Jump to content

25 λτ με Μολυ


ThanosNafpaktos

Recommended Posts

εχω ενα "προβλημα" με το πρωτο μου ενυδριο... προσφατα το αγορασα και εβαλα μεσα 2 μολυ, ενα μαυρο το οποιο εινα αρσενικο και ενα πορτοκαλι το οποιο δεν ξερω ακομα τι ειναι.Το προβλημα μου ειναι οτι το μαυρο κυνηγα το πορτοκαλι. θα επρεπε να ανυσηχω?

Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω και σκεφτομαι να αγορασω ενα μεγαλυτερο αλλα το οτι κυνηγιουνται ειναι κατι ανυσιχιτικο?

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ λιγα τα λιτρα σου φιλε μου.. <_<

ναι το ξερω αλλα δεν ειναι ανυσηχιτικο το οτι κυνηγιουνται

Link to comment
Share on other sites

φιλε θανο....βασικα ναι ειναι προβλημα....γιατι εαν ειναι και τ 2 αρσενικα μαλλον τσακωνονται......το ποιο λογικο ομως ειναι να ειναι ζευγαρι και να κυνυγαει ο αρσενικος την θυλικια για να ζευγαρωσει....επειδη ομως ειναι μονο 1 θυλικια δεν ειναι καλο γιατι θα εχεισ σαν αποτελεσμα να στρεσαρηστει η θυλικια σ και ν ψοφισει....παει χαρεμακι 1/3.....και τ λιτρα σ ειναι πολυ λιγα γ χχαρεμακι τετοιου ειδουσ ψαριων

Link to comment
Share on other sites

φιλε θανο....βασικα ναι ειναι προβλημα....γιατι εαν ειναι και τ 2 αρσενικα μαλλον τσακωνονται......το ποιο λογικο ομως ειναι να ειναι ζευγαρι και να κυνυγαει ο αρσενικος την θυλικια για να ζευγαρωσει....επειδη ομως ειναι μονο 1 θυλικια δεν ειναι καλο γιατι θα εχεισ σαν αποτελεσμα να στρεσαρηστει η θυλικια σ και ν ψοφισει....παει χαρεμακι 1/3.....και τ λιτρα σ ειναι πολυ λιγα γ χχαρεμακι τετοιου ειδουσ ψαριων

σ'ευχαριστω πολλη για την πληροφορια . συντομα κι'ολας θα ψαξω για ενα μεγαλυτερο ενυδριο γιατι δεν θελω να τα επιστρεψω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...