Jump to content

Συνάντηση Απριλίου 2012


Δον Κι-Φώτης

Recommended Posts

Γνωρίζω οτι θα γίνει το πρώτο Σάββατο του Απριλίου. Ήθελα να ρωτήσω-ζητήσω αααν υπάρχει δυνατότητα (μιας και τωρα έχει ζεστάνει ο καιρός) να γίνει ανταλλαγή φυτών. Συγκεκριμένα ο κολλητός μου αναζητά Caboba για το ενυδρείο του ή Κερατόφυλλο...Ευχάριστώ εκ των προτέρων. Τα λέμε στις 7 του μήνα!

Link to comment
Share on other sites

Πες του κελεμπία... στη συνάντηση αυτή θα έχουμε και κερατόφυλλο.Για cabomba δε γνωρίζω αν κάποιος φίλος μπορεί να φέρει αλλά θα υπάρχει και java moss. :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Θα έφερνα κι εγώ φυτά αλλά το ενυδρείο μου είναι φρεσκοφτιαγμένο κι ετσι δεν μου περισσεύει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξεχνιόμαστε,οι μέρες πλησιάζουν για τον καθιερωμένο καφέ...Για να βλέπω συμμετοχές

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την ερώτηση,τώρα είδα το σημείο συνάντησης.Εκεί που κόψαμε και την πίτα..... :ph34r: :ph34r: :ph34r: !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να είμαι αυτή τη φορά....

Αλλά είναι ευπρόσδεκτες και άλλες κοπέλες.... οκ μπορεί να βρίσκονται μαζεμένοι αρκετοί μαντράχαλοι που μιλάνε για ψάρια αλλά δε δαγκώνουν!!

Περνάμε καλά στις συναντήσεις!! :D

Link to comment
Share on other sites

τιιιι???δεν θα ερθεις Ειρινη???αυτο ειναι πληγμα (την αλλη φορα που θα ερθεις θα γραψεις σε ενα τετραδιο 100 φορες "δεν θα ξαναχασω ψαροσυναντηση" :D ).....1-2 γυναικες ειχαμε στανταρ,και η μια βγηκε εκτος...να δουμε,το αλλο "σιγουρακι" θα παρουσιαστει????

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

τιιιι???δεν θα ερθεις Ειρινη???αυτο ειναι πληγμα (την αλλη φορα που θα ερθεις θα γραψεις σε ενα τετραδιο 100 φορες "δεν θα ξαναχασω ψαροσυναντηση" :D ).....1-2 γυναικες ειχαμε στανταρ,και η μια βγηκε εκτος...να δουμε,το αλλο "σιγουρακι" θα παρουσιαστει????

Θα βρίσκομαι εκτός Ελλάδας, αλλιώς θα ερχόμουν σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι εκεί!

Δεν θα χάσω ψαροσυνάντηση!

:bigemo_harabe_net-64:

Καμμία άλλη γυναικεία συμμετοχή;

Link to comment
Share on other sites

θα εχετε και αλλη μια ...θα ερθω και εγω αυτη τη φορα!!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ Σουλιώτες.....Κανέναν άντρας θα έρθει; Θα μας φάνε......

:ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ Σουλιώτες.....Κανέναν άντρας θα έρθει; Θα μας φάνε......

:ballistic:

images.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω πεσει κατω απο τα γελια :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: αντε Στρατο να ερχοντανε στα αληθεια αυτος ο τυπος που εχεις για avatar

οπου φυγει φυγει .. ουτε μια γυναικα δεν θα ερχοτανε.

πιστευω να μπορεσω να ερθω και εγω για καφεδακι. ειδωμεν

Link to comment
Share on other sites

ισως να φανω και εγω,,,,,,αλλα πιο αργουλα,,,θα δειξει,,,εχω αγωνα μπασκετ 5 μιση ωρα,,,,τι να κανω,,,,εγω και ο 3 d!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...