Jump to content

Θελω Να Μου Πιτε Την Γνομισας Γτ Χρομα Να Βαλο Να Ζεβγαροσι Ο Μονομαχος


MADMAX

Recommended Posts

ο μονομαχοσ μου εκανε παλι φολια αλλα η τριπλασια απο αφτη που ηχε κανη την προιγουμενη φορα 8α η8ελα να μουδοσετε μια γνομη επιδη εχο 4 θηλικεσ πανεμορφεσ θα ηθελα να καναμε κατι σαν πσιφο πια θηλικια να του βαλο.θα ηθελανα να ανεβασο φοτογραφιεσ αλλα δεν μπορο για μου λιπι καπιο προγραμα για να μου λεγατε την γνομησασ και να εδιχνα και τον μονομαχο μου... εφχαριστο παραπολι :bowdown: :bowdown: :bowdown: για τισ πληροφοριεσ που μου εχετε δοση ολο αφτο τον καιρο :bowdown: και εφχαριστο για τον χρονοσας :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε φωτο με τον τρόπο του λινκ (όπως έκανες και στο προηγούμενο θέμα) και φυσικά θα σου πούμε γνωμες, αν και τον τελευταίο λόγο τον έχεις πάντα εσύ :thumbup:

Ένα πολύ ενδιαφέρον άρθρο που μπορεί να σου αρέσει πάνω στο θέμα είναι το color definitions and genetics.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε προσεχε λιγο την ορθογραφια σου γιατι θα ξεχασω και τα λιγα ελληνικα που ξερω! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε προσεχε λιγο την ορθογραφια σου γιατι θα ξεχασω και τα λιγα ελληνικα που ξερω! :blink:

το ξερο φηλε αλλα εχο δισλεξια στο γραπσιμο και δεν βαζο τονουσ ουτε ορθογραφια :thumbup::blush:

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/g/109/28060729.jpg/ δια λεχτε θηλικια για τον λακη μ :thumbup::blush::blink:
Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου ελεγα τις 2 στη μεση.

αν λεσ την κοκκινι και εγο αφτην σκεφτομε να βαλο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

θα εχει ωραιο συνδιασμο χρωματων και με την κοκκινη και με την πορτοκαλι

Link to comment
Share on other sites

θα εχει ωραιο συνδιασμο χρωματων και με την κοκκινη και με την πορτοκαλι

στην προτη προδπα8ια θα βαλο την κοκκινι και μετα την κιτρινη εχο ανχο8ι τορα γτ ηνε η δεφτερη προσπα8ια την προτη μ ηπε βλακια μια στο pet shop τορα θα γηνη πιο οργανομενα

Link to comment
Share on other sites

αντε καλη επιτυχια και μην ξεχασεις αυτα που ειπαμε

ενοιτε ηδη τραβαο φοτο την φολια την γνοριμια ολλα και μετα 8α τα ανεβα σο ολα αφου 8α ημε τιγγα χαρουμενοσ :thumbup::blush::blink::thumbup::blush::hysterical::hysterical: και δεν θα χερο τη γραφο

αλλα δεν μπιραζη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...