Jump to content

60L Τανγκανίκα Ερωτησεις


DeLk

Recommended Posts

ναι αλλα εχω 3 αγγελοψαρα και δεν θελω να τα δωσω...και σκεφτομουν αν μπορουσα να το μετατρεψω σε αφροαμερικανικο αλλα τεσπα

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις για τα ψαράκια σου, είναι να παραμείνεις σε μια ήπειρο....ή στην Αφρική ή στην Αμερική!

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις για τα ψαράκια σου, είναι να παραμείνεις σε μια ήπειρο....ή στην Αφρική ή στην Αμερική!

καταλαβα δεν θα το κανω...απλα θα βαλω ετσι κι αλλιως κελυφη για διακοσμητικα.

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα δεν θα το κανω...απλα θα βαλω ετσι κι αλλιως κελυφη για διακοσμητικα.

Καλύτερα να μην το κάνεις γιατί σταδιακά θα σου ανεβάσουν τις σκληρότητες (όχι ότι καλύτερο για τα αγγελόψαρα σου)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην το κάνεις γιατί σταδιακά θα σου ανεβάσουν τις σκληρότητες (όχι ότι καλύτερο για τα αγγελόψαρα σου)

ουτε με καλο πλυσιμο???πφφφφφφ καταλαβα τωρα πρεπει να βρω αλλη διακοσμηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ξεχασα να ρωτησω για την αναλογια αρσενικου-θυληκου στα multies.. Για 5 ψαρια τι αναλογια πρεπει να εχω?1-4?2-3?

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα αγγελια και περιμενω.... Μολις βρω ψαρια ειμαι ετοιμος... το ενυδρειο μαλλον σημερα θα το στησω, πηρα αμμο απο ποταμι και μερικες πετρες, χρειαζομαι κατι αλλο απο διακοσμηση εκτος απο κελυφη;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βρεις και κανένα φυτό, πχ valisneria,να βάλεις.

Αναμένουμε φωτογραφίες! :)

Link to comment
Share on other sites

Βαλισνερια σορρυ εχω αλλα δεν αφηνει ο αδερφος μου…... ( δικο του το ενυδρειο βλεπεις) επισης ο αδερφος μου εβαλε και σε ενα τριγωνακι πανω δεξια πετραδακια.... τα κοχυλια βραζονται!!!! φωτο οταν καθισω στο PC.. αν και ειναι χαλια..το ενυδρειο. :):P

Από το iPod μου.

Έγινε επεξεργασία - nick_dark
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, οποιος εχει ενα χαρεμι 5 μουλτις (1 αρσ.-4 θυλ.) για χαρισμα ή πουλημα που να μπορει να τα στειλει ευβοια, ας γραψει εδω ή ας στειλει ΠΜ... Ευχαριστω!

Για θέματα εύρεσης- αγορών-πωλήσεων μπορείς να ανοίξεις ένα θέμα στην κατηγορία των αγγελιών, άλλωστε γι' αυτο υπάρχει.

Ευχαριστω!

:)

Έγινε επεξεργασία - PRINCE
Link to comment
Share on other sites

Ζητω συγγνωμη λαθος μου, ειχα ανοιξει ηδη αγγελια.... :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...