Jump to content

Καινούργια διαμαντάκια!


Husky_Jim

Recommended Posts

Μόλις πρίν από λίγο απόκτησα 4 Panaque sp. Papa (L090) τα οποία προορίζονται ώς δώρο, για γνωστό μέλος και μοντερέητορ του άκουαζον (όταν έρθει από τα ξένα :D )

Ιδού τα πιτσιρίκια (5-8 εκατοστά) στο γνωστό μπλέ δοχείο της προσαρμογής.... :)

post-2-1129658649_thumb.jpg

post-2-1129658671_thumb.jpg

post-2-1129658686_thumb.jpg

Ήδη μασουλάνε ένα τεράστιο κομμάτι ξύλου που έχω στο ενυδρείο και φάγανε και ταμπλέτες με ξύλο, καθώτι ώς Panaque είναι ξυλοφάγα!

Φαγανιάρικα είναι τα άτιμα!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αντε ξενιτεμένο Μαρινάκι καλορίζικα τα πανέμορφα πιτσιρίκια σου και υπομονή μερικούς μήνες μέχρι να μπουν στο ενυδρείο σου :)

Link to comment
Share on other sites

Και απαντάω εγώ πάλι. Όχι δεν μπέρδεψε κανείς τα topic η μαρίνα υποθέτω είναι η Caesars η οποία είναι στα ξένα και ο Husky_Jim αγόρασε για λογαριασμό της μέχρι να γυρίσει τα 4 Panaque sp. Papa (L090). :D

Εντάξει ρε Μήτσο δεν σε είπα και καμπούρη!! :D:)

:rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

:rolleyes::blink::blink::D:D:rolleyes::):rolleyes::D

ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ - ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΡΙ!!!!! ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Ε .... ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ MOPANI ΑΛΑ ΚΡΕΜ!!!!!

ΠΑΙΔΙΑ, ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ - ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα σου την δωσω την συνταγη μολις έρθεις γιατι είναι οικογενειακο μυστικο και δεν μπορω να το δημοσιευσω :rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
θα σου την δωσω την συνταγη μολις έρθεις γιατι είναι οικογενειακο μυστικο  και δεν μπορω να το δημοσιευσω :rasp:  :blush:

2790[/snapback]

:hysterical::blush::blush: Στο Δημητρη να τη δωσεις να μου τα ταιζει!!!! Και δωστου και μια συνταγη για μπακαλιαρο σκορδαλια για τα πιρανχας του γιατι κατι ακουσα στα νεα για κατι πιρανχας που πηγανε να φανε ενα ψαχουλιαρικο panaque που περασε το ΤΕΙΧΟΣ ΤΩΝ Mopani!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...