Jump to content

Συνάντηση Ιουνίου


Aiolos

Recommended Posts

Για να το έχουμε στα υπ όψιν..... ώστε να μη υπάρχουν δικαιολογίες του στυλ... αχ μου διέφυγε !!!

Για εμάς τους βόρειους λοιπόν.... στο γνωστό μέρος τη γνωστή ώρα

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=59057

.... φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί!!!

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση θα μεταφερθεί για το επόμενο Σάββατο , δηλαδή 18 Ιουνίου, λόγο 3 ήμερου που πιθανός να φύγουν αρκετοί.Ο κυριότερος λόγος είναι οτι παντρεύεται ενα μέλος του AZ(δεν λεω πιο :bowdown: ) και θα είμαστε και εκεί αρκετοί.

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση θα μεταφερθεί για το επόμενο Σάββατο , δηλαδή 18 Ιουνίου, λόγο 3 ήμερου που πιθανός να φύγουν αρκετοί.Ο κυριότερος λόγος είναι οτι παντρεύεται ενα μέλος του AZ(δεν λεω πιο :thumbup: ) και θα είμαστε και εκεί αρκετοί.

Παιδια να ρωτησω κατι?Μιας και εγω ειμαι νεος στην πολη σας και δεν ξερω μεχρι ποτε θα ειμαι εδω μπορειτε να μου πειτε που και ποτε εχετε συναντηση μηπως μπορεσω να ερθω να γνωρισω και εσας plz :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι?Μιας και εγω ειμαι νεος στην πολη σας και δεν ξερω μεχρι ποτε θα ειμαι εδω μπορειτε να μου πειτε που και ποτε εχετε συναντηση μηπως μπορεσω να ερθω να γνωρισω και εσας plz :bowdown:

Δες εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=59057

18 Ιουνίου

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση θα μεταφερθεί για το επόμενο Σάββατο , δηλαδή 18 Ιουνίου, λόγο 3 ήμερου που πιθανός να φύγουν αρκετοί.Ο κυριότερος λόγος είναι οτι παντρεύεται ενα μέλος του AZ(δεν λεω πιο :thumbup: ) και θα είμαστε και εκεί αρκετοί.

ευχαριστώ που μεταφέρατε την συνάντηση για την αλλα εβδομάδα λόγο του γάμου μου :bowdown:

Αλλά να ξέρετε ότι πάλι δεν θα έρθω γιατί θα είμαι ko samoui :hysterical:

και για εξιλέωση θα σας φέρω φώτο από ένα ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ aquarium της bagong :happybday:

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να με βοηθεισετε λιγο γιατι ειμαι ασχετιδης,εγω μενω πισω απο το Τουρκικο προξενειο,ποιο αστικο να παρω απο Αγιου Δημητριου και σε ποια σταση να κατεβω??

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να με βοηθεισετε λιγο γιατι ειμαι ασχετιδης,εγω μενω πισω απο το Τουρκικο προξενειο,ποιο αστικο να παρω απο Αγιου Δημητριου και σε ποια σταση να κατεβω??

Είσαι κοντά, ανταλλάξτε ένα τηλ. με την αιολο για να έρθετε μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Up... Υπενθύμιση μην πάει κανείς σήμερα το άλλο Σάββατο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σάββατο και ώρα 5 στο Cafe La Scala.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σάββατο και ώρα 5 στο Cafe La Scala.

Link to comment
Share on other sites

αΑ δεν παιζω...εγω ηρθα το προιγουμενο Σαββατο γιαυτον τον λογο...και τελικα τζιφος :hysterical: ...και δεν μου ειναι ευκολο να ερθω αυτο το Σαββατο :) ...κριμα ηθελα να τα πουμε και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Ωχ... :hysterical: Φερτέ μου και ενα καινούργιο ζευγάρι ματια .. :):ninja::thumbup:

Το ακτινικό φως αυτά τα αποτελέσματα φέρνει... :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... συνεπείς στο ραντεβού μας (έστω με καθυστέρηση μιας εβδομάδας), στο καφέ La Scala στις 5 κλασσικά στις 18 του μήνα

Άντε να μαζευτούμε.. καιρό έχουμε να τα πούμε !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...