Jump to content

Πρόσκληση Καφέ Σήμερα 2/8 Θεσσαλονίκη


Road Tail

Recommended Posts

Καλησπέρα,

στην βράση κολλάει το σίδερο λένε,

οπότε προτείνω καφέ σήμερα στις 20:00 στο γνωστό καφέ στην Αγ. Δημητρίου (αν είναι ανοιχτό θα μας πει ο Klaz)

με θέμα "Περισταλτικές αντλίες" και σεμινάριο συμπληρώματος στοιχείων για μετάβαση στο ΙΙΙ επίπεδο του reef.

Φυσικά μπορούν να παρευρίσκονται όλοι και οι γλυκοί και οι αλμυροί, όλοι ευπρόσδεκτοι.

Συμμετοχές και παρουσίες δηλώνουμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μέσα.... αλλά το La scala είναι κλειστό.

Μπορούμε να το κανονίσουμε είτε στο καφέ ΜΟΥΣΕΪΟ, είτε στο καφέ εδώ δίπλα στο σπίτι μου.. το ΘΥΜΗΣΕΣ

Link to comment
Share on other sites

χμ....καλα εγω δεν ειμαι απο τοσο μακρια....αλλα σημερα δεν παιζει καθως θα βρεχει ολο το απογευμα(και αντε κατεβα με μηχανακι),και βεβαια στις 8 παιζει ο παοκ...

Link to comment
Share on other sites

χμ....καλα εγω δεν ειμαι απο τοσο μακρια....αλλα σημερα δεν παιζει καθως θα βρεχει ολο το απογευμα(και αντε κατεβα με μηχανακι),και βεβαια στις 8 παιζει ο παοκ...

Αν βρέχει όλο το απόγευμα όντως δεν παίζει, πόσο αν παίζει και ο ΠΑΟΚ !!!

Ανανέωση για Δευτέρα 6 Αυγούστου στο καφέ στον Βαγγέλη παραδίπλα στις 20 :30 ??

Link to comment
Share on other sites

οκ,αλλα μην το κανουμε και τοσο αργα γιατι θα αρχισουμε τις μπυρες τετοια ωρα,και δεν υπαρχουν μπικικινια.......

ΥΓ.αν συμφωνουμε ολοι για αλλαγη,αν ο βαγγελης εχει δικαιωματα ας αλλαξει και τον τιτλο και την ημερομηνια......

Link to comment
Share on other sites

Ας απαντήσουν ο Άλεξ που έκανε και το σεμινάριο με το balling, ο Γιάννης που μπορεί να έρθει απο Χαλκιδική και ο Βαλεντίνος επίσης και όποιοι άλλοι θέλουν,

και ο Γρηγόρης, ο ΚώσταΚ, ξεχνάω κανέναν .........

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω δικαιώματα συντονισμού στο θέμα... και δεν ξέρω γιατί !!!

Αλλά ας αποφασίσουμε την ημέρα και ώρα και η διόρθωση είναι το λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πρέπει να πάρετε ποπ κορν πατατάκια κτλ και να ξαναδείτε το βίντεο ... τέτοια πράγματα μια φορά γίνονται.Αν έχετε απορίες κάντε στο ανάλογο θέμα του Balling.Ολο και κάποιος θα απαντήσει.Για meeting το κανονίζουμε άλλη μέρα.

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

Δευτερα θα προσπαθησω και γω να ειμαι ... Σγουρα δεν μπορω να πω γιατι τοσα χρονια που προσπαθω να ερθω σε οπιαδηποτε συναντηση κατι γινεται και δεν μπορω οποτε :bigemo_harabe_net-87: .. Εκτος απροοπτου ειμαι και γω μεσα για δευτερα εκει που λεει ο αιολος στο καφε κοντα στο σπιτι του

Link to comment
Share on other sites

Κων/νε εγώ Δευτέρα πρωί πρωί θα οδεύω προς Πρέβεζα οπότε δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι στην συνάντηση, αν και θα το ήθελα πολύ να βρεθούμε όλοι μαζί για ένα καφεδάκι, την επόμενη φορά θα είμαι όμως!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...