Jump to content

Στεγανα ακροφυσια


rastafarian

Recommended Posts

Δεν ξερω αν ανοιξα το θεμα στη σωστη κατηγορια αλλα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις που θα βρω για να αγορασω ενα ζευγαρι στεγανα ακροφυσια για τ5 λαμπα.Ξερετε κανενα μαγαζι,θα με βολευε πολυ αν ειναι κοντα στο κεντρο της Αθηνας.Θα στησω το 110λιτρο σε κανενα μηνα και θελω να κανω μια πατεντα για μια extra λαμπα τ5

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ανοιξα το θεμα στη σωστη κατηγορια αλλα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις που θα βρω για να αγορασω ενα ζευγαρι στεγανα ακροφυσια για τ5 λαμπα.Ξερετε κανενα μαγαζι,θα με βολευε πολυ αν ειναι κοντα στο κεντρο της Αθηνας.Θα στησω το 110λιτρο σε κανενα μηνα και θελω να κανω μια πατεντα για μια extra λαμπα τ5

Απο το μοναστηρακι οπως μπαινεις Αθηνας στο δεξι σου χερι ,νομιζω ειναι στο 18 ,εχει τα παντα :)

Link to comment
Share on other sites

Απο το μοναστηρακι οπως μπαινεις Αθηνας στο δεξι σου χερι ,νομιζω ειναι στο 18 ,εχει τα παντα :)

Βασιλη ειναι μαγαζι με ηλεκτρολογικο υλικο?Δηλαδη αν καταλαβα καλα ειναι πριν βγουμε στην Ερμου,πανω στην Αθηνας?Μηπως ξερεις ονομα?

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη ειναι μαγαζι με ηλεκτρολογικο υλικο?Δηλαδη αν καταλαβα καλα ειναι πριν βγουμε στην Ερμου,πανω στην Αθηνας?Μηπως ξερεις ονομα?

Ναι εχει τα παντα.Απο την ομονια ειναι στο αριστεροσου χερι.Αρχιζω και ξεχναω τωρα :lmao: ,αλλα αυριο θα ψαξω,γιατι εχει και ιστοσελιδα,και αν το βρω θα στο πω :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει τα παντα.Απο την ομονια ειναι στο αριστεροσου χερι.Αρχιζω και ξεχναω τωρα :) ,αλλα αυριο θα ψαξω,γιατι εχει και ιστοσελιδα,και αν το βρω θα στο πω :)

Απο την Ομονοια οπως παμε για Μοναστηρακι ειναι στο αριστερο χερι?Αν το βρεις θα με διευκολινεις πολυ :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,αναμεσα 12 εως το 18 πρεπει να ειναι,αλλωστε θα το δεις γιατι κανει μπαμ.Αν το βρω θα σου δωσω και τηλ.να παρεις για ρωτησεις πρωτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,αναμεσα 12 εως το 18 πρεπει να ειναι,αλλωστε θα το δεις γιατι κανει μπαμ.Αν το βρω θα σου δωσω και τηλ.να παρεις για ρωτησεις πρωτα. :)

Αν το βρεις στειλε μου το τηλ. Σ ευχαριστω :):lmao:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

Λεντζος λεγετε,το τηλ. ειναι 2103217136.

Αν τα βρεις γραψτω εδω για να υπαρχει :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

Λεντζος λεγετε,το τηλ. ειναι 2103217136.

Αν τα βρεις γραψτω εδω για να υπαρχει :)

Καλημερα Βασιλη!

Τον Λεντζο τον βρικα και εγω χθες αλλα δεν ηξερα αν ειναι αυτος.Θα παρω τηλ και θα ρωτησω αν εχει και ποσο εχουν και θα ενημερωσω

Σ ευχαριστω :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ρε Βασίλη..έχεις σώσει κόσμο!!! :)

Και εν τω μεταξύ δεν μένεις και Αθήνα τώρα...αλλά εσύ μας μαθαίνεις όλα τα κατατόπια... :lmao:

Rastafarian γείτονα..αν θες για Τ8 πάντως πες μου έχω να σου δώσω.. :)

Έγινε επεξεργασία - \/ag
Link to comment
Share on other sites

Vag φιλε και γειτονα τωρα ειδα το ποστ σου,θελω ακροφυσια για τ5 λαμπες τα οποια δεν εχω αξιοθει να παω να δω αν εχει λογο ζεστης :lmao:

Παντως σ ευχαριστω πολυ για την προσφορα σου :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...