Jump to content

Κατι Παραξενο...


zoi9

Recommended Posts

λοιπον παιδια συγνωμη που ενοχλω απλα υπαρχει καποιο 8εμα ι μια απο τισ θυληκεσ μου ειναι αρκετα αργη σημερα εμφανισιακα ειναι καλα κ πολυ φουσκωμενη ...πιστευα πωσ ηταν εγκυοσ αλλα δεν ηταν πολυ μαυρη απλα φαινοταν πολλα μαυρα στιγματα ...ειδα λοιπον λιγο πριν πωσ υπαρχει κατι που προεξεχει απο το σημειο που γενναει κ νομιζω δεν ειναι απο το σημειο που βγαζει τα περιτωματα τησ γιατι εκεινο ειναι λιγο πιο πριν... ειναι κατι σαν μισο κεφαλακι καρφιτσασ ...παρα πολυ μικρο αλλα ισα που το βλεπω τι λετε? ξερει κανεισ τι μπορει να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

λεσ???? δεν ειναι κ πολυ μαυρη ...σαν την αλλη οταν ειχε γεννησει...

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησε το ψαρακι και αν ειναι να γεννησει θα γεννησει μην τα ενοχλειτε συνεχεια και ειδικα με γεννηστρες.

Βαλε μπολικα πυκνα φυτα και ασε την φυση να κανει μονη της την δουλεια της.

Link to comment
Share on other sites

δεν βαζω γεννηστρα ετσι κι αλλιωσ ... απλα ρωτησα μηπωσ εχει τιποτα αλλο...:)

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησε το ψαρακι και αν ειναι να γεννησει θα γεννησει μην τα ενοχλειτε συνεχεια και ειδικα με γεννηστρες.

Βαλε μπολικα πυκνα φυτα και ασε την φυση να κανει μονη της την δουλεια της.

+1000

Link to comment
Share on other sites

παιδια κρεμεται απο πισω τησ κατι σαν τρυχουλα πολυ πολυ μικρη κ δεν ειναι απο το σημειο που βγαζει τα περιτωματα τησ

Link to comment
Share on other sites

καλιμερα παιδια δεν ειχα φαει κ πολυ απο χ8εσ κ σιμερα πριν καμια ωρα επεσε κατι σαν ανετοιμο μωρο ...( τι στο καλο προορι γεννα?) δεν την εχω πειραξει κα8ολου.... μηπωσ πρεπει να κανω κατι?

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ποσες φορες σε γεννησαν??? εμενα τα εχω ,5 μηνα και μονο φουσκομενες κοιλοιες βλεπω και 0 μωρα!!:(

Link to comment
Share on other sites

δεν γεννησε τελικα αυτη ειναι καλα ομωσ μαλλον 8α ειχε επιπλοκεσ ...μια φορα γεννησε αλλα τωρα περιμενω γεννα... τι ενιδριο εχεισ??? νομιζω πωσ σημαντικο ρολο παιζει η 8ερμοκρασια...

Link to comment
Share on other sites

60 λιτρα εχω αλλα τα γκαπυ μου εψουν τουρλα την κοιλια εδω και 1 μηνα...δεν εχουν γεννησει ακομα.στους 26 το εψω μονιμα

Link to comment
Share on other sites

κ εγω παρομοια κατασταη μετα απο 2 μηνεσ στο ενυδρειο γεννησε η μια μονο... ισωσ να εχουν πολλα η να ειναι αγχωμενεσ... υπομονη

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

κ εγω παρομοια κατασταη μετα απο 2 μηνεσ στο ενυδρειο γεννησε η μια μονο... ισωσ να εχουν πολλα η να ειναι αγχωμενεσ... υπομονη

:D

υπάρχει και το ενδεχόμενο να τις ταΐζεται πολύ... άφησε την 1 μέρα ατάιστη και μετά θα καταλάβεις άμα είναι ή όχι έγκυος..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...