Jump to content

Συμβουλη απο θεμα αισθητικησ φωτισμου


blue

Recommended Posts

Μην εχοντασ βρει ακρη σε φωτισμο ειπα να πει ο καθενας μια γνωμη τη να κανω με το φωτισμο..

επειδη δεν μου αρεσει το στυλ με τα καλωδια χυμα τυπου arcadia glo που εχω τωρα σε ενα ενυδρειο 118 μηκος ΤΥΠΟΥ ριο 240 για πειτε τι θα κανατε εσεισ .

Καπακι απο εταιρεια αγνωστο κοστος προς το παρον

Overtank κοστοσ καπου 250 με 2 φωτιστικα 2χ54 (αγνωστο το αισθητικο αποτελεσμα δεδομενου οτι το ενυδρειο εχει μαυρο γυρω γυρω σαν το ριο )

η πειραμα να ανοιγω το μεσαιο φωτισμο για να βαλω 2 σετ να μεγαλωσω της μαμα λαμπεσ και να δεσω καπως το δευτερ ο σετ που εχω τωρα (δεν προτεινεται απο ηλεκτρολογικα το εχω αλλα απο ορεξη δεν το εχω )

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα το να προσθεσεις εσυ λαμπες θα σου βγει ποιο οικονομικο αλλα απο θεμα αισθητικης το overtank ειναι ποιο ομορφο αλλα αρκετα ακριβο...την ιδια απορια ειχα και αλλα τελικα κατεληξα στην πατεντα λογω οικονομικων!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω δει κατι που τα δυο σετ πανε 230 κοβοντας εδω και εκει θα βγουν , ειναι ομως αισθητικα ομορφο ??? να ειναι με το μαυρο πλαισιο το ενυδρειο και απο πανω το overtank ?? (overtank εννοω κατι φωτιστικα που εχουν βαση και πατανε πανω στο ενυδρειο )

Link to comment
Share on other sites

update στο καπακι απο εταιρεια φτιαχτο καπακι με 6χ38w peripoy 200me 220

Link to comment
Share on other sites

Κανενασ ακομα συμφορουμιτης να πει τη γνωμη του η καποια προταση ??? εγω εχω μπλοκαρει δεν ξερω τι να κανω με αποτελεσμα να μην κανω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...