Jump to content

Skimmer


omilos heraklion

Recommended Posts

Θα παραγγείλεις από κάποιο κατάστημα που πουλάει το skimmer ώστε να σου φέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε κάποιο κατάστημα της περιοχής σου ή επικοινώνησε με κάποια από μεγαλύτερες πόλεις και ρώτησε αν μπορούν να σου παραγγείλουν αυτά που θέλεις....

Πρέπει να γνωρίζεις ότι δεν είναι άμεσα διαθέσιμα και ότι η παραλαβή θα γίνει με την επόμενη παραγγελία του διανομέα.

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου πείτε λίγα πράγματα γεια αυτο το συγκεκριμενο σκιμμερ έχω δικιμασει κάμποσα και κάνουν πολύ θόρυβο και όταν έχεις γυναίκες μέσα στο σπίτι άστα να πάνε γεια το συγκεκριμενο έχω ακούσει σχετικά καλά λοιπόν τι λέτε???

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου πείτε λίγα πράγματα γεια αυτο το συγκεκριμενο σκιμμερ έχω δικιμασει κάμποσα και κάνουν πολύ θόρυβο και όταν έχεις γυναίκες μέσα στο σπίτι άστα να πάνε γεια το συγκεκριμενο έχω ακούσει σχετικά καλά λοιπόν τι λέτε???

Παρε το

Link to comment
Share on other sites

Με κλειστά μάτια !!!

Μάλιστα κάποιο μέλος μας έχει κατασκευάσει ένα πιστό αντίγραφο με αντλία της μαμάς εταιρίας και είναι άψογο.

Μπορείς να ρωτήσεις τον Vales-red που το αγόρασε περίπου στη μισή τιμή, να σου πει την άποψή του.

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι κι ο Vales_red να πει την αποψη του απο τη σχετικα ταλαιπωρη πορεια του στο χομπι! Εχω αλλαξει πολλα σκιμερ... Κανενα δεν κανει την δουλεια του MCE600! Το εχω στο 1.5 μετρο απο τον καναπε στο σαλονι, ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΧΝΑ! κι οχι με τηλεορασεις ανοιχτες...στην απολυτη ησυχια... Οσο για το μοντελο που εχω εγω, ειναι πιστο αντιγραφο του ξενου, σε επιπεδο δλδ μικροχιλιοστων...ακουγομαι σπασικλας, αλλα μετα αποσα εχω τραβηξει γιαυτο το ενυδρειο ηθελα να μην παρω κατι σαν το MCE600 αλλα ΤΟ MCE600 (σε τιμη Ελληνικης πραγματικοτητας)... φοραει την ιδια αντλια (aquabee) και απλα αξιζει τον κοπο να το δοκιμασετε! Θα εβγαζα φωτογραφιες αλλα ειναι αργα...οποιος θελει ας επικοινωνησει μαζι μου για λεπτομερειες...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...