Jump to content

[ ερωτηση: η αντιπρωσοπεια της Amtra Foods εκλεισε? ]


lege

Recommended Posts

ακουσα οτι η amtra hellas εκλεισε, αληθευη αυτο ?

http://www.amtra.de/english/indexgb.html

ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα την ακουω αυτην την εταιρεια.....τι να σου πω τωρα....

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα την ακουω αυτην την εταιρεια.....τι να σου πω τωρα....

λεμε πολλυ καλα frozen foods για fish

Link to comment
Share on other sites

λεμε πολλυ καλα frozen foods για fish

μπορει, αλλα εγω προσωπικα εμπιστευομαι και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο τον κολοσσο που λεγεται ocean nutrition.
Link to comment
Share on other sites

μπορει, αλλα εγω προσωπικα εμπιστευομαι και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο τον κολοσσο που λεγεται ocean nutrition.

θα το εχω υποψην διοτι ο πετσοπ μου εχει μονο 10 πλακες amtra με frozen food για τα πιρανχα μου.

Link to comment
Share on other sites

θα το εχω υποψην διοτι ο πετσοπ μου εχει μονο 10 πλακες amtra με frozen food για τα πιρανχα μου.

θα σε συμβουλευα παντως να μην ταιζεις μονο κατεψυγμενα καθως αν χρειαστει να λειψεις τα ψαρια σου δεν θα φανε ξερες τροφες και θα μεινουν νηστικα....
Link to comment
Share on other sites

θα σε συμβουλευα παντως να μην ταιζεις μονο κατεψυγμενα καθως αν χρειαστει να λειψεις τα ψαρια σου δεν θα φανε ξερες τροφες και θα μεινουν νηστικα....

χμ, σωστο αυτο αλλα τα πιρανχα δεν τρωνε !!! μονο frozen τρωνε, μου εχουν βγαλει το λαδι!

Link to comment
Share on other sites

χμ, σωστο αυτο αλλα τα πιρανχα δεν τρωνε !!! μονο frozen τρωνε, μου εχουν βγαλει το λαδι!

στο χερι σου ειναι να μαθουνε....ετσι μολυνεις πολυ γρηγορα και το νερο του ενυδρειου σου,ασε που δεν μπορεις να λειψεις γιατι θα μεινουν νηστικα ,και αν γυρισεις μπορει να βρεις λιγοτερα γιατι λογικα θα καννιβαλισουν μεταξυ τους...!!!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...