Jump to content

Προσφορές Για Τα Μέλη Του Aquazone.


Recommended Posts

Καλήσπερα

Για όλα τα μέλη του Aquazone ισχυει 10% - 23% έκπτωση στα προιόντα ενυδρειακού εξοπλισμού και 25% έκπτωση σε όλα τα Ψάρια Θαλασσινου νερού και σε Ασπόνδυλα-Κοράλλια.

Οι εκπτώσεις ισχύουν για όλο το μηνα Μάιο.

Οι εκπτώσεις γίνονται στις αναγραφόμενες τιμές.

Για να ισχύουν οι εκπτώσεις θα πρέπει να ενημερώσετε τον αντιστοιχο εκπρόσωπο μας την ωρα της συναλλαγης με το username σας απο το Forum.

Ισχύει για αγορές απο το καταστημα μας και για αποστολές σε όλη την Ελλαδα και εντός Αττικής.

Ευχαριστουμε πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή κίνηση σας συγχαίρω προκαταβολικά μακάρι και άλλοι να ακολουθούσαν το παράδειγμα σας.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή κίνηση! Μπράβο!

Αλλά δυστυχώς εμείς της επαρχίας εξακολουθούμε να μην έχουμε πρόσβαση μέσω κάποιας ιστοσελίδας ή καλύτερα ενός e-shop για να επωφεληθούμε της προσφοράς σας όχι μόνο στα ζωντανά αλλά και στα υπόλοιπα προιόντα που φαντάζομαι θα είναι πολύ ενδιαφέροντα αν κρίνω από τον έως τώρα επαγγελματισμό και ενδιαφέρον σας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε πολυ για την υποστηριξη για ακομα μια φορα.

Σιγουρα ενα site ή ενα e shop θα ηταν πολυ πιο ευκολο για εσας. Σιγα σιγα θα ετοιμασουμε την ιστοσελιδα μας οποτε θα βρουμε λυση και σε αυτο.

Παρ'ολ'αυτα , απο τις εταιρειες με τις οποιες συνεργαζομαστε τις οποιες μπορειτε να δειτε εδω http://www.aquazone....showtopic=74944 , εχουμε την μεγαλυτερη γκαμα τους και βεβαια μπορουμε να προμηθευτουμε ακομα και αυτα που μας λειπουν.

Οποτε μπορειτε να μας στελνετε email ή ακομα και απο το τηλεφωνο να μας δινετε τις παραγγελιες σας και να σας τα αποστελουμε με οποιον τροπο θελετε οπως εχουμε ανακοινωσει και στο thread εδω http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=74941 .

Οι εκπτωσεις θα ισχυουν κανονικα για ολους.

Ευχαριστουμε πολυ

Link to comment
Share on other sites

Τα στοιχεια του καταστηματος υπαρχουν και κατω απο το ονομα του καταστηματος μας με το που μπειτε μεσα στο αντιστοιχο section

Λεωφ. Ιωνιας 196 Αλιμος 17456

211 0120189 κ 211 0120190

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για αυτήν την κίνηση!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια και απο μενα,,,,,,τετοιες μονο ''ενεσεις'' των καταστηματων μπορουν να κρατησουν το χομπι μας ζωντανο μιας και πολυ φιλοι του ενυδρειου το εγκαταλειπουν λογω οικονομικων προβληματων

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χτες επισκέφτηκα το κατάστημα με αφορμή και την προσφορά αλλά και να δω το νέο χώρο. Αγόρασα τα ψαράκια που με ενδιέφεραν, ενημέρωσα ότι είμαι από το aquazone με το nickname μου, μου κάνανε την ανάλογη έκπτωση καθώς γνώρισα και τον όλο χώρο και τους ανθρώπους τους καταστήματος.

Είχα την ανάλογη εξυπηρέτηση αλλά και ευγένεια που θεωρώ ότι πρέπει να έχει ένας πελάτης και πραγματικά χαίρομαι για την όλη απόπειρα του κ. Ζαχαρόπουλου στις εποχές που ζούμε.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια και εύχομαι τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή και φιλική εξυπηρέτηση από τα παιδιά εκεί. Πήγα για να δω το χώρο, που ειναι αρκετά μεγάλος, πήρα κανά δυο πραγματάκια έτσι για το καλό, μου έκαναν την έκπτωση και έφυγα με πολύ καλές εντυπώσεις. Ο κάτω όροφος με τα ψαράκια μου άρεσε πολύ και όλα ήταν καθαρά και τακτοποιημένα. Όλα αυτά ενώ δεν έχει τελειώσει ουσιαστικά το στήσιμο του μαγαζιού. Θα ξαναπάω σίγουρα και σύντομα.

Καλές δουλειές.

Link to comment
Share on other sites

μπράβο και απο μένα πολυ καλή κήνηση..! απλα εχεται κάποιο site (e-shop) για παραγγέλιες?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε πολυ Spikou

@fouskos: Ευχαριστουμε πολυ!! Προς το παρον δεν εχουμε ετοιμασει ακομα το site μας www.fish-petplanet.com !! Θα τελειωσουμε πρωτα το πραγματικο καταστημα και μετα θα παμε στα Ιντερνετικα!! Αρα προς το παρον οι παραγγελιες δουλευουν Mail order !!

Ευχαριστουμε πολυ

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας, θα περιμένω να φτιάξετε το μαγαζί και το ε-shop και μετά θα κάνω μια παραγγελία!

καλλές δουλειές να 'χετε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...