Jump to content

Εντυπωσιακός Και Όμορφος Μονομάχος!


\/ag

Recommended Posts

Έχει να μου προτείνει κάποιος κάποιο μαγαζί ή ακόμα και κάποιον συνχομπίστα που να έχει μονομάχους για πούλημα;;

Ψάχνω να βρω κάποιον όμορφο για δωράκι στην κοπέλα μου αλλά σε 2 μαγαζιά που πήγα δεν είχε κάποιον εντυπωσιακό..ας είναι και crown και veil δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση!αρκεί να μην είναι το συνηθισμένο κοκκινομπλε χρώμα..

Όλο και κάποιο θα ξέρετε εσείς που είστε bettaτζίδες... :P

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...περιμένω πμ σας για κατάστημα για να μην θεωρηθεί και διαφήμιση.. <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει να μου προτείνει κάποιος κάποιο μαγαζί ή ακόμα και κάποιον συνχομπίστα που να έχει μονομάχους για πούλημα;;

Ψάχνω να βρω κάποιον όμορφο για δωράκι στην κοπέλα μου αλλά σε 2 μαγαζιά που πήγα δεν είχε κάποιον εντυπωσιακό..ας είναι και crown και veil δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση!αρκεί να μην είναι το συνηθισμένο κοκκινομπλε χρώμα..

Όλο και κάποιο θα ξέρετε εσείς που είστε bettaτζίδες... :thumbup:

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...περιμένω πμ σας για κατάστημα για να μην θεωρηθεί και διαφήμιση.. :P

Λοιπον φιλε μου, Ωραια και ομορφα ψαρια εχει το Quiko της θεσσαλονικης,

Λοιπον αν μπορεις ομως να διαθεσεις αρκετα χρηματα μπορεις να βρεις απ'το ιντερνετ και να φερεις απ'το εξωτερικο αλλα εκει μιλαμε για πανεμορφα ψαρια αλλα και ακριβουτσικα, και οτι ρατσα θες επισης . ( Crowntail,Deltas / Super Delta,Double Tail,Halfmoon,Halfmoon Plakat,Veiltail,Plakat)

Έμενα προσωπικά τα αγαπημενα μου ειναι τα Halfmoon.

Λινκ Για Online Αγορα ψαριου : http://www.aquabid.com/cgi-bin/auction/auc...20&1&cg

Ελπιζω να Βοηθησα, Καλη σου τυχη.

ΥΓ : Λατρευω τους μονομαχους!!!!

Link to comment
Share on other sites

πηρα crowntail πανεμορφο απο πετ σιτυ στην αγια παρασκευη στο ρευμα για μαραθωνα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...