Jump to content

Ερωτηση Για Διαφορα Μερη Εξοπλισμου Την Βοηθεια Σας Παρακαλω


alkibiadhs

Recommended Posts

Γεια σας παιδια θελω να κανω καποιες ερωτησεις για τα μεγεθη καποιων πραγματων του εξοπλισμου για ενα πολυ μικρο και μαζεμενο ρεεφακι,δεν θελω να μου στειλετε λινκ αλλα να κοιταξετε εσεις που εχετε το συγκεκριμενο εξοπλισμο αν γινετε και να με ενημερωσετε για τις διαστασεις που ψαχνω

πρωτον,απο τα παιδια που χρησιμοποιουν τους TLF PHOSBAN REACTOR 150 υπαρχει κανενας που να μου πει τι μεγεθος(επιφανεια κι υψος)χρειαζεται ο συγκεκριμενος ρεακτορας για να μπει μεσα στο σαμπ(να τονισω οτι δε θα μπορω να τον κρεμασω απεξω απο το σαμπ γτ δεν υπαρχει καθολου περιθωριο στο ντουλαπι),χωραει σε διαμερισμα του σαμπ με διαστασεις 11,5 Χ 13,5 εκατοστα?για να χωθει μεσα σαυτο το διαμερισμα?και ποιο ειναι το συνολικο υψος του ρεακτορα?αλλα και ποιο ειναι το υψος απο το κατω μερος μεχρι το σημειο που στηριζεται στο τζαμι?

ακομη,απο τα παιδια που χρησιμοποιουν τα SKIMMER DELTEC MCE600 υπαρχει κανενας που να μου πει απο την στιγμη που θα κρεμαστει,τοποθετηθει στο πλαινο τζαμι μετα τη τοποθετηση πρωτον,ποσο υψος εχει απο το χειλος του τζαμιου που στριζεται μεχρι κατω που κρεμεται,δευτερον τι υψος εχει απο το χειλος του τζαμιου που στηριζεται μεχρι το πανω μερος του κυπελου και τι πριθωριο επιπλεον χρειαζεται το κυπελο για να βγει και να πλυθει?

αυτα προς το παρων και ελπιζω να μην σας κουραζω με τις αναλυτικες απαντησεις ποu ψαχνω

Έγινε επεξεργασία - alkibiadhs
Link to comment
Share on other sites

για τον TLF PHOSBAN REACTOR 150

και εγω τον εχω μεσα σε σαμπ.ειναι σχετικα μικρουλης.9 ποντους πλατος και περιπου κρεμασμενος στους 32 ποντους συνολικα σε υψος.χωραει παντου νομιζω.απο τερμα κατω απο το σαμπ μεχρι τη βαση του περιπου στους12 ποντους.

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...