Jump to content

Σαλιγκάρια Στο Ενυδρειο


wizzalani

Recommended Posts

καλησπερα παιδια...θα ηθελα σας παρακαλω να μου δωσετε καποιεσ πληροφοριες σχετικα με αυτο που θα σας πω.Πρωτα'πολα εχω ενα ενυδρειο εδω και 2 μηνες με ενα μονομαχο με και ενα incistrus και εδω και περιπου 2 βδομαδεσ εχοθν εμφανηστει κατι πλασματακια σαν μικαρα μικρα σαλιγκαρακια χωρις βεβαια να τα εχω αγορασει ειναι παραπολυ μικρα και φαινονται ν εχουν κελιφος..δεν ξερω απο τι μπορει να ειναι φοβαμαι μην ειναι κατι αρνητικο για το ενυδρειο...θελω να επισημανω οτι στο ενυδρειο μονο κερατοφυλλο εχω βαλει απο φυτα και ενα κουτσουρο...ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον με το κερατοφυλλο ηρθαν.Δεν κανουν κακο(δωσε φωτο για σιγουρια),αν γινουν πολλα τοτε πετα οσα δεν θες!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι ηδη τρια :thumbup::blush: τι ν κανω βασικα μεγαλωνουν ?? και αν ναι πως ηρθαν απο το κερατοφυλλο ?? :blink::thumbup::blush:

Έγινε επεξεργασία - wizzalani
Link to comment
Share on other sites

είτε ήταν πολύ μικρά και δεν τα είδες, είτε ήταν αυγουλάκια και εκκολάφθηκαν!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι ηδη τρια :thumbup::blush: τι ν κανω βασικα μεγαλωνουν ?? και αν ναι πως ηρθαν απο το κερατοφυλλο ?? :blink::thumbup::blush:

μην αγχωνεσε κοιτα εδω

Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει στο google την αρχικη απο το φορουμ ..πες μου που ειναι να ψαξω αμα ειναι

Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει στο google την αρχικη απο το φορουμ ..πες μου που ειναι να ψαξω αμα ειναι

πηγαινε στο fish&plant index } παννω δεξια θα το δεις και πατα στην μηχανη αναζητησης ''melanoides tuberculata''

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στο fish&plant index } παννω δεξια θα το δεις και πατα στην μηχανη αναζητησης ''melanoides tuberculata''

α ευχαριστω πολυ...οπως φαινεται μεταφερθηκαν η με το ξυλο η με το κερατοφυλλο δεν ξερω ομως αν θα μεγαλωσουν γτ οπως φαινονται ειναι πραπολυ μικρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...