Jump to content

Αναγνώριση Οργανισμου...


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=78OA0W0nmfY

Εχω αυτην την ακροπορα περιπου δυο εβδομαδες τις τρεις τελευταιες μερες αρχησε να ασπριζει στη βαση αλλα παρατηρησα αυτο που θα δειτε στο βιντεακι.Παιζει ρολο να οφειλετε απο αυτο?ξερει κανεις να μου πει τι μπορει να ειναι αυτο?

Έγινε επεξεργασία - John...0_o
Link to comment
Share on other sites

250px-Sea_spider.jpg

η κατι τετοιο?δεν μπορω να καταλαβω ακριβως απο το βιντεο.........

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο δεν βλεπω κατι τετοιο το μονο που μπορω να δω ειναι κατι πλοκαμια πσιλα σαν τον ιστο αραχνης οπωσς βλεπεις στο βιντεο που μεταφερουν κατι απο το βραχο.Εκει που καταληγουν παντως δεν βλεπω κατι τετοιο.Παντως δεν βπεπω να σωζεται αρχηζει κ ασπιζει ολο κ ποιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

το ποιο πιθανο ειναι να ειναι το πρωτο..... ειναι απλα ενας αστεριας......ειναι σαν κομματια κλωστης μπεζ με μαυρες γραμμες? λογικα δνε ευθυνεται αυτο για την ακροπορα σου....

δεν μπορεις να το βγαλεις? βγαλε ολη την ακροπορα και καθαρισε την η παστωσε το με εποξικη εαν δεν ειναι σιγουρος για το τι ειναι

Έγινε επεξεργασία - chris z3
Link to comment
Share on other sites

Ναι σαν κλωστες ειναι οταν την εβαλα μεσα ειδα εναν αστερια αλλα δεν μου εκανε για ατερινας οσο μπορουσα ν καταλαβω λογο του μεγαλου μεγεθους κ στο χρωμ.Επειδη εχω κ αλλεσ ακροπορες μεσα δεν δειχνουν να εχουν ενοχληθει θα προσπαθησω να βρω το αστερι να τον βγαλω φωτο

Link to comment
Share on other sites

αυτο π φαινεται στο βιντεο μ μιαζει για αστεριας....εαν ομως το 2ο που περιγραφεις ειναι σαν την δευτερη φωτο τοτε βρες το και βγαλτο γιατι ειναι αραχνη και τρωει ζοανθους εαν θυμαμαι καλα....

Link to comment
Share on other sites

Σαν πλοκαμι οφιουρου μοιαζει Γιαννη.

Αν ειναι οντως,δεν ευθυνεται αυτος για το ασπρισμα της ακροπορας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...