Jump to content

Η Κρεμάλα !! (Μεταφορα Των Post )


Recommended Posts

Πραγματικα , και εμενα με απογοητευσε λιγο το γεγονος , οτι καποιοι ασχοληθηκαν να βρουν τετοια site ωστε να τα εχουν ολα ετοιμα. Δεν ειχα αυτο στο μυαλο μου οταν το ξεκιναγα , αλλα δυστυχως εκει κατεληξε.

Εχετε παιξει ομως ποτε κρεμαλα?? φανταζομαι πως ναι. Ξερατε ολες τις λεξεις που σας εβαζαν?? Φανταζομαι πως οχι. Ο σκοπος στην κρεμαλα ειναι να λες γραμματα και να σου λενε ναι ή οχι και σιγα σιγα να φτιαχνεις το Puzzle.

Ακριβως αυτος επρεπε να ειναι και ο σκοπος εδω. Δεν ειναι απαραιτητο να τα ξερεις ολα για να παιξεις κρεμαλα. Λες γραμματα (στην περιπτωση μας περιμενετε απο εμας τα γραμματα που υπαρχουν και ποια οχι ) και οταν νιωθεις ετοιμος δοκιμαζεις την τυχη σου προσπαθωντας να πετυχεις ολοκληρη την λεξη.

Αρα δεν καταλαβαινω γιατι το περιοριζω.

Οπως ξαναειπα , οι Ατλαντες ειναι απλα ενα σημειο αναφορας , οτι τα ονοματα που βαζουμε δεν ειναι απο το μυαλο μας. Δηλαδη οταν παιζει καποιος κρεμαλα πρεπει να εχει ελληνικο λεξικο??

Νομιζω πως οχι!!

Το παιχνιδι αναφερεται σε ΟΛΟΥΣ. Αν καποιοι χρησιμοποιουν "περιεργα" προγραμματα ή οχι δεν το ξερω , και δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο.

Σιγουρα θα ηταν πολυ καλυτερο να μην υπηρχε αυτη η βοηθεια , αλλα ....

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Επειδη εχω απαντησει σε ολα τα θεματα, συμπεραινω οτι το "καποιοι ασχοληθηκαν να βρουν τετοια site ωστε να τα εχουν ολα ετοιμα" απευθυνεται και σε εμενα.

Απαιτω λοιπον:

α) να ανακαλεσετε την κατηγορια προς τους παιχτες

β) να υποδειξετε ακριβως το προσωπο που χρησιμοποιει καποιο κολπο για να βρει τις απαντησεις χωρις να μενουν αιχμες γι αλλους.

γ) να ζητησετε συγνωμη απο τον καθε θιγομενο που σας εκανε την τιμη και ελαβε μερος στο παιχνιδι.

Ζητω: να διακοπει το παιχνιδι εφοσον υπαρχει τετοιο σαιτ και δεν τελειται το παιχνιδι δικαια,

Τον ατλαντα μπορει να καποιος να τον χρησιμοποιησει για να θεσει το γριφο, αλλα κι για να τον λυσει.

Αν το παιχνιδι δεν εξελισεται οπως επιθυμητε, δεν φταινε οι αλλοι γιαυτο.

Ευχαριστω πολυ

Σπυρος Δελτα

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω απαντησει σε ολα τα θεματα, συμπαραινω οτι το "καποιοι ασχοληθηκαν να βρουν τετοια site ωστε να τα εχουν ολα ετοιμα" απευθυνεται και σε εμενα.

Απαιτω λοιπον:

α) να ανακαλεσετε την κατηγορια, τουλαχιστον προς το προσωπο μου

β) να υποδειξετε ακριβως το προσωπο που χρησιμοποιει καποιο κολπο για να βρει τις απαντησεις χωρις να μενουν αιχμες γι αλλους.

Ζητω: να διακοπει το παιχνιδι εφοσον υπαρχει τετοιο σαιτ και δεν τελειται το παιχνιδι δικαια,

Τον ατλαντα μπορει να καποιος να τον χρησιμοποιησει για να θεσει το γριφο, αλλα κι για να τον λυσει.

Αν το παιχνιδι δεν εξελισεται οπως επιθυμητε δεν φταινει οι αλλοι γιαυτο.

Νομιζω οτι δεν ξεκινησαμε πολυ καλα , και φανταζομουν απο πριν οτι δεν θα συνεχισουμε κιολας.

Δειξατε τις προθεσεις σας , απο το πρωτο κιολας Ονομα , (Diodon Holacanthus) , οπου επιμενατε οτι ειναι λαθος και οτι το σωστο ονομα ειναι αλλο , και ενω το ξερατε οπως πολυ καλα δειξατε απο τις 13:12, και αφου ειρωνικα αποκλεισατε την σωστη απαντηση με δικο σας παλι Post στις 15:05 , περιμενατε καποιον αλλον να postαρει την σωστη απαντηση , ωστε 17 λεπτα μετα να "γκρινιαξετε" (επιτρεψτε μου την εκφραση).

Ας συνεχισουμε λοιπον σε αυτο το μοτιβο.

Απαιτω λοιπον να ανακαλεσετε εσεις πρωτος τις απαιτησεις σας , μιας και στηριζονται πανω σε ενα ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ , οπως μονος σας ειπατε.

Σε αυτο το Post Του το μελος Panos1990 http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=76891&view=findpost&p=679398 , ανεφερε οτι χρησιμοποιησε αυτη την βαση δεδομενων. Αρα που ξερετε οτι αναφερομουν σε εσας?? και πως συμπερανατε ολα αυτα που λετε?? Να φανταστω οτι εδω ταιριαζει το ρητο , " Οποιος εχει την μυγα , μυγιαζεται" ???

με την σειρα μου λοιπον , ΑΠΑΙΤΩ να ανακαλεσετε τα λογια σας "Απαιτω λοιπον:

α) να ανακαλεσετε την κατηγορια, τουλαχιστον προς το προσωπο μου" που ξεκαθαρα με χρεωνουν οτι σας κατηγορησα , να απολογηθειτε και να ζητησετε συγνωμη δημοσια καθως και να αποκαταστησετε την εικονα μου προς τα αλλα μελη.

Επισης , το παιχνιδι δεν ακυρωνεται και δεν διακοπτετε για κανενα λογο , μιας και δεν υπηρχε κανενας κανονισμος που απαγορευε την χρηση του Internet και οποιουδηποτε προγραμματος μπορει καποιος να βρει και να χρησιμοποιησει σε αυτο.

Φανταζομαι οτι δεν θελετε να πιστεψουμε οτι χρησιμοποιειτε τον ατλαντα ωστε να βρειτε αυτα τα ονοματα με μολις ενα γραμμα ως βοηθεια και οταν βεβαια εχετε πει αν θυμαμαι καλα οτι δεν διαθετετε το συγκεκριμενο βιβλιο , ετσι??

Το παιχνιδι πραγματι δεν εξελισεται οπως επιθυμουμε μιας και πιστευαμε οτι αναμεσα στα μελη του AZ υπαρχει καποια σοβαροτητα (εστω η ελαχιστη) και οτι υπαρχει αμιλλα και υγιεις ανταγωνισμος , παρ'ολ'αυτα ποτε δεν κατηγορησαμε κανεναν , παρα μονο ανεφερα εγω ο ιδιος την δυσαρεσκεια μου.

ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

προς θεου δεν υπαρχει ζητημα κατηγοριας σε αυτο και μαλιστα ειδικα προς τα εσενα delta66.δεν αμφισβητει κανεις τις γνωσεις σου και δεν αναφερθηκε σε εσενα κανεις.απλα προσπαθουμε σιγα σιγα να γινει λιγο πιο βατο το παιχνιδι για ολους.αυτη ειναι η προσπαθεια των παιδιων και γιαυτο γινονται οι συζητησεις και οχι να εκτοξευουμε κατηγοριες.απλα ετυχε να εισαι γνωστης του θεματος και παρεξηγησες.ελπιζω να τελειωσει εδω η παρεξηγηση και να βοηθησουμε ολοι με τις αποριες και παρατηρησεις μας στο να γινει κατι καλυτερο.

μπραβο Κωστα για την προσπαθεια (συγγνωμη για τον ενικο) και συνεχισε και θα γινει καλυτερο για ολους.

Έγινε επεξεργασία - tdinosauros
Link to comment
Share on other sites

επειδη τον delta ton εχω γνωρισει θα σας πω οτι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ στο φορουμ και στα αλλα ελληνικα φορουμ εχουν τις γνωσεις του...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω πραγματικα και με τους δυο.

Οπως ειπε και ο φιλος tdinosauros , δεν εχουμε κανενα σκοπο να κατηγορησουμε κανενα οπως και δεν κατηγορησαμε κανεναν επισημα ή ανεπισημα. Ανταλλαγη αποψεων ηταν ωστε πραγματικα να γινει το παιχνιδι καλυτερο και να βελτιωθει. Οπως σε ολα τα υπολοιπα θεματα ετσι και σε αυτο σας ζητησα την καλοπροαιρετικη καλη ή κακη κριτικη σας ωστε να βελτιωθουμε και πανω σε αυτο ακριβως βασιζοταν και η συζητηση με τον tdinosauros.

Δεν αμφισβητησα ποτε τις γνωσεις του Delta66 ή κανενος αλλου μελους και γενικα οποιουδηποτε αλλου γενικα στην ζωη μου. Και πραγματι μπορει να εχει αυτες τις γνωσεις που λεει το μελος Giannispopι και ακομα περισσοτερες. Ολοι οι χωροι , ετσι και ο δικος μας χρειαζεται ανθρωπους με γνωση ωστε να πηγαινουμε μπροστα και να εξελισεται το Hobby μας. Η μονη παρατηρηση που ειχα και την κρατουσα για τον εαυτο μου , μεχρι που εξαποληθηκε η "επιθεση" (μεσα σε εισαγωγικα) προς το μερος μου απο το μελος Delta66 ειναι οτι δεν ειναι δυνατον με τοσα γραμματα να λειπουν και μολις 3 γραμματα μεσα στο ονομα να βρεθει το ονομα χωρις καποια "εξωτερικη βοηθεια" . ποτε ομως δεν κατηγορησα και δεν ειπα οτι ειναι αντιθετο με τους κανονισμους.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

προς θεου δεν υπαρχει ζητημα κατηγοριας σε αυτο και μαλιστα ειδικα προς τα εσενα delta66.δεν αμφισβητει κανεις τις γνωσεις σου και δεν αναφερθηκε σε εσενα κανεις.απλα προσπαθουμε σιγα σιγα να γινει λιγο πιο βατο το παιχνιδι για ολους.αυτη ειναι η προσπαθεια των παιδιων και γιαυτο γινονται οι συζητησεις και οχι να εκτοξευουμε κατηγοριες.απλα ετυχε να εισαι γνωστης του θεματος και παρεξηγησες.ελπιζω να τελειωσει εδω η παρεξηγηση και να βοηθησουμε ολοι με τις αποριες και παρατηρησεις μας στο να γινει κατι καλυτερο.

Δεν εχω καποιο παραπονο απο εσενα φιλε συνχομπιστα.

Η παρεξηγηση ομως δυστυχως δεν τελειωνει εδω με τον κυριο Ζαχαροπουλο και χρειαζεται δωσω μια τελευταια απαντηση πριν αποχωρησω απο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν ξεκινησαμε πολυ καλα , και φανταζομουν απο πριν οτι δεν θα συνεχισουμε κιολας.

Δειξατε τις προθεσεις σας , απο το πρωτο κιολας Ονομα , (Diodon Holacanthus) , οπου επιμενατε οτι ειναι λαθος και οτι το σωστο ονομα ειναι αλλο , και ενω το ξερατε οπως πολυ καλα δειξατε απο τις 13:12, και αφου ειρωνικα αποκλεισατε την σωστη απαντηση με δικο σας παλι Post στις 15:05 , περιμενατε καποιον αλλον να postαρει την σωστη απαντηση , ωστε 17 λεπτα μετα να "γκρινιαξετε" (επιτρεψτε μου την εκφραση).

Ας συνεχισουμε λοιπον σε αυτο το μοτιβο.

Απαιτω λοιπον να ανακαλεσετε εσεις πρωτος τις απαιτησεις σας , μιας και στηριζονται πανω σε ενα ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ , οπως μονος σας ειπατε.

Σε αυτο το Post Του το μελος Panos1990 http://www.aquazone....ndpost&p=679398 , ανεφερε οτι χρησιμοποιησε αυτη την βαση δεδομενων. Αρα που ξερετε οτι αναφερομουν σε εσας?? και πως συμπερανατε ολα αυτα που λετε?? Να φανταστω οτι εδω ταιριαζει το ρητο , " Οποιος εχει την μυγα , μυγιαζεται" ???

με την σειρα μου λοιπον , ΑΠΑΙΤΩ να ανακαλεσετε τα λογια σας "Απαιτω λοιπον:

α) να ανακαλεσετε την κατηγορια, τουλαχιστον προς το προσωπο μου" που ξεκαθαρα με χρεωνουν οτι σας κατηγορησα , να απολογηθειτε και να ζητησετε συγνωμη δημοσια καθως και να αποκαταστησετε την εικονα μου προς τα αλλα μελη.

Επισης , το παιχνιδι δεν ακυρωνεται και δεν διακοπτετε για κανενα λογο , μιας και δεν υπηρχε κανενας κανονισμος που απαγορευε την χρηση του Internet και οποιουδηποτε προγραμματος μπορει καποιος να βρει και να χρησιμοποιησει σε αυτο.

Φανταζομαι οτι δεν θελετε να πιστεψουμε οτι χρησιμοποιειτε τον ατλαντα ωστε να βρειτε αυτα τα ονοματα με μολις ενα γραμμα ως βοηθεια και οταν βεβαια εχετε πει αν θυμαμαι καλα οτι δεν διαθετετε το συγκεκριμενο βιβλιο , ετσι??

Το παιχνιδι πραγματι δεν εξελισεται οπως επιθυμουμε μιας και πιστευαμε οτι αναμεσα στα μελη του AZ υπαρχει καποια σοβαροτητα (εστω η ελαχιστη) και οτι υπαρχει αμιλλα και υγιεις ανταγωνισμος , παρ'ολ'αυτα ποτε δεν κατηγορησαμε κανεναν , παρα μονο ανεφερα εγω ο ιδιος την δυσαρεσκεια μου.

ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Δεν μυγιαζεται οποιος εχει τη μυγα, αλλα μυγιαζεται (κατηγορειται) εμμεσως πλην σαφως, οποιος εχει απαντησει σε ολα τα παιχνιδια σωστα.

Φυσικα και δε ξεκινησαμε καλα, αφου ειχαμε ως κριτηριο εναν αντλαντα με λαθη (λογω παλαιοτητας της εκδοσης προφανως.

Η σωστη απαντηση, μπορει για εσας να ηταν Diodon Holacanthus, αλλα για την επιστημη ειναι πλεον Diodon Holocanthus, και δεν θα δεχομουν για να κερδισω το παιχνιδι, να κανω το λαθος που επιμενε να συνεχιζετε να κανετε ακομα.

Αν ηθελα απλα να κερδισω, θα εγραφα την απαντηση με το μη valid name το οποιο ειναι προφανες οτι γνωριζα.

Αντ'αυτου, και γνωριζωντας ηδη την απαντηση, σας προειδοποιησα ευγενικα να το τσεκαρετε καλυτερα και να γραψετε το γραμμα "ο" αντι του "α".

Τον αντλαντα σας δεν τον διαθετω, δεν σημαινει ομως οτι δεν υπαρχουν κι αλλοι.

Και το fishbase ατλαντας ειναι και γραφετε απο σοβαρους επιστημονες καθηγητες απο ολο τον κοσμο, δεν ειναι "καποιο" τυχαιο σαιτ με ψαριαμ οπως και το itis.gov με την ταξινομηση των ειδων.

Ειναι επιστημονικα σαιτ, που δεν χρησιμοποιουν "τοπικες διαλεκτους της Ινδονησιας και της Σρι Λανκα" και ειναι παγκοσμιως αναγνωρισμενα. Μαλιστα ενημερωνονται συνεχως με τις αλλαγες και αναβαθμισεις και δεν περιμενουν να βγει η καινουρια εκδοση του ατλαντα, που μπορει καποια στιγμη να αποκτησετε για να θετετε πιο σωστα τους γριφους.

Τα σαιτ αυτα λοιπον, δεν εχουν καποιο αυτοματισμο, για να βαζεις στην τυχη δυο γραμματα και να σου βρισκει ολα τα πιθανα ονοματα που συμπιπτουν.

Αν ξερει καποιος πως γινεται, ας μας το δειξει.

Τα βρισκεις απλα ... ψαχνωντας, οπως και σε ενα ατλαντα.

Δεν δωσατε στους κανονισμους καποια απαγορευση για χρηση ατλαντα και αν δεν μπορειτε να δεχτειτε, οτι ειμαι ικανος να βρω με ερευνα και οχι με κολπα, ενα ψαρι, τοτε δεν με γνωριζετε καλα αλλα και δεν εχετε το δικαιωμα να με αμφισβητειτε και να με προσβαλετε χωρις αποδειξεις.

Ειστε λοιπον λαθος τρεις φορες, γιατι με προσβαλατε αδικα, δεν ζητατε συγνωμη και επιμενετε στις κατηγοριες.

-----------------------------------------------------------------

Τελειωνω λεγοντας οτι λυπαμαι πολυ, και ηταν λαθος μου, που αφιερωσα τον ελευθερο χρονο μου, απλα και μονο για το παιχνιδι και οχι για τα "δωρα", γιατι ακομα κι αν ημουν νικητης, δεν θα ερχομουν να παραλαβω καποιο δωρο, αφου ψωνιζω τα ιδια προιοντα απο αλλου πιο οικονομικα ακομα και χωρις τις εκπτωσεις και δωροεπιταγες σας.

Ο σημαντικοτερος ομως λογος που δεν θα ερχομουν, ειναι (και ισως θα εχετε ξεχασει το γιατι), οτι δεν σας εμπιστευομαι.

Ειχα ανοιξει παλιοτερα θεμα στο φορουμ χωρις να αναφερω το ονομα του καταστηματος σας, προειδοποιοντας τους συνχομπιστες κατα τις αγορες τους σε τροφες απο ολα τα καταστηματα, να κοιτανε την ημερομηνια ληξεως.

Αυτο εγινε αφου ειχα διαπιστωσει ολοκληρες παρτιδες με ληγμενες τροφες στο καταστημα σας, και παροτι ανεφερα στον υπευθυνο για τις τροφες, η απαντηση ηταν "και εμας ληγμενες μας τις εφεραν" αντι να σηκωθει και να τις πεταξει μπροστα μου ολες στα σκουπιδια.

Οι τροφες παρεμειναν στα ραφια.

Πως ειναι δυνατον να ξαναψωνισω απο ενα καταστημα που δεν σεβεται τα χρηματα μου αλλα κυριως τη ζωη των ψαριων μου?

http://www.aquazone....pic=31467&st=30

Το θεμα που αναγκαστικά, ανοιξα μετα στη σελιδα σας, δεν το βρισκω πια διαθεσμο προς αναγνωση, λογω μαλλον της παραγραφης ολων των παλιων θεματων μετα την ανανεωση.

Καλη συνεχεια.

Σπυρος Δελτα.

Link to comment
Share on other sites

Η μονη παρατηρηση που ειχα και την κρατουσα για τον εαυτο μου , μεχρι που εξαποληθηκε η "επιθεση" (μεσα σε εισαγωγικα) προς το μερος μου απο το μελος Delta66 ειναι οτι δεν ειναι δυνατον με τοσα γραμματα να λειπουν και μολις 3 γραμματα μεσα στο ονομα να βρεθει το ονομα χωρις καποια "εξωτερικη βοηθεια" . ποτε ομως δεν κατηγορησα και δεν ειπα οτι ειναι αντιθετο με τους κανονισμους.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Δεν νομιζω να την κρατησατε για τον εαυτο σας .

Τοσο ηλιθιους θεωρειτε τους αναγνωστες του ΑΖ που δεν ξερουν ουτε να διαβασουν?

Αν παρακολουθησατε τις πρωτες λεξεις ετσι κι αλλιως , υπαρχουν και βοηθηματα στο Internet , οπως Site Που δινεις τα γραμματα που περιεχονται στο ονομα και σου βγαζει τα παντα και μενει μονο να ταιριαξεις το πληθος των γραμματων , αρα δεν χρειαζονται και πολλες γνωσεις !! Χρειαζεται ομως να ασχοληθεις.

Πραγματικα , και εμενα με απογοητευσε λιγο το γεγονος , οτι καποιοι ασχοληθηκαν να βρουν τετοια site ωστε να τα εχουν ολα ετοιμα. Δεν ειχα αυτο στο μυαλο μου οταν το ξεκιναγα , αλλα δυστυχως εκει κατεληξε.

Σιγουρα θα ηταν πολυ καλυτερο να μην υπηρχε αυτη η βοηθεια , αλλα ....

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δεν μυγιαζεται οποιος εχει τη μυγα, αλλα μυγιαζεται (κατηγορειται) εμμεσως πλην σαφως, οποιος εχει απαντησει σε ολα τα παιχνιδια σωστα.

Φυσικα και δε ξεκινησαμε καλα, αφου ειχαμε ως κριτηριο εναν αντλαντα με λαθη (λογω παλαιοτητας της εκδοσης προφανως.

Η σωστη απαντηση, μπορει για εσας να ηταν Diodon Holacanthus, αλλα για την επιστημη ειναι πλεον Diodon Holocanthus, και δεν θα δεχομουν για να κερδισω το παιχνιδι, να κανω το λαθος που επιμενε να συνεχιζετε να κανετε ακομα.

Αν ηθελα απλα να κερδισω, θα εγραφα την απαντηση με το μη valid name το οποιο ειναι προφανες οτι γνωριζα.

Αντ'αυτου, και γνωριζωντας ηδη την απαντηση, σας προειδοποιησα ευγενικα να το τσεκαρετε καλυτερα και να γραψετε το γραμμα "ο" αντι του "α".

Τον αντλαντα σας δεν τον διαθετω, δεν σημαινει ομως οτι δεν υπαρχουν κι αλλοι.

Και το fishbase ατλαντας ειναι και γραφετε απο σοβαρους επιστημονες καθηγητες απο ολο τον κοσμο, δεν ειναι "καποιο" τυχαιο σαιτ με ψαριαμ οπως και το itis.gov με την ταξινομηση των ειδων.

Ειναι επιστημονικα σαιτ, που δεν χρησιμοποιουν "τοπικες διαλεκτους της Ινδονησιας και της Σρι Λανκα" και ειναι παγκοσμιως αναγνωρισμενα. Μαλιστα ενημερωνονται συνεχως με τις αλλαγες και αναβαθμισεις και δεν περιμενουν να βγει η καινουρια εκδοση του ατλαντα, που μπορει καποια στιγμη να αποκτησετε για να θετετε πιο σωστα τους γριφους.

Τα σαιτ αυτα λοιπον, δεν εχουν καποιο αυτοματισμο, για να βαζεις στην τυχη δυο γραμματα και να σου βρισκει ολα τα πιθανα ονοματα που συμπιπτουν.

Αν ξερει καποιος πως γινεται, ας μας το δειξει.

Τα βρισκεις απλα ... ψαχνωντας, οπως και σε ενα ατλαντα.

Δεν δωσατε στους κανονισμους καποια απαγορευση για χρηση ατλαντα και αν δεν μπορειτε να δεχτειτε, οτι ειμαι ικανος να βρω με ερευνα και οχι με κολπα, ενα ψαρι, τοτε δεν με γνωριζετε καλα αλλα και δεν εχετε το δικαιωμα να με αμφισβητειτε και να με προσβαλετε χωρις αποδειξεις.

Ειστε λοιπον λαθος τρεις φορες, γιατι με προσβαλατε αδικα, δεν ζητατε συγνωμη και επιμενετε στις κατηγοριες.

-----------------------------------------------------------------

Τελειωνω λεγοντας οτι λυπαμαι πολυ, και ηταν λαθος μου, που αφιερωσα τον ελευθερο χρονο μου, απλα και μονο για το παιχνιδι και οχι για τα "δωρα", γιατι ακομα κι αν ημουν νικητης, δεν θα ερχομουν να παραλαβω καποιο δωρο, αφου ψωνιζω τα ιδια προιοντα απο αλλου πιο οικονομικα ακομα και χωρις τις εκπτωσεις και δωροεπιταγες σας.

Ο σημαντικοτερος ομως λογος που δεν θα ερχομουν, ειναι (και ισως θα εχετε ξεχασει το γιατι), οτι δεν σας εμπιστευομαι.

Ειχα ανοιξει παλιοτερα θεμα στο φορουμ χωρις να αναφερω το ονομα του καταστηματος σας, προειδοποιοντας τους συνχομπιστες κατα τις αγορες τους σε τροφες απο ολα τα καταστηματα, να κοιτανε την ημερομηνια ληξεως.

Αυτο εγινε αφου ειχα διαπιστωσει ολοκληρες παρτιδες με ληγμενες τροφες στο καταστημα σας, και παροτι ανεφερα στον υπευθυνο για τις τροφες, η απαντηση ηταν "και εμας ληγμενες μας τις εφεραν" αντι να σηκωθει και να τις πεταξει μπροστα μου ολες στα σκουπιδια.

Οι τροφες παρεμειναν στα ραφια.

Πως ειναι δυνατον να ξαναψωνισω απο ενα καταστημα που δεν σεβεται τα χρηματα μου αλλα κυριως τη ζωη των ψαριων μου?

http://www.aquazone....pic=31467&st=30

Το θεμα που αναγκαστικά, ανοιξα μετα στη σελιδα σας, δεν το βρισκω πια διαθεσμο προς αναγνωση, λογω μαλλον της παραγραφης ολων των παλιων θεματων μετα την ανανεωση.

Καλη συνεχεια.

Σπυρος Δελτα.

Τα "ολα" παιχνιδια που ειχατε απαντησει σωστα ποια ειναι??? Εκεινη την ωρα ειχατε δυο σωστες απαντησεις εσεις και μια ο Panos1990 , πως αυτο το κανει "ΟΛΑ"?? Αρα λοιπον οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται !! Βεβαια ειμαι σιγουρος οτι εσεις πιστευετε οτι ειστε πιο σοφος απο τον ελληνικο λαο που εχει βγαλει αυτες τις παροιμιες.

Και συνεχιζετε να το πιστευετε υποστηριζοντας ακομα οτι το σωστο ονομα ειναι "Diodon Holocanthus" και δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι το συγκεκριμενο ονομα καλως ή κακως γραφεται και με τους δυο τροπους. Την ελληνικη ιστορια μας κυριε Δελτα την μαθατε απο το itis.gov , ή απο το Internet?? Εγω νομιζω οτι η ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ ειναι αυτη που μενει και η μονη στην οποια μπορεις να στηριζεσαι. Πριν απο 10 χρονια (το συμπεραινω οτι ασχολειστε τοσο λογω γνωσεων) διαβαζατε τα ονοματα των ψαριων στο Internet?? Αν δεν θελετε να καταλαβετε τι αξια εχει η ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ για την ζωη σας και συνεχιζετε να την σνομπαρετε με αυτο τον τροπο , δεν προκειται να σας αλλαξω (και δεν θελω) εγω την γνωμη.

Πραγματι δεν υπηρχε καμια απαγορευση γι αυτο και δεν ακυρωσα καποια απαντηση σας , και αν θυμοσασταν (κατι που δεν σας συμφερει) εγω ημουν αυτος που ειπα οτι δεν ακυρωνεται ο διαγωνισμος , οταν το ζητησατε στο παραλογο Post με τις "απαιτησεις" σας , απαντωντας οτι δεν θα ακυρωθει γιατι δεν ειναι εκτος κανονισμων.

Θα ηθελα παρα πολυ λοιπον αφου αυτα τα site Δεν εχουν καποιον αυτοματισμο , να μου εξηγησετε με ποιον τροπο βρηκατε το Ονομα #4 ....

--------------------------------------------------

Χαιρομαι παρα πολυ , που εστω και στο τελευταιο σας Post , μας δειξατε ποιος πραγματικα ειστε και ποιος ειναι ο σκοπος σας. Προφανως και εξυπηρετειτε καποια συμφεροντα και δεν χρειαζεται να επεκταθω περαιτερω επι του θεματος....

Το ποιος ειναι πιο φτηνος και γιατι το εχουμε αποδειξει , και το καθε μελος θα κρινει αντιστοιχα. Απο που αγοραζετε και τι "χαρες" σας κανουν δεν μας απασχολει , καθως η πολιτικη μας και οι προσφορες που εχουμε ανακοινωσει για τα μελη του Aquazone ισχυουν για ΟΛΑ τα μελη και οχι μονο για εσας !!

Για το τελος θα αφησω βεβαια και το πιο σημαντικο , δυστυχως μας συγχεεται με καποιο αλλο καταστημα λογω περιστασεων ή απλα επειδη ετσι σας βολευει , ενω εμεις εχουμε ξεκαθαρισει την θεση μας. Δυστυχως για εσας δεν μπηκατε στην διαδικασια να διαβασετε αυτο το post (http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=74941) . Πολλα μελη του AZ , πελατες του προηγουμενου καταστηματος , καθως και εμεις οι ιδιοι ειχαμε παραπονα απο την συμπεριφορα του εν λογω κυριου που αναφερετε οτι σας απαντησε (και πραγματι ετσι εγινε) και γι αυτο φτασαμε στο να κλεισει η προηγουμενη επιχειρηση και να κανουμε μια καινουρια ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ αρχη. Σιγουρα το να επιλεξεις τον συνεταιρο σου το χρεωνεσαι και εσυ , αλλα δεν το κουβαλας για παντα στην ζωη σου , και ειδικα οταν το εχεις καταλαβει και το εχεις διακοψει (μιλαω για την προηγουμενη επιχειρηση).

Με βαση λοιπον ολα τα παραπανω και αφου για ακομα μια φορα εχω ξεκαθαρισει οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ , σας καλω για τελευταια φορα να ανακαλεσετε οσα εχετε πει για εμας και εμενα προσωπικα , να απολογηθειτε και να ζητησετε συγνωμη ΔΗΜΟΣΙΑ και βεβαια να αποκαταστησετε την εικονα μας ως εταιρεια και προσωπικα την δικη μου , αλλιως δυστυχως για ολους μας (και για εμας) θα αναγκαστω να κινηθω νομικα , και να σας μηνυσω για συκοφαντικη δυσφημιση διεκδικωντας ολα τα νομιμα δικαιωματα μου απο εσας.

Πραγματικα θα χαιρομουν , να λυθει ολη αυτη η παρεξηγηση (καθως προκειται περι παρεξηγησης) , να σας γνωρισουμε απο κοντα ή να μας κανετε την τιμη να ερθετε και να γνωριστουμε στα εγκαινια μας , χωρις να εχω καμια προθεση να γινετε πελατης μας , καθως απο οτι καταλαβαινω εχετε καποια προσωπικη σχεση με αλλο καταστημα ή κανετε αλλες επιλογες και το σεβομαι αυτο , και να δειτε απο μονος σας οτι τα πραγματα δεν ειναι οπως τα αναφερετε ή οπως τα ειχατε "γνωρισει" παλαιοτερα.

Θεωρω και εσεις και εμεις εχουμε καλυτερα πραγματα να κανουμε , και για τις οικογενειες μας και για το χομπυ μας , απο το να τρεχουμε στα δικαστηρια.

Ευχαριστω πολυ

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να την κρατησατε για τον εαυτο σας .

Τοσο ηλιθιους θεωρειτε τους αναγνωστες του ΑΖ που δεν ξερουν ουτε να διαβασουν?

Θα μπορουσα και εγω να μιλησω ειρωνικα αλλα δεν θα το κανω καθως προσπαθω να δωσω ενα καλο για ολους μας τελος σε αυτη την παρεξηγηση.

Αν διαβασετε τι εγραψα προσεκτικα και τι ωρα

Η μονη παρατηρηση που ειχα και την κρατουσα για τον εαυτο μου , μεχρι που εξαποληθηκε η "επιθεση" (μεσα σε εισαγωγικα) προς το μερος μου απο το μελος Delta66 ειναι οτι δεν ειναι δυνατον με τοσα γραμματα να λειπουν και μολις 3 γραμματα μεσα στο ονομα να βρεθει το ονομα χωρις καποια "εξωτερικη βοηθεια" . ποτε ομως δεν κατηγορησα και δεν ειπα οτι ειναι αντιθετο με τους κανονισμους.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

θα καταλαβετε οτι την κρατουσα για τον εαυτο μου μεχρι την ωρα που εσεις Postαρατε.

Επειδη εχω απαντησει σε ολα τα θεματα, συμπεραινω οτι το "καποιοι ασχοληθηκαν να βρουν τετοια site ωστε να τα εχουν ολα ετοιμα" απευθυνεται και σε εμενα.

Απαιτω λοιπον:

α) να ανακαλεσετε την κατηγορια προς τους παιχτες

β) να υποδειξετε ακριβως το προσωπο που χρησιμοποιει καποιο κολπο για να βρει τις απαντησεις χωρις να μενουν αιχμες γι αλλους.

γ) να ζητησετε συγνωμη απο τον καθε θιγομενο που σας εκανε την τιμη και ελαβε μερος στο παιχνιδι.

Ζητω: να διακοπει το παιχνιδι εφοσον υπαρχει τετοιο σαιτ και δεν τελειται το παιχνιδι δικαια,

Τον ατλαντα μπορει να καποιος να τον χρησιμοποιησει για να θεσει το γριφο, αλλα κι για να τον λυσει.

Αν το παιχνιδι δεν εξελισεται οπως επιθυμητε, δεν φταινε οι αλλοι γιαυτο.

Ευχαριστω πολυ

Σπυρος Δελτα

Μεχρι εκεινη την ωρα λοιπον , ειχαμε μια γενικη κουβεντα με το μελος tdinosauros που δεν απευθυνοταν σε κανεναν συγκεκριμενα και δεν χρωματιζε κανεναν οπως επιβεβαιωσε και το ιδιο το μελος.

Μετα απο την ωρα που εσεις Postαρατε εγω εγινα συγκεκριμενος προς το προσωπο σας.

....

Φανταζομαι οτι δεν θελετε να πιστεψουμε οτι χρησιμοποιειτε τον ατλαντα ωστε να βρειτε αυτα τα ονοματα με μολις ενα γραμμα ως βοηθεια και οταν βεβαια εχετε πει αν θυμαμαι καλα οτι δεν διαθετετε το συγκεκριμενο βιβλιο , ετσι??

Το παιχνιδι πραγματι δεν εξελισεται οπως επιθυμουμε μιας και πιστευαμε οτι αναμεσα στα μελη του AZ υπαρχει καποια σοβαροτητα (εστω η ελαχιστη) και οτι υπαρχει αμιλλα και υγιεις ανταγωνισμος , παρ'ολ'αυτα ποτε δεν κατηγορησαμε κανεναν , παρα μονο ανεφερα εγω ο ιδιος την δυσαρεσκεια μου.

ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Εσεις δηλαδη θεωρειται ηλιθια τα μελη του AZ που προσπαθησετε να τους δημιουργησετε εντυπωσεις???

Για τελευταια φορα σας καλω να ξαναδιαβασετε την τελευταια παραγραφο της προηγουμενης απαντησης μου...

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα παρα πολυ λοιπον αφου αυτα τα site Δεν εχουν καποιον αυτοματισμο , να μου εξηγησετε με ποιον τροπο βρηκατε το Ονομα #4 ....

--------------------------------------------------

Χαιρομαι παρα πολυ , που εστω και στο τελευταιο σας Post , μας δειξατε ποιος πραγματικα ειστε και ποιος ειναι ο σκοπος σας. Προφανως και εξυπηρετειτε καποια συμφεροντα και δεν χρειαζεται να επεκταθω περαιτερω επι του θεματος....

Το ποιος ειναι πιο φτηνος και γιατι το εχουμε αποδειξει , και το καθε μελος θα κρινει αντιστοιχα. Απο που αγοραζετε και τι "χαρες" σας κανουν δεν μας απασχολει , καθως η πολιτικη μας και οι προσφορες που εχουμε ανακοινωσει για τα μελη του Aquazone ισχυουν για ΟΛΑ τα μελη και οχι μονο για εσας !!

Την απαντηση την βρηκα οπως και τις προηγουμενες. Ψαχνωντας.

Σας φαινεται δυσκολο?

Λυπαμαι.

Οι τιμες που ψωνιζω ειναι για ολους το ιδιο και υπαρχουν αναρτημενες στα καταστηματα και στις ιστοσελιδες τους,

Οποιος κανει λιγη ερευνα αγορας, δεν ειναι δυσκολο να το καταλαβει.

Η προηγουμενη επιχειρηση δεν ονομαζοταν fish & pet και ηταν ιδιοκτητης ή τουλαχιστον συνιδιοκτητης καποιος Ζαχαροπουλος?

Αν οχι, τοτε συγνωμη για το λαθος.

--------------------------------------------------

Οι κατηγοριες καταγραφηκαν:

Καταχωρήθηκε 09 Ιούλιος 2012 - 18:46

Αν παρακολουθησατε τις πρωτες λεξεις ετσι κι αλλιως , υπαρχουν και βοηθηματα στο Internet , οπως Site Που δινεις τα γραμματα που περιεχονται στο ονομα και σου βγαζει τα παντα και μενει μονο να ταιριαξεις το πληθος των γραμματων

Καταχωρήθηκε 10 Ιούλιος 2012 - 00:13

Πραγματικα , και εμενα με απογοητευσε λιγο το γεγονος , οτι καποιοι ασχοληθηκαν να βρουν τετοια site ωστε να τα εχουν ολα ετοιμα.

Η πρωτη μου απαντηση στο παιχνιδι ηταν:

Καταχωρήθηκε 07 Ιούλιος 2012 - 16:05

http://www.aquazone....showtopic=76891

Η δευτερη

Καταχωρήθηκε 07 Ιούλιος 2012 - 20:57

http://www.aquazone....showtopic=76899

η τριτη

Καταχωρήθηκε 08 Ιούλιος 2012 - 22:17

http://www.aquazone....showtopic=76911

Εγω εχω τη μυγα τελικα ή θα συνεχισετε να μας κοροιδευετε κι αλλο?

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Την απαντηση την βρηκα οπως και τις προηγουμενες. Ψαχνωντας.

Σας φαινεται δυσκολο?

Λυπαμαι.

Οι τιμες που ψωνιζω ειναι για ολους το ιδιο και υπαρχουν αναρτημενες στα καταστηματα και στις ιστοσελιδες τους,

Οποιος κανει λιγη ερευνα αγορας, δεν ειναι δυσκολο να το καταλαβει.

Η προηγουμενη επιχειρηση δεν ονομαζοταν fish & pet και ηταν ιδιοκτητης ή τουλαχιστον συνιδιοκτητης καποιος Ζαχαροπουλος?

Αν οχι, τοτε συγνωμη για το λαθος.

--------------------------------------------------

Οι κατηγοριες καταγραφηκαν:

Καταχωρήθηκε 09 Ιούλιος 2012 - 18:46

Καταχωρήθηκε 10 Ιούλιος 2012 - 00:13

Η πρωτη μου απαντηση στο παιχνιδι ηταν:

Καταχωρήθηκε 07 Ιούλιος 2012 - 16:05

http://www.aquazone....showtopic=76891

Η δευτερη

Καταχωρήθηκε 07 Ιούλιος 2012 - 20:57

http://www.aquazone....showtopic=76899

η τριτη

Καταχωρήθηκε 08 Ιούλιος 2012 - 22:17

http://www.aquazone....showtopic=76911

Εγω εχω τη μυγα τελικα ή θα συνεχισετε να μας κοροιδευετε κι αλλο?

Θα ξεκινησω απο το τελος και θα αρχισω να ανεβαινω , για τελευταια φορα καθως εχω καλυτερα πραγματα να κανω.

Προφανως εχετε την μυγα και προφανως μας κοροιδευετε , και προσπαθητε να παιξετε με τις λεξεις κατι που δεν σας βγαινει.

Δεν ξερω ποια η σχεση σας με την ελληνικη γλωσσα , αλλα αυτα που παραθετετε δεν ειναι κατηγοριες , ειναι συζητηση γενικου ενδιαφεροντος η οποια δεν υποδυκνυει αμεσα ΚΑΝΕΝΑΝ.

Σε αντιθεση με το Post μου που εγω ο ιδιος παραθεσα πριν και πραγματι σας κατηγορει , αφου ομως ΞΑΝΑΛΕΩ με ειχατε κατηγορησει εσεις , στο παραλογο με τις "απαιτησεις" post σας. (δεν τα ξαναπαραθετω , το θεωρω γελοιο πια)

Εξακολουθειτε να αρνηστε να διαβασετε το post που σας παρεθεσα πριν , και συνεχιζετε να μας συγχεετε με αλλες εταιρειες.

Συμφωνα λοιπον με το Ε.Β.Ε.Α. (Εμπορικο κ Βιομηχανικο Επιμελητηρειο Αθηνων) , οπου με την υπηρεσια μια στασης πια γινονται οι εναρξεις των νεων επιχειρησεων με ΑΦΜ οπου ξεκιναει απο 800 οπως το δικο μας , δεν απαγορευεται ο οποιοςδηποτε να χρησιμοποιησει Διακριτικο τιτλο απο επιχειρηση που εχει ηδη κλεισει. Αρα αυτο τι σχεση εχει??

Επισης , στην Χαλκιδα υπαρχει μια πολυ μεγαλη εταιρεια η οποια λεγεται Αφοι Ζαχαροπουλοι , και παραγουν επιπλα , να φταιμε εμεις και για τις κινησεις τους ή τα λαθη τους??

Εγω ομως θα σας κανω μια αλλη ερωτηση , και αν μου απαντησετε θετικα τοτε υποσχομαι να ζητησω συγνωμη..

Υπαρχει καποιο μελος , υπαλληλος ή γενικα οποιοσδηποτε μεσα απο αυτη την εταιρεια Κ.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ-Γ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ ΣΙΑ ΟΕ με τον οποιο να εχετε μιλησει προσωπικα τοτε που εγινε το περιστατικο που αναφερετε και να σας εχει δωσει τις απαντησεις που πηρατε??

Και το ρωταω αυτο γιατι ο πατερας μου , ο αλλος εκ των δυο εταιρων τοτε , ο οποιος ειναι και στην καινουρια εταιρεια, δεν σας εχει μιλησει ποτε , δεν σας εχει γνωρισει ποτε, δεν σας εχει απαντησει ποτε σε καμια ερωτηση, δεν εχει παρει θεση ποτε επισημα επι του γεγονοτος και δεν ηταν ενημερος για το πως επραττε ο συνεταιρος του. Και για καμποσα τετοια περιστατικα εκλεισε η προηγουμενη εταιρεια. Αρα λοιπον θα παρει το λαθος του συνεταιρου του και σε αυτη και στην επομενη και σε οσες αλλες εταιρειες?? Το θεωρειτε λογικο??

Ο υπαλληλος ενος μαγαζιου εκανε ενα λαθος , το αφεντικο τον εδιωξε , αλλα το μαγαζι εξακολουθει να ειναι λαθος???

ΕΛΕΟΣ , κουραστηκα πια.

Επειδη ομως η υπομονη μου εξαντλειται , εχετε διορια μεχρι την τεταρτη 11/07/2012 23:59 να κανετε ολα αυτα που περιγραφω στο αντιστοιχο Post μου αλλιως Πεμπτη 12/07/2012 πρωι πρωι θα κινηθω νομικα , και θα το γνωστοποιησω και στα αλλα μελη εδω μεσα , ωστε να αποκαταστησω το ονομα μας.

Επισης , ζητω απο τους Admin Και Moderators να κανουν BAN το συγκεκριμενο μελος , το οποιο μας συκοφαντει ακαταπαυστα , και θεωρω απαραδεκτο μετα απο τοσες ωρες κανεις να μην του εχει κανει τουλαχιστον παρατηρηση.

Ευχαριστω πολυ και παλι

Κωστας Ζαχαροπουλος

Έγινε επεξεργασία - Zacharopoulos
Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα τελειως αναφορικα.

Η 3η Εκδοση του ATLAS πανω στην οποια στηριζομαστε ειναι και η τελευταια!! Απο εκει και μετα δεν εχει βγει αλλη εκδοση του ATLAS.

Επισης αφου ειστε τοσο καλος στο ψαξιμο , καντε και ενα Search για αυτους που ετοιμασαν τον ATLAS

DR. WARREN E. BURGESS

DR. HERBERT R. AXELROD

RAYMOND E. HUNZIKER III

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Μετα λοιπον απο 32 περιπου ωρες , ωπου και δοθηκε η τελευταια απαντηση σε ολο αυτο το θεμα-παρεξηγηση , και μετα απο την παροτρυνση πολλων μελων του AZ που παρακολουθησαν (οπως φαινεται αλλωστε) το θεμα , και ειχαν την καλοσυνη να μου πουν την γνωμη τους και να προτεινουν αντιστοιχα , ερχομαι να γραψω για τελευταια φορα και να κλεισω αυτο το θεμα οσο πιο ηρεμα και αναιμακτα γινεται για το καλο ολων μας και βεβαια του κοσμου του ενυδρειου.

Οπως ειπα και σε προηγουμενο Post Μου , ο χωρος μας χρειαζεται ανθρωπους με γνωση και δεν χωρανε διαξιφισμοι , ειδικα οταν ολοι προσπαθουμε με αυτο να ξεδωσουμε και να χαλαρωσουμε ή να παρουμε το μυαλο μας απο τα προβληματα της καθημερινοτητας και βεβαια για καποιους απο εμας ειναι η δουλεια τους.

Αποφασισαμε λοιπον να μην κινηθουμε νομικα , το ιδιο προσωπικα και εγω και να κλεισουμε αυτο το αστειο κατα τα αλλα θεμα-παρεξηγηση !! Δεν υπαρχει λογως να δικαιολογησουμε και να δικαιολογηθουμε. Το μονο που θα ευχηθουμε , ειναι να ηταν απλα μια κακια στιγμη και για τις δυο μεριες και να μην ξανασυμβει ποτε σε κανεναν ολο αυτο.

Το παιχνιδι μας οπως ειπαμε θα συνεχιστει κανονικα με οποιες "τρυπες" ή ατελειες μπορει να εχει. Στο κατω κατω η δουλεια μας δεν ειναι να βαζουμε Quiz , ουτε να μοιραζουμε δωροεπιταγες. Προσπαθησαμε μεσα απο αυτο να δωσουμε μια πιο "παιχνιδιαρικη" νοτα στις προσφορες μας που εχουν ως σκοπο να βοηθησουν τον τελικο καταναλωτη σε αυτη την δυσκολη περιοδο , χωρις να κατεβασουμε την ποιοτητα οπως κανουν οι περισσοτεροι. Θα συνεχισουμε και θα ψαξουμε για κατι καλυτερο για τον επομενο μηνα. Εννοειται οπως παντα οτι αν εχετε ιδεες ειμαστε ετοιμοι να τις ακουσουμε , ειτε με καποιο θεμα εδω , ειτε μεσω PM , ειτε στα στοιχεια επικοινωνιας μας.

Γυρνώντας και παλι στο θεμα μας....

Η καλη μας προθεση ωστε να υπαρξει καποιο σημειο επαφης με την απεναντι πλευρα υπαρχει ακομα , οπως εχουν ηδη ανακοινωσει-postαρει....

Πραγματικα θα χαιρομουν , να λυθει ολη αυτη η παρεξηγηση (καθως προκειται περι παρεξηγησης) , να σας γνωρισουμε απο κοντα ή να μας κανετε την τιμη να ερθετε και να γνωριστουμε στα εγκαινια μας , χωρις να εχω καμια προθεση να γινετε πελατης μας , καθως απο οτι καταλαβαινω εχετε καποια προσωπικη σχεση με αλλο καταστημα ή κανετε αλλες επιλογες και το σεβομαι αυτο , και να δειτε απο μονος σας οτι τα πραγματα δεν ειναι οπως τα αναφερετε ή οπως τα ειχατε "γνωρισει" παλαιοτερα.

....

Παρ'ολ'αυτα εμεις , λογω της προσπαθειας που εκανε στα πρωτα 4 ονοματα οπου και κυριαρχησε τον επιβραβευουμε , τιμης ενεκεν με μια δωροεπιταγη αξιας 60.00€ , ασχετως που ο ιδιος την απερριψε. Η Δωροεπιταγη ειναι διαθεσιμη απο αυτη την στιγμη στο καταστημα μας.

Αυτη ειναι η τελευταια μας θεση πανω σε αυτο το θεμα-παρεξηγηση με το μελος Delta66.

Τα σχετικα με το θεμα Post θα μεταφερθουν σε ενα αλλο θεμα που θα δημιουργηθει , μεσα σε αυτη την ενοτητα.

Θεωρουμε οτι δεν υπαρχει λογος να μεινει ανοιχτο για καποιο συγκεκριμενο λογο. Αν το μελος Delta66 ηθελε να απαντησει ή να γραψει κατι , θεωρω οτι θα το ειχε κανει ηδη , και επισης δεν θα ηταν σωστο τα υπολοιπα μελη να παρουν καποια θεση επι της συζητησης. Εαν καποιος θελει να μοιραστει την αποψη του , θετική ή αρνητικη , επι του θεματος , ειμαστε ανοιχτοι να την ακουσουμε στα στοιχεια επικοινωνιας που θα βρειτε στην υπογραφη μου.

Ευχαριστω πολυ για ακομα μια φορα , και συγχωρεστε μας για την αναστατωση.

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...