Jump to content

Τρύπα..


Geo100

Recommended Posts

Παρατήρησα μια τρύπα στο κάτω πτερύγιο του μονομάχου μου... λιγο κάτω απο το σώμα του...
οι μετρήσεις μου είναι οκ... κάνω αλλαγές νερού κάθε εβδομάδα... με ολη την προετοιμασια το ενυδρείο ειν πλήρως εξοπλισμένο... φιλοξενεί φυτά και ενα ζεμπρα σναιλ... ίσως και εναν λαθρεπιβάτη πολύ μικρο....
η διαμετρος είναι περιπου 1 χιλιοστό...!

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα μια τρύπα στο κάτω πτερύγιο του μονομάχου μου... λιγο κάτω απο το σώμα του...

οι μετρήσεις μου είναι οκ... κάνω αλλαγές νερού κάθε εβδομάδα... με ολη την προετοιμασια το ενυδρείο ειν πλήρως εξοπλισμένο... φιλοξενεί φυτά και ενα ζεμπρα σναιλ... ίσως και εναν λαθρεπιβάτη πολύ μικρο....

η διαμετρος είναι περιπου 1 χιλιοστό...!

Φωτο;;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι γενικότερα ζωηρός και "σκοντάφτει"; Γιατί περισσότερο για χτύπημα το κόβω.

Οι ουρές του ούτε κολλημένες φαίνονται, ούτε αποχρωματισμένες...

Από συμπεριφορά πως πάει; Παρακολούθα τον κανονικά για μερικές μέρες και ενημέρωνε εδώ για τυχόν εξελίξεις.

Στον δικό μου πάντως εμφανίστηκε μια τρύπα στο ένα στηθικό πτερύγιο, αλλά επουλώθηκε μόνη της μετά από κανένα 3μηνο, χωρίς να κάνω τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι γενικότερα ζωηρός και "σκοντάφτει"; Γιατί περισσότερο για χτύπημα το κόβω.

Οι ουρές του ούτε κολλημένες φαίνονται, ούτε αποχρωματισμένες...

Από συμπεριφορά πως πάει; Παρακολούθα τον κανονικά για μερικές μέρες και ενημέρωνε εδώ για τυχόν εξελίξεις.

Στον δικό μου πάντως εμφανίστηκε μια τρύπα στο ένα στηθικό πτερύγιο, αλλά επουλώθηκε μόνη της μετά από κανένα 3μηνο, χωρίς να κάνω τίποτα...

Παρατήρησα άλλες 2 τρύπε αλλα τελικά επωλούνονται αμέσως μάλλον είναι απο το στρες επειδή εκανα κάτι αλλαγες στο ενυδρειο!... τώρα όλα μια χαρά... ζωηρός όπως πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...