Jump to content

Αναγνώριση σε καβουράκι...


Recommended Posts

Ο κύριος βρέθηκε "καβάλα" σε ακροπόρα την ώρα που κλάδευε τα tips της καθώς θεώρησε ότι έχουν παραμεγαλώσει :hysterical:

ξέρει κανείς πως τον λένε; :)

post-18281-1308595388_thumb.jpg

post-18281-1308595438_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - warhawk
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το θέμα μήπως βοηθήσει. http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=61882

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά σε αυτό το θέμα μήπως βοηθήσει. http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=61882

το έχω δει αλλά δε νομίζω να είναι το ίδιο... νομίζω θα έπρεπε να το βρω "καβάλα" σε ζωάνθους!

πάντως μοιάζει πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι ενοχος. :)

Link to comment
Share on other sites

:) Νομίζω ότι είναι ίδιος με τον δικό μου ... έχει και κόκκινα μάτια σωστά;

Εγώ δεν τον ξαπόστειλα :ninja: σκέφτηκα ότι δεν έχω ζωανθάκια οπότε δεν βαριέσαι άστον να ζήσει...

Ολα ΟΚ μέχρι που έβαλα κάποια φραγκάκια sps και το επόμενο απόγευμα τα βρήκα λιανισμένα... :thumbup:

Η αλήθεια είναι οτι δεν τον έπιασα επί το έργο οπότε κράτησα επιφύλαξη για το αν έφταιγε αυτός (βεβαια μιλάμε για 30λτ με οκιναουα οπότε:hysterical:

Τεσπα του υποσχεθηκα να πάει άκλαφτος αλλά μάλλον το άκουσε και δεν ξεπορτίζει...

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: Νομίζω ότι είναι ίδιος με τον δικό μου ... έχει και κόκκινα μάτια σωστά;

Εγώ δεν τον ξαπόστειλα :rasp: σκέφτηκα ότι δεν έχω ζωανθάκια οπότε δεν βαριέσαι άστον να ζήσει...

Ολα ΟΚ μέχρι που έβαλα κάποια φραγκάκια sps και το επόμενο απόγευμα τα βρήκα λιανισμένα... :ninja:

Η αλήθεια είναι οτι δεν τον έπιασα επί το έργο οπότε κράτησα επιφύλαξη για το αν έφταιγε αυτός (βεβαια μιλάμε για 30λτ με οκιναουα οπότε:thumbup:

Τεσπα του υποσχεθηκα να πάει άκλαφτος αλλά μάλλον το άκουσε και δεν ξεπορτίζει...

είναι πολύ μικρός και στραπατσαρισμένος ώστε να βγάλω ακρη για τα μάτια...

πάντως εμένα δε μου ακούμπησε ζωάνθους, στα sps την έπεσε... αλλά του την έπεσα και γω :hysterical:

πλέον κολυμπάει (εάν κολυμπάει μετά από αυτά που τράβηξε) στο sump :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...