Jump to content

Γειά σε όλους


pampos

Recommended Posts

Γειά και από μένα ,δεν έχω πολλές εμπειρίες από ενυδρεία σχεδόν καθόλου αλλά πριν λίγες εβδομάδες απόκτησα το δικό μου ενυδρείο 160χ80χ40 και έβαλα μέσα 30 αφρικάνικες κιχλίδες.

Υ.Γ. Γράφουμε ελληνικά ,Καλώς ήλθες

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες φορτσατος :blush: Μου θυμισες εμενα που για πρωτη φορα ειχα δει της Αφρικανες και εβαλα 15 κοματια με ωραια χρωματα .Φυσικα ηταν αρσενικες κια φυσικα πεθαναν ολες. :blink:

ανοιξε καινουργιο θεμα και παρουσιασε μας το ενυδρειο σου να δουμε τι εχεις.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθες κατευθείαν στην αφρικη. :thumbup::blush:

Link to comment
Share on other sites

gia kai apo emena. vasika den exo polles empiries apo enidria sxedon katholou alla prin liges vdomades apoktisa to diko m enidrio 160x80x40 kai evala mesa 30 afrikanikes kilxides

Καλησπέρα και καλώς όρισες,θα σε παρακαλούσα να γράφεις μονο με Ελληνικούς χαρακτήρες,ειναι ενας απο τους κανόνες λειτουργίας του forum μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες λοιπόν στο Aquazone ,για περαιτέρω συζήτηση στην Αφρική θα σε παρακαλούσα να ανοίξεις θέμα στο Αφρικάνικο θεματικό http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=16

Και πάλι καλώς ήλθες :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα της Αφρικής!

Από το μέγεθος της γυάλας που βλέπω κάνεις το καλύτερο ξεκίνημα, έχεις πολλλλλλλές επιλογές!

Αναμένουμε τις προτιμήσεις σου για να πούμε περαιτέρω.

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Το υψος ειναι το 80 η το 40;

Link to comment
Share on other sites

και πάλι καλωσόρισες!! δώσε το παρόν σου σε αυτο το ποστ..να μετριόμαστε!!:thumbup:

Κυπρος.

Έγινε επεξεργασία - christos k
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...