Jump to content

Το σπιτι του Bob


rastafarian

Recommended Posts

το καμαρώνω

περιμένουμε και άλλες φωτο με τον καιρό!!!!!

Αυτο εννοειται,θελω να δω το γρασιδι πως θα παει γιατι τωρα ειναι μεσα μονο μερικες μερες :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ όμορφο και στο βάθος χρόνου θα γίνει ακόμα ωραιότερο με την ανάπτυξη των φυτών.Μια χαρά ο Bob

:buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο και στο βάθος χρόνου θα γίνει ακόμα ωραιότερο με την ανάπτυξη των φυτών.Μια χαρά ο Bob

:buttrock::buttrock:

Κυριε Σωκρατη σας ευχαριστω πολυ.Σιγουρα οταν μεγαλωσουν τα φυτα θα δειξει πολυ καλητερο.Χανει αρκετα απο τις φωτο γιατι δεν τα παω καλα σ αυτο και η φωτογραφικη μου δεν ειναι καλη :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Βασιλιάς πρέπει να νιώθει ο μονομάχος εκεί μέσα! :buttrock:

Εκτός από το εξαιρετικό στήσιμο του ενυδρείου, παρατηρώ και πάρα πολύ καλές παραμέτρους νερού.

Συγχαρητήρια και για τα δύο. Να χαίρεσαι το ενυδρείο και το ψάρι σου! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Βασιλιάς πρέπει να νιώθει ο μονομάχος εκεί μέσα! :buttrock:

Εκτός από το εξαιρετικό στήσιμο του ενυδρείου, παρατηρώ και πάρα πολύ καλές παραμέτρους νερού.

Συγχαρητήρια και για τα δύο. Να χαίρεσαι το ενυδρείο και το ψάρι σου! :buttrock:

Ευχαριστω φιλε psaroukla.Για τις παραμετρους κανω οτι μπορω για να τις κραταω σταθερες

Πολυ ωραιο μπραβο?

Ευχαριστω φιλε μου :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε Κώστα πολύ ωραίο ενυδρείο,βασιλιάς ο betta. :buttrock:

Μου αρέσει πολύ αυτό που έχεις κάνει με τη moss :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κι αυτά για διακόσμηση... :buttrock:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Spongeb...6.c0.m270.l1311

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κι αυτά για διακόσμηση... :buttrock:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Spongeb...6.c0.m270.l1311

:buttrock::buttrock::):)

Tι αλλο θα δουμε???

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κι αυτά για διακόσμηση... :buttrock:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Spongeb...6.c0.m270.l1311

:):)

και ένα καλαμάκι Φώτη :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Παντως καλος ο Bob αλλα και ο Gary δεν εχει τιποτα να ζηλεψει! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το μονομαχοενυδρείο σου rastafarian, να το χαίρεσαι.

Δοκίμασε κι αυτά για διακόσμηση... :buttrock:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Spongeb...6.c0.m270.l1311

:buttrock::buttrock:

Κάθεσε με κόπο και στήνεις ένα ενυδρείο, φτιάχνεις διαχύσεις κτλ και έρχετε ο Φώτης να σε πειράζει κι από πάνω. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλοι μου για τα καλα σας λογια :buttrock:

Φωτη εχω παραγγηλει ηδη τον τραγανο καβουρα αλλα και τον πατρικ :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Στη παρακατω φωτο φαινεται το pearling στη μοςς,ετσι ειναι ολα τα φυτα μου.Αυτο δειχνει οτι φωτοσυνθετουν και οτι η διαχυση του co2 ειναι τελεια

0086800x600.jpg

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Όμορφο και το ενυδρείο σου και ο μονομάχος σου!!! Άψογα και τα φυτά!!! Πολύ καλό και το σύστημα CO2 που έφτιαξες. Έχεις σκεφτεί κάποιο τρόπο να κρατάς ψηλά την θερμοκρασία του μείγματος τώρα που θα πέφτουν οι θερμοκρασίες;

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο και το ενυδρείο σου και ο μονομάχος σου!!! Άψογα και τα φυτά!!! Πολύ καλό και το σύστημα CO2 που έφτιαξες. Έχεις σκεφτεί κάποιο τρόπο να κρατάς ψηλά την θερμοκρασία του μείγματος τώρα που θα πέφτουν οι θερμοκρασίες;

Θοδωρε σ ευχαριστω φιλε για τα καλα σου λογια!Και βεβαια εχω σκεφτει!Θα κανω το συστημα που εκανα και περσι στο αλλο ενυδρειο μου,κουβαδακι με νερο και θερμοστατη μεσα.Ετσι το μπουκαλι με το co2 εχει σταθερη θερμοκρασια και δεν σταματαει ποτε :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν και θα αλλαξει η ψαροσυνθεση βαζω μια φωτο πως ειναι το ενυδρειακι 2 μηνες μετα!

DSCN2866.jpg

Link to comment
Share on other sites

ο παραδεισος του bob!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

πολυ καλο...!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο εχει αλλαξει αρκετα απο τοτε. Ο μονομαχος μπηκε σε ενα 15 λιτρο και μεσα ειχε 4 pseudomugil gertrudae τα οποια δωθηκαν στον κολλητο μου πριν κατι μερες.Τωρα εχει μεσα μερικες γαριδες ρεντ τσερυ,πολλα απο τα φυτα εχουν φυγει.Γενικα το ενυδρειο σιγα σιγα ξεστηνεται,ο λογος ειναι η ξενητια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ξαναστηστο Κωστα,ειναι χειμωνας βαρυς τετοια εποχη για τις χωρες που ενδιαφερεσαι...

αστο για καλοκαιρακι για να μην σου ερθει αποτομο...!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :):P

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο τρεχει κανονικα πλεον με μερικες αλλαγες.Οσα φυτα εχουν μεινει τα πανε καλα πλεον μετα το υπερκλαδεμα λογο αλγης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...