Jump to content

Μηνιαία Συνάντηση 10/12/11 (Αθήνα)


FotisGt

Recommended Posts

Μη λείψει κανείς το Σάββατο από τη μηνιαία μας συνάντηση στο Cafe Olympico!

Περισσότερες πληροφορίες εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=35085

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια;Μονο τοσοι ειμαστε στην Αθηνα;

Για να βλεπω παρουσια................!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρών!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να έρθω αλλά ψιλοντρέπομαι:( Δεν ξέρω κανέναν,είμαι καινούργια στην παρέα σας,είμαι και η μόνη γυναίκα.... :bigemo_harabe_net-69::( :(

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να έρθω αλλά ψιλοντρέπομαι :( Δεν ξέρω κανέναν,είμαι καινούργια στην παρέα σας,είμαι και η μόνη γυναίκα.... :bigemo_harabe_net-69::( :(

Δεν είσαι η μόνη γυναίκα ειστε κάμποσες αλλα επειδή δεν έρχεστε ποτε....δεν βλέπεστε στις συναντήσεις και νομίζετε πως είστε μονες.

Συνεννοηθείτε βρε κορίτσια να ερθετε 4-5 να μην ντρέπεστε!!!!

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Θα φέρω κι εγώ παρέα...

MPRA.jpg

Link to comment
Share on other sites

σκυλος που γαβγιζει,δεν δαγκωνει...

το κακο ειναι οτι μετραω 9 που δηλωσαν παρωντες (FotisGT,ΣΤΡΑΤΟΣ,εγω,ΣΤΑΜΑΤΗΣ,gante,Panos 1990+ παρεα,PRINCE,Mermaid) + 1 αμφιβολο (taxoula)...αρα taxoula αυτο παει να πει οτι ειναι αναγκαια η παρουσια σου για να.....συμπηρωσουμε ομαδα 5χ5 :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον τερματοφύλακα θα τον φέρω πάντως...Όποιος θέλει ας βάλει γκολ. :bigemo_harabe_net-189:

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω πως πρεπει να κρατησουμε τις συναντησεις ζωντανες.Ειναι κατι που το ξεκινησαν οσοι εστησαν το φορουμ,καποιοι ειναι ακομα εδω,καποιοι εφυγαν,καποιοι επανεμφανιζονται.Δε νομιζω πως θα ηθελαν κατι που ξεκινησαν για να περνουν καλα εκτος υπολογιστη να γκρεμιστει.

Ας βρισκουμε λοιπον ολοι λιγο χρονο καθε δευτερο Σαββατο του μηνα.Αξιζει τον κοπο!!!!!

smile.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια γλώσσα θέλεις απάντηση; :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...