Jump to content

Niknik Reef 550L


niknik

Recommended Posts

Οπα παιδιά πολλοί φωτογράφοι μαζευτήκαμε και χάνω τα πρωτεία...... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Δημητρη αμα λεω εγω οτι βλεπω το Νικο να λιωνει στα ποδια του κατι ξερω :bigemo_harabe_net-60: .

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη αμα λεω εγω οτι βλεπω το Νικο να λιωνει στα ποδια του κατι ξερω :bigemo_harabe_net-60: .

Άντε έχεις δίκιο την φωτογράφηση την αφήνω σε εσάς......εγώ θα αναλάβω το στήσιμο...της ψησταριάς.......!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε έχεις δίκιο την φωτογράφηση την αφήνω σε εσάς......εγώ θα αναλάβω το στήσιμο...της ψησταριάς.......!!!!!!!

αυτα ειναι.αφου μοιρασαμε τα ποστα ανυπομονω για την πιο χαλαρη μετακομιση.θα φαμε,θα τραβηξουμε και τις φωτο μας,θα χαζεψουμε και λιγο το ενυδρειο και γεια σας. :bigemo_harabe_net-101: :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι.αφου μοιρασαμε τα ποστα ανυπομονω για την πιο χαλαρη μετακομιση.θα φαμε,θα τραβηξουμε και τις φωτο μας,θα χαζεψουμε και λιγο το ενυδρειο και γεια σας. :bigemo_harabe_net-101: :bigemo_harabe_net-101:

φίλε μου πραγματικά δεν έχω λόγια..... :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92: .....μου έφτιαξες τη διάθεση.....!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να σας δωσω στα ψαρια και στα κοραλια χαρτζιλικη να κανουν την αλλαγη μονα τους?

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου πραγματικά δεν έχω λόγια..... :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92: .....μου έφτιαξες τη διάθεση.....!!!!!!!!

να σαι καλα Δημητρη.

αν δεν κανουμε και λιγο χαβαλε πως θα την παλεψουμε?

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να σας δωσω στα ψαρια και στα κοραλια χαρτζιλικη να κανουν την αλλαγη μονα τους?

εσυ ασε τις πατεντες και τα κολπα και οπλισου με δυναμη και υπομονη γιατι με εμας που εμπλεξες θα την χρειαστεις. :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

ρε λαμογια ολο στη λουφα το μυαλο σας :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ποιος θα ψησει δεν ξερω.να σου πω ποιος θα φαει σιγουρα?εγω και ο Δημητρης. :bigemo_harabe_net-169:.

οι υπολοιποι φερτε κολατσιο απο το σπιτι.δεν νομιζω να προλαβετε να ακουμπησετε τιποτα.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

κατσε να βαλω το ντοπερμαν να φυλαει την ψησταρια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού είπαμε σας αφήνω τις φωτογραφίες και αναλαμβάνω τη ψησταριά...τυχαία νομίζατε οτι το διάλεξα? Κώστα ετοιμάσου έτσι κουρασμένοι που θα είμαστε εμείς οι δύο μας αξίζει η μερίδα του λέοντος.....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού είπαμε σας αφήνω τις φωτογραφίες και αναλαμβάνω τη ψησταριά...τυχαία νομίζατε οτι το διάλεξα? Κώστα ετοιμάσου έτσι κουρασμένοι που θα είμαστε εμείς οι δύο μας αξίζει η μερίδα του λέοντος.....!!!!!!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού είπαμε σας αφήνω τις φωτογραφίες και αναλαμβάνω τη ψησταριά...τυχαία νομίζατε οτι το διάλεξα? Κώστα ετοιμάσου έτσι κουρασμένοι που θα είμαστε εμείς οι δύο μας αξίζει η μερίδα του λέοντος.....!!!!!!

Δημητρη δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο μαζι σου.ειδικα εγω μετα απο τετοια φωτογραφιση και εσυ απο το στησιμο της ψησταριας και το ψησιμο δικαιουμαστε νομιζω οχι μονο να φαμε τη μεριδα του λεοντος αλλα και το ιδιο το λιονταρι(αφου τελειωσουν τα κοψιδια σαν χωνευτικο). :D :D

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!Μπραβο Νικο

ΥΓ Κωστα αφου σου αρεσουν τα κοψιδια,γιατι δεν περνας μια βολτα απο θεσ/νικη στης 16 να σε γνωρισουμε κιολας? :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!Μπραβο Νικο

ΥΓ Κωστα αφου σου αρεσουν τα κοψιδια,γιατι δεν περνας μια βολτα απο θεσ/νικη στης 16 να σε γνωρισουμε κιολας? :bigemo_harabe_net-64:

Σταθη σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!Μπραβο Νικο

ΥΓ Κωστα αφου σου αρεσουν τα κοψιδια,γιατι δεν περνας μια βολτα απο θεσ/νικη στης 16 να σε γνωρισουμε κιολας? :bigemo_harabe_net-64:

μακαρι να μπορουσα να ερθω Σταθη και να σας γνωριζα και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολυ ωραιες φωτο νικο!και μενα η αγαπημενη μου στιγμη στο ενυδρειο ειναι οταν εχω μονο τα μπλε ειναι απιστευτα τα χρωματα εκεινη την στιγμη!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικολα θα βγαλεις καμμια φωτογραφια της προκοπης να αναδυκτει η πραγματικη ομορφια του ενυδρειου? :D :D

στη γιορτη σου θα σου παρω μια καλη φωτογραφικη μπας και δουμε φως. :bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

Νικο θα συμφωνησω με το γιαννη και τον κωστα! :)

Θελουμε κ αλλες φωτο!!

Ρε κωστα(τ) μου στον εναν δινεις σκιμμερ,στο αλλο θα παρεις φωτογραφικη...μηπως εισαι ο αγιος βασιλης τελικα? :D :D :P

Αν ειναι ετσι θελω και εγω μια καλη φωτογραφικη! B)

Νικο ποτε περιπου υπολογιζεις να ειναι ετοιμο το μεγαλο για τη μεταφορα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...