Jump to content

προβλημα θερμοστατη!!


konstantinos 808

Recommended Posts

εχω εναν θερμοστατη jager 200 βαττ ο οποιοσ δεν εχει βαθμουσ!!τον ρυθμιζω και τον βαζω στο τερμα του (-)πλην!!εκοινοσ πιανει παντα θερμοκρασια 27 βαθμουσ και ανοιγοκλεινει κανονικα και παντα η θερμοκρασια μου ειναι στουσ 27 βαθμουσ!τι συμβαινει??εχει κολλησει???αλλα αφου ανοιγοκλεινει κανονικα!!

ευχαριστω εκ των προτερων!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.

Εάν τον βάλεις σε χαμηλότερη θερμοκρασία και όχι στο τέρμα, πόσο σου δείχνει το θερμόμετρο;

Φαντάζομαι μετράς και με δεύτερο θερμόμετρο...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοντέλο είναι ακριβώς;Έχεις κάποια φωτογραφία; Το θερμόμετρο είναι μακρυά από το θερμαντήρα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.

Εάν τον βάλεις σε χαμηλότερη θερμοκρασία και όχι στο τέρμα, πόσο σου δείχνει το θερμόμετρο;

Φαντάζομαι μετράς και με δεύτερο θερμόμετρο...

καλησπερα και σε εσενα φιλε μου!!ο θερμοστατησ ειναι στο χαμηλοτερο επιπεδο του θερμοστατη(-) και μου δουλευει κανινικα!!εχο μετρισει με 2 κανονικα και ενα ψηφιακο και ειναι σταθερα στουσ 27!!και ανοιγοκλινει κανονικα

συγνωμη ο θερμοστατησ ειναι juwel 200 watt

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοντέλο είναι ακριβώς;Έχεις κάποια φωτογραφία; Το θερμόμετρο είναι μακρυά από το θερμαντήρα;

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT...p3PPw5jNAN1VVLw

αυτοσ ειναι!!στα 200 βαττ!!το θερμομετρο ειναι απο την αλλη ακρη του ενυδρειου δηλαδη μακρια απο αυτον.το περιεργο ειναι οτι και στην πιο χαμηλη σκαλα του θερμοστατη πιανει 27 και ανοιγοκλεινει κανονικα!!

μηπωσ περνει καλυμπραρισμα ο juwel????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...