Jump to content

τι φυτο ειναι?


johnb

Recommended Posts

λοιπον πηγα απο ενα πετ σοπ να παρω κανα φυτακι και μου ειπε δεν εχω αλλα εχω αυτο εδω που ειναι αληθινο....!!μου λεει ειναι κανονικο φυτο, καθαριζει το ενυδρειο, μεγαλωνει κανονικα...την πετρα κατω την εβαλα εγω..αυτο δεν ειχε τιποτα ηταν απλως δεμενο...μου κινησε την περιεργεια και το πηρα...η τιμη του ηταν στα 4.60...ειχε πρασινο και κοκκινο πηρα κοκκινο για αντιθεση....εχει ξαναπαρει καποιος κατι τετοιο...

dsc01674zn.th.jpg

dsc01675b.jpg

dsc01677x.jpg

dsc01693e.jpg

dsc01696p.jpg

Έγινε επεξεργασία - johnb
Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηγα απο ενα πετ σοπ να παρω κανα φυτακι και μου ειπε δεν εχω αλλα εχω αυτο εδω που ειναι αληθινο....!!μου λεει ειναι κανονικο φυτο, καθαριζει το ενυδρειο, μεγαλωνει κανονικα...την πετρα κατω την εβαλα εγω..αυτο δεν ειχε τιποτα ηταν απλως δεμενο...μου κινησε την περιεργεια και το πηρα...η τιμη του ηταν στα 4.60...ειχε πρασινο και κοκκινο πηρα κοκκινο για αντιθεση....εχει ξαναπαρει καποιος κατι τετοιο...

dsc01674zn.th.jpg

Φιλε μου φωτο δεν εχεις βαλει και χωρις αυτην δεν μπορουμε να βρουμε τη φυτο ειναι αυτο που εχεις παρει!

Link to comment
Share on other sites

http://www.discountleisureproducts.co.uk/N...quarium_Plants/

γραφει....Supa Φυσικό Fern

Sertularia argentea είναι ένα εντελώς φυσικό προϊόν, το οποίο είναι βέβαιο ότι θα ενισχύσει την εμφάνιση του κάθε ενυδρείου.

Ένα ιδανικό μέσο για την ωοτοκία, δεν θα αποσυντεθεί και είναι ακίνδυνο για τα ψάρια.

Ξεπλύνετε με κρύο νερό πριν από τη διάθεση στο ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...