Jump to content

Που Θα Βρω Sylvania Grolux ??


kalmichalis

Recommended Posts

ψαχνω καιρο τωρα και δεν μπορω να βρω sylvania grolux 24w t5. γνωριζει κανεις??

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. μηπως γνωριζεςι σε πιο απο ολα τα καταστηαματα του μπορω να την βρω??? διοτι μια φορα ειχα παει στην πειραια και δεν ειχε..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αγοράσει aqua medic 80w από e-shop, που υπάρχει στο φόρουμ, και ο κωδικός είναι ίδιος με τη sylvania άρα λογικά η λάμπα είναι η ίδια.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. μηπως γνωριζεςι σε πιο απο ολα τα καταστηαματα του μπορω να την βρω??? διοτι μια φορα ειχα παει στην πειραια και δεν ειχε..

Παρε τηλεφωνο. Το τηλ του κατ/ματος Πειραια ειναι 2104080255.

Link to comment
Share on other sites

μολις παρεις τηλ στον καυκα ρωτα σε πιο καταστημα μπορει να εχει

εγω πηρα 2 τ5 39 watt 2,50 η μια

Link to comment
Share on other sites

Στον καυκα τ5 sylvania μου είπαν ότι δεν φέρνουν πήρα σχεδόν σε ολα τα καταστηματα... Την πατησαμε...:(

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις, λογω δυσκολων καιρων αυτη την στιγμη γενικος ολα τα καταστηματα πουλουν οτι εχουν στοκ και δεν μπορουν να κανουν παραγγελεια μια η δυο λαμπων.

Εαν τους ζητησεις μια δωδεκαδα τοτε θα στις φερουν επιτοπου.

Αυτο που θελω να πω ειναι πως εαν δεν βρεις σε καποιο ηλεκτρολογικο καταστημα καμια gro σε στοκ τοτε μπορεις να ανοιξεις ενα θεμα με μια ομαδικη παραγγελεια και να τις μοιραστητε μετα στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κάποια λαμπα που να είναι αδερφή αυτής;; Η aqualine plant gro 24w ίδια δεν είναι;;;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κάποια λαμπα που να είναι αδερφή αυτής;; Η aqualine plant gro 24w ίδια δεν είναι;;;

Ναι ειναι παρομοια οπως και η Tropical Arcadia.

Link to comment
Share on other sites

πάντως ο Καυκας στη Δυρραχιου εχει sylvania grolux 24w.. πριν 4-5 μέρες πήρα εγώ..

θυμάσαι πόσο την είχες αγοράσει γιατί και με ενδιαφέρει και μένα?

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά(επειδή είχα πάρει κι αλλά πράγματα) 6,30 την πήρα.. αλλά και λάθος να κάνω υπολόγισε μεταξύ 5-7 κάπου εκεί εχει!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

την τελευταια grolux στον καυκα στο περιστερι... εμειναν μονο 4 σε ολα του τα καταστηαματα και αυτες ειναι στην συμπρωτευσουσα.... κατι πρεπει να γινει παιδιααααααααααααα.... !!!

Link to comment
Share on other sites

Ας εχουμε κατι κι εμεις εδω κατι που το θελετε κατω....Δεν σας το στελνουμε κυριοι!!! χαχαχα Μολων λαβε!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να οργανώσουμε καμία ομαδική παραγγελία!!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να οργανώσουμε καμία ομαδική παραγγελία!!

Εαν το κανονισετε εγω θελω 2 x 24w

Link to comment
Share on other sites

Ας εχουμε κατι κι εμεις εδω κατι που το θελετε κατω....Δεν σας το στελνουμε κυριοι!!! χαχαχα Μολων λαβε!

Βαλε,απ οσο ξερω μια εταιρια που εδρευει Σαλονικα εμπορευεται την συγκεκριμενη εταιρια και προμυθευει τα πετ σοπ....και απ οσο μου ειχαν πει καποια μαγαζια που ειχαν απευθηνθει σε αυτη την εταιρια,εχει στοκ

Πρεπει να οργανώσουμε καμία ομαδική παραγγελία!!

αντι να παρετε τηλ στα πες σοπ της Αθηνας και της Σαλονικης,να ρωτησετε αν εχουν????εγω ξερω στην Αθηνα τουλαχιστον 3 μαγαζια (τα οποια εχουν και βημα εδω) που μου εχουν πει οτι μπορουν να την φερουν...αμμεσα

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Βαλε,απ οσο ξερω μια εταιρια που εδρευει Σαλονικα εμπορευεται την συγκεκριμενη εταιρια και προμυθευει τα πετ σοπ....και απ οσο μου ειχαν πει καποια μαγαζια που ειχαν απευθηνθει σε αυτη την εταιρια,εχει στοκ

αντι να παρετε τηλ στα πες σοπ της Αθηνας και της Σαλονικης,να ρωτησετε αν εχουν????εγω ξερω στην Αθηνα τουλαχιστον 3 μαγαζια (τα οποια εχουν και βημα εδω) που μου εχουν πει οτι μπορουν να την φερουν...αμμεσα

ξερεις και ξερω οτι οι λαμπες στα ενυδρειακα δεν ειναι και οι φτηνοτερες ....

απο τι στιγμη που μπορει να την φερει και ο καυκας Η οποιοδηποτε αλλο ηλεκτρολογικο καταστημα στη μιση τιμη απο οτι θα βρισκαμε μια αντιστοιχη λαμπα απο καποιο ενυδρειακο καταστημα ....

Και το αμμεσα ειναι σχετικο :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...