Jump to content

εσκασε το μαγουλο...του φουσκομαγουλου


Recommended Posts

πηρα εναν φουσκομαγουλο κλασικο χρυσοψαρο σημερα.ομως μολις το εβαλα στο ενυδρειο καπου φενεται ακουμπησε και μπαμ...τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις φωτό για να δούμε το μέγεθος του τραυματισμού?

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει λογος...ασε που δε μπορω να το βγαλω τπρα γιατι ειναι και βραδυ.απλως εχει ξεφουσκωσει.σημερα μολις το πηρα...το ενα ειναι φουσκωμενο και το αλλο εχει ξεφουσκωσει και κρεμασει ελαχιστα

Link to comment
Share on other sites

Οι φουσκομαγουλοι ειναι ψαρια κρυου νερου?? Το ρωταω γιατι απο πετ σοπ μου το εδιναν για να το βαλω μαζι με τα τροπικα!!!Τελικα δε το πηρα γιατι δε μου πολυαρεσε.

Link to comment
Share on other sites

λιγο ασχετο αλλα...δεν ειναι τροπικο ειναι καθαρα για κρυο νερο.ας με help καποιος και να μου πει εαν ξαναφουσκωσει που το θεωρο αδυνατο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας παιδιά. Το όνομα που αναφέρεις φίλε δεν είναι τίποτα άλλο, αν έχω καταλαβει καλά από έναν δακρυγόνο αδένα ο οποίος από τις μεταλλάξεις έχει γίνει υπερτροφικός και γεμίζει με υγρό. Αν συνέβη κάτι και έσπασε τότε ωφείλεται ή σε βακτηρίωση της μεβράνης με αποτέλεσμα να σπάσει ή σε αγκύλωση σε αιχμηρό αντικείμενο. Αν δεν είναι κάτι υπερβολικά σοβαρό με κάποιες ουσίες που περιέχονται στο Aqua Safe και σε συνδιασμό με Εxit kai Esha2000 μπορεί να αναρώσει και να ξαναφουσκώσει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...