Jump to content

Συνάντηση Στην Πάτρα 25-02-12


Mr_Zoo

Recommended Posts

Πολλές φορές έχει τύχει να ακούσω από μέλη την φράση "Είστε τυχεροί στις δύο μεγάλες πόλεις,στην επαρχεία δεν κανονίζονται συναντήσεις ποτέ" σκέφτηκα πως τώρα που θα κατέβω Πάτρα είναι μια καλή ευκαιρία να βγούμε για ένα καφεδάκι

Λοιπόν θα είναι κάτω σπό 24-02 απόγευμα εώς 27-02...Προτείνω να βρεθούμε 25-02 μετά την πρωινή παρέλαση κατα τις 4-5,στην καφετέρια του επιβατικού σταθμού εξωτερικού,του παλιού λιμανιού σας....Για να δω πόσοι ψήνονται!!!!

Σαφώς και είναι καλεσμένοι και όσοι συμφορουμίτες μας θα βρεθούν στην Πάτρα εκείνες της μέρες....

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να κάνουμε την συνάντηση στις 24/2 (Παρασκευή) το απόγευμα ή στις 25/2 (Σάββατο) το πρωί (μέχρι τις 10 το αργότερο), είμαστε 2 που μπορούμε!

Ενημέρωσε με, με pm.

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιες μερες μπορειτε εσεις???το λεω γιατι υπαρχει τελικα η πιθανοτητα να κατεβω Σαββατο,λογο δουλειας....ΔΛΔ σιγουρα θα ειμαι εκει 25-27

Link to comment
Share on other sites

Συντονιστήτε σύντομα !!!

Μπορεί και κάποιος άλλος να έρθει με το Mr_Zoo αν έχει χώρο .!!!

Link to comment
Share on other sites

Κραταμε λοιπον εκτως απροοπτου σαν ημερα την 25-02 (περιμενω και την απαντηση ενως ακομα φιλου που θα ειναι στην Πατρα).Υποσχομαι να ξεκινησω απο εδω 5 το πρωι για να ειμαι κατω 9 και να παμε για καφεδακι κατα τις 11-12....Σταματη,εχω χωρο,ερχεσαι?????

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-134: Μόλις μαζευτούμε όλοι......(ελπίζω να είμαστε πολλοί ) θα μας σφυριξω τρεις φορές μιας και θα πίνουμε καφέ δίπλα δίπλα!!!!!!!!!

Θα ντυθούμε και κάτι η θα έρθουμε με πολιτικά??? Έχω πρόχειρη μια στολή καπετάνιου να την βάλω??? :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάποιες πολυ δυσάρεστες εξελιξεις σήμερα και δυστιχώς δεν θα τα καταφέρω !!!

Συγγνώμη .

Link to comment
Share on other sites

Σταματη πραγματικα λυπαμαι,ελπιζω να ειναι ολα καλα....η προταση μου παντως παραμενει ανοιχτη...

Λοιπον παιδια συναντηση Σαββατο 25-02 εδω

2-1.jpg

αλλα δεν υποσχομαι οτι θα ειμαι 10 κατω....μαλλον 11.30-12.00 θα ειμαι....Πειραζει???

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πρέπει να φύγω με την οικογένεια γιατι έχω ταξίδι...γι'αυτό ήθελα νωρίς...δεν πειράζει ομως, θα είναι οι υπόλοιποι

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επιδη κι εγω με την οικογεμια θα κατεβω κατω και δεν ειναι στο χερι μου να τους πω το τι ωρα θα ξεκινησουμε,θα φροντισω λιγο πριν ξεκινησω απο Αθηνα να ενημερωσω το θεμα εδω και να υπολογισετε την ωρα που θα φτανω

Link to comment
Share on other sites

Eνδεχομενως να ταξιδευω εκεινη την ωρα προς Πρεβεζα,οποτε ισως κανω μια σταση εκει για καφε,αν συμπιπτουν οι ωρες.

:)

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη και Χρηστο κατα 99.9% ξεκιναω οπως ειπα 8 το πρωι απο Αθηνα....αρα καλος ερχοντων των πραγματων θα ειμαι στον τοπο συναντησης κατα τις 10:30....στο τραπεζι που θα ειμαι θα εχει το σημαιακι μας...εσυ Δημητρη θα με δεις αμεσσως αν ερθεις....επομενη ενημερωση το πρωι πριν ξεκινησω για κατω....

Link to comment
Share on other sites

To duty free παιδια...εκει που επιβιβαζονταν οι ανθρωποι για να πανε Ιταλια...στον 1ο οροφο εχει καφετερια...Ακριδως απεναντι απο την Γιανιτσων....σε 10 ξεκιναω

Link to comment
Share on other sites

Χριστο και Χριστο,χαρικα πολυ για την γνωριμια και η κουβεντα μας ηταν πολυ ενδιαφερουσα...Να κανονιζουμε λοιπον να βρισκομαστε και με τους υπολοιπους συπασχοντες και υποσχομαι πως καθε φορα που με βγαζει ο δρομος μου απο εδω θα τα λεμε απο κοντα...

Υ.Γ Χριστο,το βραδυ παρελαση....

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά Γιώργο, και εμείς χρειαζόμαστε την μετάδοση εμπειρίας και γνώσεων γιατί στην Πάτρα είμαστε βαθιά νυχτωμένοι και κοιτάνε μόνο πως θα μας τα πάρουνε...

Εννοείται ότι δεν θα ξαναέρθεις Πάτρα χωρίς να τα πούμε έστω και λίγο,,,μπροστά στα ενυδρεία με καφεδάκι...:)

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Χριστο και Χριστο,χαρικα πολυ για την γνωριμια και η κουβεντα μας ηταν πολυ ενδιαφερουσα...Να κανονιζουμε λοιπον να βρισκομαστε και με τους υπολοιπους συπασχοντες και υποσχομαι πως καθε φορα που με βγαζει ο δρομος μου απο εδω θα τα λεμε απο κοντα...

Υ.Γ Χριστο,το βραδυ παρελαση....

:thaman:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...