Jump to content

Κοπή Πίτας Aquazone Για Το 2012 (Θεσσαλονίκη)


theodor72

Recommended Posts

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ AQUAZONE 2012



Σας περιμένουμε την Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2012 και ώρα 12.00 στο Cafe La Scala για την κοπή πίτας του Aquazone για το 2012!!!

Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε από κοντά και σας υποσχόμαστε χαλαρή κουβέντα, χαρούμενη ατμόσφαιρα και πολλά ΔΩΡΑ!!!

The Aquazone Team

ΤΟΠΟΣ : Cafe La Scala

ΩΡΑ : 12:00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Αγίου Δημητρίου 159, δίπλα από το μουσείο αθλητισμού

ΤΗΛΕΦΩΝΟ : 2310 211-218, 6979 725-735

mapgrthes.jpg

Με ιδιωτικό μεταφορικό μέσο.

λινκ: Χάρτης σημείου συνάντησης (Θεσσαλονίκης) και σχεδιασμός διαδρομής.

Στο σημείο Β είναι το Cafe. Βάζωντας στο χάρτη το σημείο εκκίνησης θα σας σχεδιάσει τη διάδρομη.

Μαζικά Μέσα Μεταφοράς

λινκ : ΟΑΣΘ (λεωφορεία)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε, στις 10 μέρες που μεσολαβούν κανονίστε τις υποχρεώσεις ώστε εκείνη την μέρα να μαζευτούμε...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε φίλε με λες προδότη?

Έγινε επεξεργασία - Νίκος Πολίτης
Link to comment
Share on other sites

ισως ηταν καλυτερα να μην ανεφερες φιλε theodor72 τιποτα για τα δωρα.ετσι θα φαινοταν ποιος πραγματικα θελει να ρθει για καφεδακι και πιτα.το λεω αυτο γιατι συνηθως στις συναντησεις ειμαστε 10-15 ατομα ενω στην κοπη που εχει δωρα ειμαστε 40 :o :o .τελος παντων.εγω παντως εχει δεν εχει δωρα θα ειμαι εκει και θα προσπαθησω να φερω αντωνη εστω και σηκωτο τον προδοτη πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη ένας από τους λόγους που δεν θα έρθω είναι αυτός που λες,όχι γιατί είμαι κομπλεξικός αλλά γιατί είναι κοροϊδία να μαζεύονται μόνο και μόνο για τα δώρα και όχι για την παρέα!!!!

Είναι κρίμα να μαζευόμαστε σε κάθε συνάντηση 5-10 άτομα και στην κοπή της πίτας να γίνετε της π..τ@ν@ς

Αν χαλάω το θέμα διαγράψτε το μήνυμα μου.

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη ένας από τους λόγους που δεν θα έρθω είναι αυτός που λες,όχι γιατί είμαι κομπλεξικός αλλά γιατί είναι κοροϊδία να μαζεύονται μόνο και μόνο για τα δώρα και όχι για την παρέα!!!!

Είναι κρίμα να μαζευόμαστε σε κάθε συνάντηση 5-10 άτομα και στην κοπή της πίτας να γίνετε της π..τ@ν@ς

Αν χαλάω το θέμα διαγράψτε το μήνυμα μου.

Δε χαλας το θεμα,κι απο τη μερια μου να σου πω πως συμφωνω απολυτα.Απο την αλλη γιατι να χαλαστεις,και να μην βρεθεις με τα γνωστα φιλαρακια ακομα μια φορα;

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως ειναι!

εμεις παντως το καφεδακι μας θα το πιουμε..

κ μετα κανονιζουμε κ τσιπουρακι!!!

Link to comment
Share on other sites

οκ στις 26 λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως ειναι!

εμεις παντως το καφεδακι μας θα το πιουμε..

κ μετα κανονιζουμε κ τσιπουρακι!!!

Εσύ το χόντρυνες το θέμα... :cheers:

Έγινε επεξεργασία - theodor72
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως ειναι!

εμεις παντως το καφεδακι μας θα το πιουμε..

κ μετα κανονιζουμε κ τσιπουρακι!!!

Αυτα ειναι...... :cheers:

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι η κοπη της πιτας ναι μεν μαζευει κοσμο απλα για τα δωρα αλλα ολος αυτος ο κοσμος που θα ερθει(για τα δωρα) ειναι ευκαιρια να δει πως περναμε στις συναντησεις και μετα να ειναι παρον στις επομενες!αυτο που θελω να πω ειναι οτι στο τελος το aquazone κερδισμενο θα βγει απο αυτο τον κοσμο!

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος δεν αλλάζει.... αυτοί που έρχονται για τα δώρα θα έρχονται μόνο γ αυτά και θα τους βλέπουμε μόνο κάθε χρόνο μαζί με κάποιο κολλητό τους άσχετο με ενυδρεία για να αυξήσει τις πιθανότητες να κερδίσει κάτι.

Αυτό έγινε και πρόπερσι και πέρυσι και κάτι ανάλογο θα γίνει και φέτος.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι η κοπη της πιτας ναι μεν μαζευει κοσμο απλα για τα δωρα αλλα ολος αυτος ο κοσμος που θα ερθει(για τα δωρα) ειναι ευκαιρια να δει πως περναμε στις συναντησεις και μετα να ειναι παρον στις επομενες!αυτο που θελω να πω ειναι οτι στο τελος το aquazone κερδισμενο θα βγει απο αυτο τον κοσμο!

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!!!!

Εμείς κόσμο θέλουμε να ανταλλάζουμε απόψεις και διάφορες εμπειρίες από το χόμπι μας.

Τέλος πάντων καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να έρθω επιτέλους αυτό τον μήνα αλλά έτσι όπως το θέτετε και για να μην φανώ τζαπατζής τα λέμε τον επόμενο για καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος δεν αλλάζει.... αυτοί που έρχονται για τα δώρα θα έρχονται μόνο γ αυτά και θα τους βλέπουμε μόνο κάθε χρόνο μαζί με κάποιο κολλητό τους άσχετο με ενυδρεία για να αυξήσει τις πιθανότητες να κερδίσει κάτι.

Αυτό έγινε και πρόπερσι και πέρυσι και κάτι ανάλογο θα γίνει και φέτος.

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!!!!

Εμείς κόσμο θέλουμε να ανταλλάζουμε απόψεις και διάφορες εμπειρίες από το χόμπι μας. :bigemo_harabe_net-64:

Τέλος πάντων καλά να περάσετε!!!

για να το λες Αιολε κατι παραπανω θα ξερεις, απλα με κοινη λογικη φαντάστηκα πως καπως ετσι θα ειναι...τι να πω?κριμα..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να έρθουν όλοι όσοι αγαπάνε και ενδιαφέρονται για το ΑΖ και το χόμπι! Η πρόσκληση είναι για όλους και για όλες! Ούτε εγώ πάω συχνά στις συναντήσης, αλλά αυτό δεν αλλάζει κάτι! Ή κάνω λάθος; Παρακαλώνα μη συνεχιστεί το θέμα! Είναι κρίμα!

Φίλε grogoros, σε περιμένουμε όλοι στη συνάντηση μας και θα ήθελα να σε γνωρίσω και από κοντά! ;)

Έγινε επεξεργασία - theodor72
Link to comment
Share on other sites

Eγω θα ερθω οπως και να εχει!! :bigemo_harabe_net-81::bigemo_harabe_net-64: και μακαρι να μου πεσει και το δωρο :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - NAZERAKIS
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμά μου είναι πολύ περίεργο και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω αλλά αν έρθω θέλω να εξαιρεθώ από την κλήρωση των δώρων.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε Χρήστο, επέστρεψες;;; Ελπίζω να τα κατφέρεις να έρθεις (δεν είναι και εύκολο πράγμα) και να τα πούμε από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Οι υποχρεώσεις μου ΜΑΛΛΟΝ θα μου επιτρεψουν να παραστώ και εγώ. ΟΜΩΣ σε αυτην την περιπτωση, θέλω και εγω να εξαιρεθώ από την κλήρωση των δώρων. Δεν προκειται σε κανεναν να δωσω το δικαιωμα για να προσβάλει το ηθος και τις διαθεσεις μου, και ΟΥΤΕ προκειται να απολογηθω σε ΚΑΝΕΝΑ γιατι δεν μπορεσα να παραστω στις προηγουμες συναντησεις. Και κανένας δεν θα μου χαλασει τη διαθεση και την επιθυμία να γνωρίσω από κοντα καποια πρόσωπα που με βοηθησαν με τις συμβουλές τους.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε Χρήστο, επέστρεψες;;; Ελπίζω να τα κατφέρεις να έρθεις (δεν είναι και εύκολο πράγμα) και να τα πούμε από κοντά!

Ως άνεργος Θόδωρε κάμνω δουλειές του ποδιού για να επιβιώσω και δυστυχώς αυτά που μπορώ να βρω αν βρω συνήθως είναι ΣΒ, αλλά να σου πω και την αλήθεια σκέφτομαι και το 35αρη που θα δώσω στην βενζίνη συν το πότο. Δυστυχώς φτάσαμε να τα ψειρίζουμε πλέον όλα. Δεν λέω παραπάνω γιατί θα θεωρηθεί πολιτικό θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Οι υποχρεώσεις μου ΜΑΛΛΟΝ θα μου επιτρεψουν να παραστώ και εγώ. ΟΜΩΣ σε αυτην την περιπτωση, θέλω και εγω να εξαιρεθώ από την κλήρωση των δώρων. Δεν προκειται σε κανεναν να δωσω το δικαιωμα για να προσβάλει το ηθος και τις διαθεσεις μου, και ΟΥΤΕ προκειται να απολογηθω σε ΚΑΝΕΝΑ γιατι δεν μπορεσα να παραστω στις προηγουμες συναντησεις. Και κανένας δεν θα μου χαλασει τη διαθεση και την επιθυμία να γνωρίσω από κοντα καποια πρόσωπα που με βοηθησαν με τις συμβουλές τους.

Φίλε μου δεν σου είπε κανένας να μην έρθεις ούτε να απολογηθείς!!!!!

Δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν με αυτό που είπα,δικαίωμα του καθενός είναι να έρχεται όποτε θέλει!!!

Η κλήρωση είναι για όλους και για όλες δεν κολλάμε στα δώρα και μακάρι να τα κερδίσουν όλα νέα άτομα στο φόρουμ.

Είπα τι γίνετε συνήθως.....η έχω άδικο?

Τέλος πάντων μην χαλάσουμε άλλο το θέμα.

Θα είμαι και εγώ εκεί και όποιος έχει όρεξη το συζητάμε από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...