Jump to content

Συνάτηση Στη Κέρκυρα .


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα είμαι και εγώ μόνο πείτε μου σε πιο μέρος!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πού ;

Και για ποιά Πέμπτη ; 23-8 εγω θα είμαι Αθήνα .

Σπύρο δεν με πήρες τηλέφωνο .

Παιδιά αν εσείς που είστε ντόπιοι δεν ορίσετε ακριβή ώρα μέρα και τόπο , δεν θα μπορέσουν και άλλοι να ρυθμίσουν τις δουλειές τους για να έρθουν .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους καταφέραμε να συνενοηθουμε !!!!!!ραντεβου στην παραλία της παλαιοκαστριτσας στο Corfu aquarium 10:00 am την Δευτέρα 20/08/2012 να είστε όλοι εκει εάν έρθετε με αμάξι να φέρετε και μπιτονια για την προβλεπόμενη αλαγη νερού :·)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να γεμίζουν τα Επτάνησα με σημαιάκια του aquazone!!!

Καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιι..... Επιτέλους θα βρεθούμε..... Όλε λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναμένω να μου πείτε αν αυτά που έλεγε η Βλαχοπούλου για την παλιοκαστρίτσα,είναι αλήθεια...... :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναμένω να μου πείτε αν αυτά που έλεγε η Βλαχοπούλου για την παλιοκαστρίτσα,είναι αλήθεια...... :bigemo_harabe_net-82:

Ναι, εσένα εκεί ο νους σου συνεχεία!!

Link to comment
Share on other sites

αααα,δεν εισαι σωστος....σκεφτομαι και την τζιτζιμπυρα αλλα και τη παστιτσαδα....οχι μονο τα κοριτσια :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

αααα,δεν εισαι σωστος....σκεφτομαι και την τζιτζιμπυρα αλλα και τη παστιτσαδα....οχι μονο τα κοριτσια :bigemo_harabe_net-134:

Μα εγώ την τζιτζιμπίρα και την παστιτσαδα εννοούσα!

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα 10 το πρωί όλοι στο ενυδρείο της Παλιοκαστρίτσας !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε όλοι θα ήθελα να βρισκόμουν και εγώ ιδιαίτερα να δω τον φίλο μου τον Σταμάτη αλλά και να έκαμνα νέες γνωριμίες. Δυστυχώς θα βρεθώ στην Κέρκυρα στα τέλη Αυγούστου για λίγες μέρες και μετά ξανά στα μέσα Σεπτεμβρίου .

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση ήταν τέλεια .... Εύχομαι οι επόμενες να είναι καλύτερες. Πιο οργανωμένες και πιο πολύς κόσμος ! Όταν γυρίσω Αθήνα με την πρώτη ευκαιρία θα προσπαθήσω να ανεβάσω της φωτογραφίες! Άντε οργανώστε και την επόμενη !!!

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάστε καμιά φωτό! Μας έχει φάει η αγωνία!!!

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση πήγε πολύ καλά και κατέληξε σε πολλές μπύρες.... Όπως βλέπετε και στις φωτό το τραβούσε και η θέα!!!! Δυστυχώς μόνο αυτές τις φωτό έχω εγώ, θα ανέβουν από τα παιδιά και άλλες με περισσότερα μέλη που ήρθαν μετά καθώς και με φωτό από το aquarium.

post-20475-1345536459,7892_thumb.jpg

post-20475-1345536481,4257_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω τον φίλο Σταματη, τον αδελφο του ,τον φίλο hulk, τον ξάδελφο skourkou, τον αγαπημένο μου φίλο takis corfu,τον Ζαχουλι zaxoscorfu τον Αλεξανδρο, τον corfu aquarium για την ξενάγηση στο χώρο του και όσους δεν κατάφεραν να έρθουν λόγω υποχρεώσεων πάντως υπάρχει και συνέχεια..........stay tuned :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως καφέδες βλέπω... Θέλουμε κι άλλες φωτό!

:bigemo_harabe_net-168:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομε που περάσατε καλά, αλλά περιμένουμε και φωτογραφίες, θέλω να δω αν γέρασε περισσότερο ο Σταμάτης ή εγώ, αλλά και ν α δω της φάτσες των υπολοίπων :)

ΥΓ.

Επί την ευκαιρία αν κάποιος νοικιάζει σπίτι στο κέντρο της Κέρκυρας για φοιτητές ή έχει κατι υποψην του ας με στείλει μόνο πμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας :bigemo_harabe_net-134:

Πολυ χαρηκα που επιτελους βρεθηκαμε και σας γνωρισα!

Ελπιζω να μην χαθουμε και να κανονισουμε κατι συντωμα,ε Πανο???

Εχουμε και ενα θεματακι να συζητησουμε για το μποσκετο που επειγει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Πολυ ωραιες εικονες...Πολυ ωραια συζητηση...Πολυ ωραια παρεα... Μπραβο σας... :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

ΥΓ Τελικα τα ρασακια τρωνε απτεσια? :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιες εικονες...Πολυ ωραια συζητηση...Πολυ ωραια παρεα... Μπραβο σας... :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

ΥΓ Τελικα τα ρασακια τρωνε απτεσια? :bigemo_harabe_net-134:

Φτύνουν και τα κουκούτσια :bigemo_harabe_net-74:

Αυτές είναι συναντήσεις :bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-82: όχι σαν και μας που τραβιόμαστε στις γκλαμουριές :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...