Jump to content

Φυσαλίδες=καλες συνθήκες?


Geo100

Recommended Posts

Γεια σας!! Παρατήρα το πρωί φυσαλίδες στο νεο μονομαχοενυδρείο μου... είναι αυτές που κανουν για να βάλουν τα αυγά του? Σημαίνει οτι είναι σε καλές συνθήκε? Βάζω και μαι φωτογραφία του... είναι λίγο ταλαιπωρημενος γτ τον αγόρασα πριν 2 μέρες...

post-8118-1303990414_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Παρατήρα το πρωί φυσαλίδες στο νεο μονομαχοενυδρείο μου... είναι αυτές που κανουν για να βάλουν τα αυγά του? Σημαίνει οτι είναι σε καλές συνθήκε? Βάζω και μαι φωτογραφία του... είναι λίγο ταλαιπωρημενος γτ τον αγόρασα πριν 2 μέρες...

ναι είναι η φωλιά του αρσενικού για να βάλει με τη θηλυκια τα αυγά εκει .Είναι σημάδι υγείας :)

Να σου ζήσει

Link to comment
Share on other sites

ναι είναι η φωλιά του αρσενικού για να βάλει με τη θηλυκια τα αυγά εκει .Είναι σημάδι υγείας :)

Να σου ζήσει

Eυχαριστώ πολύ... τώρα με έμαθε και δεν τρομάζει όταν ανοίγω το καπάκι... είχα μέσα ενα white cloud ψαράκι μέσα που μπηκε καταλάθος... αλλά δεν το βλέπω πια... λέτε να το έφαγε?

Link to comment
Share on other sites

στο φιλτρο το εψαξες???

Εχω μια πανεμορφη θυληκια εαν την θες για γεννα.Ειναι και γουρηκες οι δικιες μου θυληκιες. :thumbup::):)

Link to comment
Share on other sites

στο φιλτρο το εψαξες???

Εχω μια πανεμορφη θυληκια εαν την θες για γεννα.Ειναι και γουρηκες οι δικιες μου θυληκιες. :buttrock::):thumbup:

θα κοιτάξω... άσε λίγο να περάσει καιρό να συνηθίσει το περιβάλλον αρκετά και το συζητάμε :)

Link to comment
Share on other sites

θα κοιτάξω... άσε λίγο να περάσει καιρό να συνηθίσει το περιβάλλον αρκετά και το συζητάμε :)

τελικά το βρήκα το μικρό... αλλα χάλασα λίγο τις φυσαλίδες όπως έψαχνα... πειραζει???

Link to comment
Share on other sites

τελικά το βρήκα το μικρό... αλλα χάλασα λίγο τις φυσαλίδες όπως έψαχνα... πειραζει???

οχι μην ανχονεσαι καθολου.Που ηταν το white cloud????????

Link to comment
Share on other sites

οχι μην ανχονεσαι καθολου.Που ηταν το white cloud????????

Όπως το είπες... ΗΤΑΝ... το είδε και του δάγκωσε την ουρά το έβαλα σε ένα ποτηρι.... :/

Link to comment
Share on other sites

Αχχ και στο ειπα να το βγαλεις

στο πετ σοπ δεν τα έτρωγε... στο ενυδρειου μου του ήρθε να κάνει τον καμπόσο :)

Link to comment
Share on other sites

στο πετ σοπ δεν τα έτρωγε... στο ενυδρειου μου του ήρθε να κάνει τον καμπόσο :)

Γιατι στο ενυδρειο του πετ σοπ δεν ξερεις αν ειχε φαει καποιο αλλο και δευτερον στο ενυδρειο ηταν και αλλα πιο πολλα απο τον μονομαχο ενω τωρα ηταν 1 προς 1. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...