Jump to content

Διαθεσιμοτητα Θαλασσινων Ψαριων 26/04/2012


Zacharopoulos

Recommended Posts

Καλησπερα

Στο παρακατω Excel μπορείτε να βρείτε την διαθεσιμοτητα σε θαλασσινα ψαρια.

Με συγχωρειτε που δεν το εχω ετοιμασει ουτε αυτο σε .pdf

Ευχαριστουμε πολυ

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

Edit

Common Name Scientific Name Price

Bicolor Angel Centropyge Bicolor 36.00€

Midnight Angel Centropyge Nox 26.00€

Clark's Anemonefish Amphiprion Clarkii 15.00€

Orange Spotted Prawn Goby Amblyeleotris Guttata 15.00€

Pink-and Blue Spotted Goby Cryptocentrus Leptocephalus 12.00€

Firefish Nemateleotris Magnificus 19.00€

Royal Dottyback Pseudochromis Paccagnellae 12.00€

Cardinal Fish Pterapogon Kauderni 13.00€

Striped Rock Blenny Salarias Fasciatus 10.00€

Clown Demoiselle Amphiprion Ocellaris 11.00€

Bicolor Blenny Ecsenius Bicolor 9.00€

Talbot Damsel Chrysiptera Talboti 9.00€

Yellow Fox face Lo Vulpinus 30.00€

Έγινε επεξεργασία - Zacharopoulos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Επειδη βλεπω οτι σας ενδιαφερει το κομματι της "Διαθεσιμοτητας" αλλα δεν ποσταρετε αποριες , συμπεραινω οτι ειτε δεν εχετε , ειτε οτι "φοβαστε" να ποσταρετε.

Σας ενημερωνουμε λοιπον , οτι δεν εχουμε κανενα προβλημα με οποιαδηποτε ερωτηση ακομα και για τιμες ή οτιδηποτε αλλο μπορειτε να σκεφτειετε , αρα ειστε ελευθεροι να ρωτησετε οτι θελετε

Ευχαριστουμε πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα τιμης ακομα και η εμφάνιση καποια φωτογραφίας είναι πιστευω κατι που ενδιαφερει όλους, ακυριως οσους βρισκονται μακρια. Οπως επίσης και ο αριθμός "stock"

Απο κει και πέρα εσεις αποφασιζεται στο τι απο τα παραπανω θα μας παρουσιασετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Το καταλαβαινω απολυτα αυτο που μου λετε.

Αλλα ειναι καπως χρονοβορο και μαλιστα σε μια περιοδο που δεν εχουμε πολυ ελευθερο χρονο , οποτε το να φτιαξω μια παρουσιαση με τιμες , φωτογραφιες και διαθεσιμοτητα χωρις να ενδιαφερει καποιον ειναι χωρις σκοπο. Γι αυτο τον λογο αν καποιος ενδιαφερεται ας ποσταρει εδω ή ας μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα ή email Και να ανεβασω και φωτογραφιες και τιμες και οτι αλλο ζητησετε.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως δικαιο εχει ο Νικολουτσο οσον αφορα την τιμη, γιατι αποτελει το 60-70% προσωπικα για το αν θα αγορασω κατι η όχι, ειδικά στις μέρες μας. Κι επισης δεν ειναι δα και δυσκολο στο excel διπλα στο ονομα να βαλετε και μια τιμουλα. Οι φωτογραφιες ειναι μανικι, οποτε και συμφωνω με τον κ.Ζαχαροπουλο!

Link to comment
Share on other sites

Για τα ψάρια θεωρώ και εγώ περιττή τη φωτογραφία... ως επί το πλείστον είναι όλα ίδια εμφανισιακά !!!

Για τα κοράλλια όμως είναι μια καλή ιδέα η φωτογραφία, ειδικά για τους εκτός Αθηνών, ώστε να παραγγέλνουν αυτό που πραγματικά βλέπουν... και να τους έρχεται το ίδιο φυσικά !!!

Ένας λόγος που μου αποτρέπει τις παραγγελίες εξ αποστάσεως για κοράλλια είναι αυτός ακριβώς... δεν ξέρω τι θα μου έρθει (και δεν εννοώ για το είδος)

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια Κυριοι , ολες οι αποψεις καταχωρηθηκαν , και θα επανελθω με καποια βελτιωση σας ευχαριστω πολυ.

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το Excel με τις αρχικες τιμες.

Διαβαστε το Post με τις προσφορες για να δειτε τις πραγματικες τιμες.\

Ευχαριστουμε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Nα πω κατι άλλο πιο απλό:

Γιατί δεν ποστάρεις εδώ αντί να τα βάζεις σε excel? Είναι καλύτερο και πιο εύκολο ειδικά για κάποιον που δεν έχει excel!

Kαι να ρωτήσω και κάτι άλλο: Έχετε μόνο θαλασσινού ή και γλυκού?

Και αν είναι δυνατό, αν μπορείτε να κάνετε μια παρουσίαση του χώρου σας(ίσως με φωτός) για να σας γνωρίσουμε καλύτερα, αλλά και να δούμε και τις εγκαταστάσεις σας(εμείς που δεν είμαστε αθήνα).

Αυτά! Α, και να σας ευχηθώ καλές δουλειές! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Ευχαριστουμε για τις ευχες σας.

Οταν Postαρονται χυμα , και οχι σε καποιου ειδους αρχειο , ειναι πολυ δυσκολο να γραψεις το NickName , το Λατινικο ονομα , το μεγεθος οπου χρειαζεται αλλα και την τιμη. δεν ειναι σε μια σειρα , σε μπερδευει , φαινεται ασχημο. Ενω σε οποιουδηποτε ειδος αρχειο ειναι ολα μαζεμενα και στην σωστη σειρα.

Καταλαβαινω αυτο που λετε για το Excel και γι αυτο ειπα οτι θα ανεβαινουν σε .pdf που ειναι πολυ ευκολο να το κατεβασεις απο το site της adobe.

Θα μας συγχωρεσετε γι αυτο.

Εχουμε και γλυκου νερού που θα ανεβουν συντομα (μεσα στην αλλη εβδομαδα).

Θα κανουμε μια παρουσιαση , ισως μεσα στον Μαιο. Περιμενουμε να τελειωσουν ολες οι αλλαγες-κατασκευες μεσα στο καταστημα ωστε καποιος επαγγελματιας να το φωτογραφισει και για να το παρουσιασουμε εδω αλλα και για το site που ετοιμαζουμε.

Λιγη υπομονη , και θα τα κανουμε ολα.

Ευχαριστουμε πολυ

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Οντως... μπηκατε πολύ δυναμικά στο φορουμ.... και ελπιζω να χυνεχισει αυτό, γιατι κι αλλοι ξεκινησαν με τους καλύτερους οιωνούς... και μας απογοήτευσαν!!!

Θα τα πουμε συντομα απο κοντα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

επειδη παραλαβαμε πολλα μηνυματα , για το αρχειο στο οποιο ανεβανουν οι διαθεσιμοτητες , τα εχω παραθεσει στο αρχικο μηνυμα σαν κειμενο.

Ηταν ο μοναδικος τροπος που μπορουσα να το κανω μεχρι να βρω μια αλλη λυση. Δεν ειναι ευαναγνωστο αλλα νομιζω κανει δουλεια για τωρα. το αλλο που μπορω να κανω ειναι να το ανεβασω σε φωτογραφια , εφ'οσον εξυπηρετει.

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...