Jump to content

Ερωτηση Για Καβουρα


Recommended Posts

σημερα ειδα ενα καβουρακι αλλα δεν προλαβα να το βγαλω φοτο ουτε εγω δεν το ειδα καλα καλα :bigemo_harabe_net-86:

ειχε ροζ προς το κοκκινο δαγκανες και ηταν πολυ μικρος υπαρχει καποιο λινκ για καβουρια λαθρεπιβατες. 6 μηνες τωρα τον ειδα πρωτη φορα τι να πω σε λιγο θα βρω κανα εξωγηινο εκει μεσα :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως τα σκουροχρωμμα ειναι τα επικυνδινα χωρις να ειναι κανονας αυτο....

Με την πρωτη ευκαιρια σου βγαλτο και βαλτο στο σαμπ η καπου π να μην υπαρχει περιπτωση να πειραξει κατι....

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινα πριν το βγαλεις να δεις τις δαγκανες αν ειναι μυτερες και τριχωτες βουρ για τα καρβουνα αν παλι ειναι σαν φτιαρια και χοντρες τοτε θα γινει ενα καλος αλγοβορος οργανισμος για το ενυδρειο σου!!! Βεβαια αυτη η αναγνωριση απαιτη καποια εμπειρια αν πιστευεις οτι δε βγαζει ακρη μια φωτο θα μας βοηθουσε να σου πουμε με σιγουρια..αν παλι δεν εχεις τροπο να βγαλεις φωτο γιατι δεν το βλεπεις η λυση του Χρηστου ειναι η ποιο safe!!!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως μια φορα τον εχω δει για τριχες δεν νομιζω να ειχε! τωρα αν ηταν μυτερες δεν το προσεξα παντως αν καταφερω να τον πιασω σιγουρα θα βαλω φοτο να τον δειτε.!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...