Jump to content

Ερωτηση Για Συναντηση Φλεβάρη 2012


george13

Recommended Posts

παιδιά θα γίνει ? συγνώμη που παίρνω το θάρρος αλλά

ρωτάω πιο πολύ για να κανονίσω την δουλειά μου και να έρθω.

δεν είδα κάποιο θέμα γι αυτό.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις κ ρωτας!

οι συναντησεις ειναι προγραμματισμενες να γινονται κ θα γινονται κανονικα! εκτος βεβαια αν υπαρχει ανακοινωση οπου για καποιο λογο αναβαλεται ή ματαιωνεται!

εγω θα ειμαι εκει!

Link to comment
Share on other sites

Ζητούμε συγνώμη για την αργοπορία μας,απλά σας γνωστοποιούμε οτι μέχρι το τέλος του Φλεβάρη θα γίνει η κοπή της πίτας του Aqua Zone σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη,οπότε αύριο δεν θα πραγματοποιηθούν οι καθιερωμένες μηνιαίες συναντήσεις...Για περισσότερες διευκρινήσεις θα ανέβει σχετική ανακοίνωση στο φόρουμ λίαν συντόμως

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

οπως κ να χει εγω με καποιους φιλους θα παω για ενα καφεδακι εστω κ ανεπισημο στο γνωστο μερος την γνωστη ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς έχουν γίνει συναντήσεις στην επαρχεία.Όπως καταλαβαίνεις κάτι τέτοιο μπορεί να οργανωθεί πολύ εύκολα,αρκεί κάποια άτομα να έχουν τη θέληση να το ξεκινήσουν στον τόπο τους.Μιας και είσαι από Ηράκλειο και το πρότεινες, δεν κάνεις την αρχή;

Υπάρχουν αρκετά μέλη και σίγουρα θα είναι ευχάριστο να βρεθείτε,να γνωριστείτε και να ανταλλάξετε απόψεις!

Οποιαδήποτε υποστήριξη χρειαστείτε, εννοείτε οτι θα την έχετε.

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να περάσω και εγώ επιτέλους σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχος δεν θα μπορεσω :bigemo_harabe_net-86: :bigemo_harabe_net-86: εχω να παω σε κατι γενεθλια (παιδικο παρτυ)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...