Jump to content

1 Μηνα Στο Φορουμ Κ Ουτε Ενα Γεια???


Panos2011

Recommended Posts

Χαιρετω τους απανταχου ενυδρειοφιλους,

Ειμαι εδω και 1 περιπου μηνα μελος του φορουμ και πραγματικα δεν ειχα παρατηρησει οτι υπαρχει αυτο το section οσο απιστευτο κ αν ακουγεται... Συνεχεια εκανα scroll down και πηγαινα γλυκο νερο - φυτεμενο κτλπ οποτε ειναι κ η σειρα μου να πω ενα γεια και ευχαριστω ολους οσους με βοηθανε με τις απαντησεις τους σε οτι προβλημα κ αν βρω.:D Το ενυδρειο μου ειναι ακομα στο στησιμο αλλα μακαρι να γινει ετσι οπως το φανταζομαι γιατι πραγματικα ισως ειναι απο τις λιγες φορες στη ζωη μου που δεν μετανιωνω για τα λεφτα που εχω δωσει κατι που για μενα εχει μεγαλη σημασια...

Υ.Γ: Ενα μεγαλο μπραβο στους συντονιστες για την οργανωση του φορουμ και την πολυτιμη βοηθεια σε κατι ασχετους σα και μενα... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο ετεροχρονισμένα Καλώς Ήρθες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Πάνο,

Κατ΄αρχήν : Γειά

Να ξέρεις πως υπάρχουν πολλοί συγχομπίστες μας στο forum με μεγάλη πείρα αλλά και πολύ διάθεση να βοηθήσουν στις απορείες και τα προβλήματα που μπορεί να συναντήσουμε όλοι μας. Απλά, για να λάβουμε βοήθεια πρέπει απλά να την ζτήσουμε.

Όσο για το τελευταίο σου σχόλιο, θα ήθελα να σου πω πως, για μένα τουλάχιστον, δεν υπάρχουν άσχετοι άνθρωποι. Υπάρχουν απλά κάποιοι με λιγότερη πείρα και εμπειρίες απο άλλους. Όσο περνάει ο καιρός η γνώση και οι εμπειρίες μαζεύονται, αρκεί να σου αρέσει αυτό με το οποίο ασχολείσαι.

Καλή συνέχεια,

Κων/νος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Πάνο,

Κατ΄αρχήν : Γειά

Να ξέρεις πως υπάρχουν πολλοί συγχομπίστες μας στο forum με μεγάλη πείρα αλλά και πολύ διάθεση να βοηθήσουν στις απορείες και τα προβλήματα που μπορεί να συναντήσουμε όλοι μας. Απλά, για να λάβουμε βοήθεια πρέπει απλά να την ζτήσουμε.

Όσο για το τελευταίο σου σχόλιο, θα ήθελα να σου πω πως, για μένα τουλάχιστον, δεν υπάρχουν άσχετοι άνθρωποι. Υπάρχουν απλά κάποιοι με λιγότερη πείρα και εμπειρίες απο άλλους. Όσο περνάει ο καιρός η γνώση και οι εμπειρίες μαζεύονται, αρκεί να σου αρέσει αυτό με το οποίο ασχολείσαι.

Καλή συνέχεια,

Κων/νος

ερμηνευεται σαν μια πιο χιουμοριστικη προσεγγιση της λεξης απειρος.... χαχαχα :P
Link to comment
Share on other sites

ποτε δεν ειναι αργα...

καλως ηρθες στην παρεα μας αγαπητε μας φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες (επίσημα) στην παρέα του ΑΖ!

Θέληση για μάθηση και υπομονή να υπάρχει και όλα γίνονται :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ηρθες κ κολησες κ για τα καλα για να εισαι στις 3μιση στο φορουμ!Μην ανυσηχεις παντως,υπαρχουν κ αλλοι κολημενοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Pano.

:welcome:

Ποτέ δεν είναι αργά. :D

Link to comment
Share on other sites

εδώ λοιπόν ταιριάζει το.... καλώς τον κι ας άργησες :D :D

:D

Καλως ηρθες λοιπον φιλε Πανο!!! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...