Jump to content

Που Ειναι Τα Θυληκα Gouramis Οεο!!!!!


piranha3

Recommended Posts

διαβασα τα ποστ για τα gouramis και λετε οτι ειναι δυσκολο να βρεις θυλικα ψαρια!!!!για ποιον λογο??βασικα πηρα και εγω 2 ψαρακια αλλα η πετσοπου μου ειπε οτι ειναι αρσενικο και θυλικο...που πουλισε ΠΑΠΑ...δηλαδη να παω και να την κραξω???? <_<:angry2::wacko:

Link to comment
Share on other sites

θελω να βαλω φωτος απο τα ψαρια αλλα μου λεει οτι το μεγεθος ειναι μεγαλο για την δημοσιευση...τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Μίκρυνε το... :)

Link to comment
Share on other sites

πως το μικραινω το μεγεθος?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Συνδέσου στο internet , άνοιξε έναν περιηγητή και γράψε google.gr και κάνε αναζήτηση την απορία σου.Η χαρά της ανακάλυψης θα σε χαροποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε σε αυτό το λινκ upload photo και μετά πρόσθεσε το λινκ της φωτογραφίας σου στο θέμα.

Αλλιώς άνοιξε την από ένα πρόγραμμα επεξεργασίας π.χ. office picture manager ή nero και την μίκρυνέ την από εκεί πριν την ανεβάσεις...

Καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Η καλητερα μπορεις...Αν πατήσεις δεξί κλικ στην φώτο που θες, πατήσεις επεξεργασία/edit, μπορείς να του αλλάξεις μέγεθος στο εικόνα/ αυξομείωση - παραμόρφωση.

Επισης...εχω και εγω δυο αρσενικα gourami...στο εμπορια θα βρεις πολυ δισκολα καποιο θυλικο...και μην νομιζεις οι πετσοπαδες πρωτον δεν τα ξερουν ολα...και δευτερον για το κερδος κανουν τα παντα...!Προσοπικα θα παρω κομα ενα dwarf gourami γιατι ειναι πολυ εντυπωσιακα :)

Έγινε επεξεργασία - nio92
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...