Jump to content

νέος Temp Controller


Recommended Posts

Ψάχνοντας στο internet έπεσα πάνω σ αυτόν τον controller ο οποίος μου φάνηκε ενδιαφέρον,απλός και η τιμή του μαζί με τα μεταφορικά είναι περίπου στα 42€.

http://www.kibnt.net/2006/showpen.asp?id=243

http://viewitem.eim.ebay.gr/ATC800-Digital...0607165643/item

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ειναι καλο παντα να ψαχνουμε για νεα προιοντα για το χομπι μας αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση νομιζω πως δεν αξιζει αυτη η αγορα καθως σχεδον ειναι στην ιδια τιμη με τον ελιγουελ,τον οποιο προμηθευομαστε απο καταστηματα εδω στην ελλαδα οποτε θεωρητικα ειμαστε και καλυτερα καλυμενοι απο θεμα εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ειναι καλο παντα να ψαχνουμε για νεα προιοντα για το χομπι μας αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση νομιζω πως δεν αξιζει αυτη η αγορα καθως σχεδον ειναι στην ιδια τιμη με τον ελιγουελ,τον οποιο προμηθευομαστε απο καταστηματα εδω στην ελλαδα οποτε θεωρητικα ειμαστε και καλυτερα καλυμενοι απο θεμα εγγυησης.

Καλημέρα. Το πόσταρα γιατί το βρήκα ενδιαφέρον λόγω του ότι είναι πιο απλό στην χρήση του,τον προγραμματισμό του κτλ. Όσον αφορά τον eliwell όταν τον είχα αγοράσει πριν 2 χρόνια μου είχε κοστίσει 60€ και δεν θυμάμαι να είχε εγγύηση(ίσως κάνω λάθος). Και πιστεύω ότι καλό είναι να έχουμε εναλλακτικές

Link to comment
Share on other sites

ναι,αν τον αγορασες απο θεσ/νικη,εδω πανω τον βαραει ο αντιπροσωπος.....στην αθηνα εχει 45 ευρω...

η συνδεση του αν και πολυπλοκη,εχει και να κανει και με τις εκδοσεις...μεχρι τωρα εχουν πεσει στα χερια μου 2 εκδοσεις,εκ των οποιων η μια ηταν αρκετα πιο ευκολη στον προγραμματισμο της...οσο αφορα την εγγυηση,αρχικα δεν παθαινουν τιποτα.ακομη εχω εναν ''σκυλο'' ο οποιος δουλευει ακουραστα για μενα πανω απο 6 χρονια...

συμφωνω μαζι σου για τις εναλλακτικες.παντα χρειαζονται.. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...