Jump to content

Συνημμενα αρχεια και υπολοιπος διαθεσιμος χωρος.


vales_red

Recommended Posts

Καλησπερα! Ηθελα να στειλω ενα μηνυμα σε ενα φιλο απο το φορουμ και να επισυναψω 4-5 φωτογραφιες...ενω παλια μπορουσα να το κανω, πλεον μου λεει οτι συνολικος υπολοιπος χωρος 102kb.... τι μπορω να κανω για να αυξηθει?

Link to comment
Share on other sites

για να αυξηθεί ο χώρος δεν νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι, σημαίνει ότι ήδη έχεις ανεβάσει πολλές. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να δημιουργήσεις ένα λογαριασμό σε κάποιο site δωρεάν φιλοξενίας φωτογραφιών και να επικολλάς στις δημοσιεύσεις σου ή στα μηνύματά σου εδώ το link και να βλέπει ο άλλος τις φωτό που θες, χωρίς να είναι ανεβασμένη στο aquazone.

Τέτοια site είναι το imageshack, το photobucket ή και το tinypic.

Link to comment
Share on other sites

αν διαγραψω το ποστ με το ενυδρειο μου που εχω ανεβασει εκει τις περισσοτερες?! Θα παρω το χωρο πισω?! Αλλα ειναι κριμα..εχει πολυ ωραιες πληροφοριες για εναν που ξεκιναει... Μαλλον θα ακολουθησω αυτο που προτεινες...Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιλέξεις ποιες φωτό θέλεις να διαγράψεις. Π.Ε.Μέλους ->Διαχείριση των συνημμένων σας.

Link to comment
Share on other sites

αν διαγραψω το ποστ με το ενυδρειο μου που εχω ανεβασει εκει τις περισσοτερες?! Θα παρω το χωρο πισω?! Αλλα ειναι κριμα..εχει πολυ ωραιες πληροφοριες για εναν που ξεκιναει... Μαλλον θα ακολουθησω αυτο που προτεινες...Ευχαριστω!

Nαι, μην διαγράψεις τις φωτό από το ενυδρείο σου και χαλάσει το θέμα σου. Φτιάξε λογαριασμό εκεί που σου είπα και θα μπορείς να ανεβάσεις όσες θες!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...