Jump to content

Pvc


enzo1010

Recommended Posts

καλημερα παιδια,φτιαχνω την επιστροφη κ την υπερχειληση στο καινουριο μου ενυδρειο κ ψαχνω γωνιες pvc μαυρες.επειδη δεν εχω βρει τιποτα εδω σκεφτομαι να παρω απο ακουαριστικ.εχει παρει κανενας απο εκει γιατι στη φωτο δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι μαυρη η γκρι σκουρα???

Link to comment
Share on other sites

στην αθηνα υπαρχουν 1000 μαγαζια σιγουρα καπου θα βρεις δεν νομιζω να αξιζει να πληρωσεις μεταφορικα για γωνιες pvc

ουτε εγω θελω να πληρωσω μεταφορικα αλλα εχω βρει μονο γκρι σκουρο ενω σε σωληνα φ20 εχω βρει μαυρο κ λεω να βαλω μαυρες κ τις γωνιες να φαινεται πιο ωραιο

Link to comment
Share on other sites

η ομορφια θα ειναι μεσα στο ενυδρειο στο στησιμο την διακοσμιση και τα ψαρακια σου δεν νομιζω οτι πρεπει να δοσεις βαση στα pvc

Link to comment
Share on other sites

η ομορφια θα ειναι μεσα στο ενυδρειο στο στησιμο την διακοσμιση και τα ψαρακια σου

+1000 :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

η ομορφια θα ειναι μεσα στο ενυδρειο στο στησιμο την διακοσμιση και τα ψαρακια σου δεν νομιζω οτι πρεπει να δοσεις βαση στα pvc

Διαφωνώ!Ναι μεν η ουσία του ενυδρείου είναι το περιεχόμενό του αλλά και το ενυδρέιο ολόκληρο αποτελεί μέρος του χώρου μας οπότε θα πρέπει να ανταποκρίνεται στις προτιμήσεις και τα γούστα του καθενός!

Link to comment
Share on other sites

ναι μαζι σου αλλα δεν νομιζω μια γωνια Pvc που στην τελικη δεν θα φενεται να αλλαξει κατι

να την ψαξει δεν ειπα το αντιθετο αλλα γνωμη μου δεν αξιζει να παραγγηλει αυτο το πραγματακι απο εξω

επισης μιας και μιλαμε για το χρωμα μιας σωληνας ανετα αλλαζει χωρις να μας επιρεασει απολυτος τιποτα και την κανεις και ροζ αν θες

Link to comment
Share on other sites

επειδη η πλατη κ η πλευρα της υπερχειλησης θα ντυθουν με μαυρο πλεξι ειπα να γινει τελειο :bigemo_harabe_net-64:

Σε έπιασα εγώ αμέσως!Οι ψείρες καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας!

ναι μαζι σου αλλα δεν νομιζω μια γωνια Pvc που στην τελικη δεν θα φενεται να αλλαξει κατι

να την ψαξει δεν ειπα το αντιθετο αλλα γνωμη μου δεν αξιζει να παραγγηλει αυτο το πραγματακι απο εξω

επισης μιας και μιλαμε για το χρωμα μιας σωληνας ανετα αλλαζει χωρις να μας επιρεασει απολυτος τιποτα και την κανεις και ροζ αν θες

Όπως είδες και πιο πάνω αγαπητέ αν ο φίλος βάλει μαύρο pvc στο μαύρο BG δεν θα φαίνεται τίποτα οπότε δεν θα έχει και τίποτα να του αποσπά την προσοχή όταν χαζεύει!Εξάλλου σιγά μην παραγγείλει μόνο pvc!Όλο και κάτι άλλο θα βρει να βάλει στην παραγγελία!LOL!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε έπιασα εγώ αμέσως!Οι ψείρες καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας!

με το επιπλο που ειναι περιεργο να δεις τι εχει γινει!!!!

Όπως είδες και πιο πάνω αγαπητέ αν ο φίλος βάλει μαύρο pvc στο μαύρο BG δεν θα φαίνεται τίποτα οπότε δεν θα έχει και τίποτα να του αποσπά την προσοχή όταν χαζεύει!Εξάλλου σιγά μην παραγγείλει μόνο pvc!Όλο και κάτι άλλο θα βρει να βάλει στην παραγγελία!LOL!!!!!!

ε,ολο και κατι θα προστεθει,το θεμα ειναι να ειναι μαυρες,γιαυτο κ ρωτησα αν εχει παρει κανενας!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...