Jump to content

Λίμνη χάρμα οφθαλμών


Recommended Posts

Στο Πρωταρά, στο Ξενοδοχείο CapoBay (Beach Hotel) στην παραλία του Fig Tree έχουν φτιάξει μια υπέροχη λίμνη (από ότι μου είπαν εδώ και δυο χρόνια). Το νερό κάνει διαδρομή περίπου 50-60 μέτρα πέφτοντας από λίμνη σε λίμνη. Επίσης υπάρχει και ακόμη μια μεγάλη λίμνη κάτω από το καφεστιατόρειο που υπερχηλά στην αρχική. Μου έκανε εντύπωση το πόσο καθαρό ήταν το νερό. Βρήκα κάποιον για να ρωτήσω για την φίλτρανση αλλά δεν ήταν ο ειδικός. Από ότι γνώριζε υπήρχαν πολλά φίλτρα σε πολλά σημεία.

Αξίζει να πάτε να την δείτε καθώς είναι σε πολύ καλή τοποθεσία και το καφεδάκι ή ποτάκι εκεί θα είναι απόλαυση.

Και μερικές φώτος.

limni1.jpg

limni2.jpg

limni3.jpg

limni4.jpg

limni5.jpg

limni6.jpg

limni7.jpg

limni8.jpg

limni9.jpg

limni10.jpg

limni11.jpg

Έγινε επεξεργασία - panstelios22
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα πράγματα.... :(

Κατά την γνώμη μου καλύτερο από τα απλά συντριβάνια άλλων ξενοδοχείων..

Link to comment
Share on other sites

Μερακλήδικα και όμορφα πράματα, χάρμα οφθαλμών, εύγε.

Link to comment
Share on other sites

Την εχω δει απο κοντα!! Ναι ειναι το κατι αλλο!! και τα ψαρια μεσα!! ΤΕΡΑΤΑ!! Οντος ενα καφεδακι ,μια μπιριτσα τωρα το καλοκαίρι εκει ειναι ονειρο!!!

Ωραιες φωτο στελιο!! μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ειχα παει πριν 1 χρονο με την οικογενεια μου κυπρο για διακοπες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! την ειδα απο κοντα αυτη την λιμνη ηταν ΠΑΝΕΜΟΡΦΗΗΗΗ εκει κοντα δεν εχει και ενα πειρατικο πλοιο [αντικα-μπαρ-καφε] η κανω λαθος? παντως ειναι φανταστικη!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...