Jump to content

Καλώς Το Δεχτήκαμε


Aiolos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συγχαρητηρια και απο μενα για την αναβαθμιση του forum καλη δυναμη για την συνεχεια σε ολους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη!

Ελπιζω να παει ακομα καλητερα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη!

Ελπιζω να παει ακομα καλητερα!!

Link to comment
Share on other sites

Παντος εχει μερικα προβληματακια ακομα.

Εμενα δεν μου ανεβαζει τις δημοσιευσεις που γραφω στις νεες δημοσιευσεις,

Καιστο κεντρο πανς στην ιστοσελιδα μαλλον εχει καποια εικονα που δεν μου ανοιγει!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά, καταπληκτική αναβάθμιση και τεράστια βελτίωση. Εννοείται ότι θα υπάρξουν προβλήματα προσαρμογής,

αλλά σίγουρα αξίζει τον κόπο, είναι εμφανισιακά πανέμορφο και τα λειτουργικά θα τα μάθουμε και θα τα συνηθίσουμε.

Σας ευχαριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Παντος εχει μερικα προβληματακια ακομα.

Εμενα δεν μου ανεβαζει τις δημοσιευσεις που γραφω στις νεες δημοσιευσεις,

Καιστο κεντρο πανς στην ιστοσελιδα μαλλον εχει καποια εικονα που δεν μου ανοιγει!

αριστερα τσεκαρισε το new since my last visit

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφο , μοντερνο , εργονομικο , με γεια η καινουρια εμφανιση του φορουμ !!!!!!

(χωρις παρεξηγηση αλλα γιατι εχει αυτο το τεραστιο αδειο χώρο η υπογραφη μου ? δεν μπορω να τον μικρηνω)

Έγινε επεξεργασία - Carcharodon Megalodon
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρόβλημα της υπογραφής όλος αυτό ο χώρος, αλλά τον δημιουργούν οι πληροφορίες που έχεις γράψει κάτω από τα avatar σου...

Link to comment
Share on other sites

....άντε τώρα να βάλουμε μπρος και το Tapatalk σιγά-σιγά

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο,υπέροχο το νέο περιβάλον

απλά ίσως τα γράμματα θα έπρεπε να ήταν ένα τόνο πιο σκούρα...

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το χαρούμε όλοι παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια για τη δουλειά που έγινε, και καλή μας αρχή. :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το νεο look!

Υπαρχει πουθενα επιλογη για αλλαγη skin;

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη η νέα πλατφόρμα και συγχαρητήρια για την δουλειά που έγινε για την αλλαγή. Η εμφάνιση είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πιο όμορφη και η λειτουργικότητα σίγουρα μεγαλύτερη (μόλις ανακαλύψουμε που είναι το κάθε τι).

Μπράβο σας παιδιά (και κυρίως στο Θανάση :bowdown: που το πραγματοποίησε) άντε να το χαρούμε όλοι μαζί τώρα. :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το νεο look!

Υπαρχει πουθενα επιλογη για αλλαγη skin;

Θα γίνει και αυτό... όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν θέματα λειτουργικότητας που έχουν άμεση προτεραιότητα....

Link to comment
Share on other sites

..ετσι ειναι,+ το γεγονος οτι χρειαζεται να εξικοιωθουμε ολοι μας..

Link to comment
Share on other sites

Κάθε αρχή έχει τις δυσκολίες της. Ένα μεγάλο εύγε και όσο πάει να φτιάχνει ! Υπομονή και καλορίζικο !

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια και απο μένα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή νέα αρχή και από εμένα. Αρκετά πιο όμορφο περιβάλλον και ας πούμε πιο σύγχρονο και σίγουρα με περισσότερες δυνατότητες, όπως της online ενημέρωσης σε περίπτωση που γράφεις σε ένα post και εκείνη τη στιγμή posta ρει και ένα άλλος χρήστης. Βέβαια σε όλους θα πάρει λίγο καιρό να συνηθίσουν το νέο look μιας και πσιτεύω ότι το παλιό site-forum ήταν αρκετά πιο απλό και πολύ εύχρηστο. Ας δούμε λοιπόν. Υπάρχουν αρκετά bug που πρέπει να διορθωθούν. Υπομονή.... Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι ως προγραμματιστής υπολογιστών, είμαι στη διάθεση σας.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: Αν και θα μου λειψει το παλιο στησιμο, η αληθεια ειναι πως τωρα σαφως ειναι καλυτερο, αν και ακομα ειμαι στο ψαξιμο! :bigemo_harabe_net-64:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...