Jump to content

Recommended Posts

Αγαπητοί Φίλοι καλησπέρα,

Το γκουραμάκι μου σφήνωσε στο θαλάμι του. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να πρηστεί από την μέση και κάτω στην προσπάθεια του να βγει.

Το έβγαλα αλλά δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω για να το σώσω.

Σας παρακαλώ βοηθήστε με :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για το ενυδρείο και το ψάρι μαζί με το ιστορικό τους και φωτογραφίες .

Δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο το σφήνωμα .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αγαπητοί Φίλοι καλησπέρα,

Το γκουραμάκι μου σφήνωσε στο θαλάμι του. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να πρηστεί από την μέση και κάτω στην προσπάθεια του να βγει.

Το έβγαλα αλλά δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω για να το σώσω.

Σας παρακαλώ βοηθήστε με :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για το ενυδρείο και το ψάρι μαζί με το ιστορικό τους και φωτογραφίες .

Δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο το σφήνωμα .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σταμάτη,

Σ'ευχαριστώ για την ανταπόκριση που έδειξες αλλά το ψαράκι μου χάθηκε.Θα προσπαθήσω να βρω το χρόνο να

ανεβάσω φωτογραφίες από το ενυδρείο μου.Ευελπιστώ σε μια εύκαιρη Τετάρτη να βρεθώ κι εγώ κοντά στην παρέα

σας.Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σταμάτη,

Σ'ευχαριστώ για την ανταπόκριση που έδειξες αλλά το ψαράκι μου χάθηκε.Θα προσπαθήσω να βρω το χρόνο να

ανεβάσω φωτογραφίες από το ενυδρείο μου.Ευελπιστώ σε μια εύκαιρη Τετάρτη να βρεθώ κι εγώ κοντά στην παρέα

σας.Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σου.

Λυπαμαι για το ψαρακι σου και θα χαρουμε να σε δουμε σε καποια συναντηση.Κανε καλου κακου μια αλλαγη νερου.Καλο θα ηταν και τωρα να μας εδινες καποιες πληροφοριες για το ενυδρειο σου,για να μην υπαρξει ενδεχομενως συνεχεια με προβληματα στο ενυδρειο σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...