Jump to content

Θηλυκιά Μονομαχινα


GiannisBetta

Recommended Posts

Παιδια κατι γινεται με την μονομαχινα μου.... Βγαζει καθετες ασπρες γραμμες αλλα μετα εξαφανιζονται... Ειναι ετοιμη τελικα η οχι?? τι να κανω? :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ετοιμη φιλε,ο αρσενικος εχει κανει φωλια?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ετοιμη φιλε,ο αρσενικος εχει κανει φωλια?

Ειχε κανει και την χαλασε μονος του

Ειναι λογικο δλδ να βγαινουν οι γραμμες και μετα να εξαφανιζονται ?

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι λογικο.μπορει να μην τις εχει συνεχεια αλλα οταν τις βγαζει συμαινει οτι ειναι ετοιμη!βαλ'την μεσα στο ενυδρειο του και ασε μεσα 10εκ. νερο!!!(αν τα εχεις ακομα στο 54 λιτρων ενυδρειο.αν εχεις μικροτερο βαλ'τα σε μικροτερο και ασε 15εκ. νερο).εχεις αλλον αρσενικο?

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι λογικο.μπορει να μην τις εχει συνεχεια αλλα οταν τις βγαζει συμαινει οτι ειναι ετοιμη!βαλ'την μεσα στο ενυδρειο του και ασε μεσα 10εκ. νερο!!!(αν τα εχεις ακομα στο 54 λιτρων ενυδρειο.αν εχεις μικροτερο βαλ'τα σε μικροτερο και ασε 15εκ. νερο).εχεις αλλον αρσενικο?

Τα Εχω στο 54 λιτρα ενυδρειο με διαχοριστικο απο τουλι σην μεση και εχουν το ιδιο νερο και βλεπωντε...

Οχι εχω μονο 1 αρσενικο, τωρα απο δευτερα μπορει να παρω...

Τι συμβουλευεις να κανω?

Link to comment
Share on other sites

βαλ'τα τωρα μαζι σε ολο το 54 λιτρο με 10 εκ. νερο εχεις μοπανι ξυλο που να βγαζει ακομα χρωμα?(το χρωμα που λεω λεγετε τανινες και κανει πιο ευκολα φωλια ο μονομαχος)

Link to comment
Share on other sites

βαλ'τα τωρα μαζι σε ολο το 54 λιτρο με 10 εκ. νερο εχεις μοπανι ξυλο που να βγαζει ακομα χρωμα?(το χρωμα που λεω λεγετε τανινες και κανει πιο ευκολα φωλια ο μονομαχος)

Εχεις πμ φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...