Jump to content

Γνώμες Για Επιλογή Κινητού Τηλεφώνου.


Recommended Posts

Ο αδερφός μου θέλει να πάρει κινητό τηλέφωνο και είναι ανάμεσα σε 3.

Θέλει να το πάρει απο κατάστημα που να υπάρχει εδώ για εύκολη πρόσβαση στο κατάστημα παρόλο που του είπα πως δεν παίζει ρόλο. Τέλος πάντων δεν μπορώ να τον πείσω.

Στο θέμα μας.

Παραθέτω 3 λινκ με τα 3 μοντέλα που τον ενδιαφέρουν.

Όποιο απο τα 3 επιλέξει θα το πάρει απο το συγκεκριμένο κατάστημα.

1)http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=E1B6DCE1963764F19183D8D3859717C0&pa=0FBAD488A9724D4DAAA64C81457F1A26

2)http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=E150D931EE44B4F1AC0FD8D3859717C0&pa=0FBAD488A9724D4DAAA64C81457F1A26

3)http://www.multirama.gr/products/product?pid=0595541&catid=100800

Τον ενδιαφέρει να ακούει μουσική και απο ακουστικά και απο το ηχείο, να είναι καλό και αξιόπιστο και να βγάζει και καμια φωτό της προκοπής!

Λοιπόν, τι λέτε?

Θα εκτιμιθούν ειδικά τα σχόλια που έχουν εμπειρία πάνω σε αυτά τα μοντέλα, καθώς θέλει να το παραγγείλει το αργότερο αύριο το πρωί για να μην μπλέξει με βδομάδα 15αυγουστου.

Link to comment
Share on other sites

το ερικσον προτεινω εγω οχι ομως το μινι,το εχει η αδερφη μου και της εχει βγαλει πολλα προβληματα και ολο τρεχει να το φταιξει...τα ερικσον ειναι οκ για μουσικη και για φωτο επισης στο λεω γιατι εγω το ειχα πρν παρω αυτο που εχω...για το htc δε γνωριζ τπτ παντως το μεγαλο ειναι μια χαρα και αντεχει γιατι εγω ειμαι και καταστροφη τα διαλυω οοοοοολα ομως...

Link to comment
Share on other sites

Το xperia με το Ericsson Live στην ουσια ειναι ξαδερφακια, δηλαδη μοιραζονται τον ιδιο επεξεργαστη αλλα με το δευτερο να υπερέχει σε πολλα βασικα σημεία, οπως μεγαλυτερη οθονη την 3πλασια διαρκεια μπαταριας και χρονου ομιλιας και τελος δίνοντας έμφαση στην ποιότητα ηχου του Walkman που απο οτι καταλαβαίνω ειναι και το ζητουμενο!

Το Htc ειναι ποιο smartphone ιντερνετοκατασταση με μικροτερο επεξεργαστη και μικροτερη διαρκεια μπαταριας απο το Ericsson Live

Για μενα το Sony Ericsson Live WT19i White ειναι το φαβορι για τον αδερφο σου, ασε που ειναι και πανεμορφο! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Περα απο τις προτειμησεις το HTC ειναι ενα πολυ καλο και ποιοτικο τηλεφωνο για τα λεφτα του! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Με μιά μικρή χρηματική διαφορά με το HTC S, υπάρχει και το Sony Ericsson Neo. Τα έχω δουλέψει και τα δυο. Πιστεύω πως για τα λεφτά του το sony είναι πολύ καλύτερο. Βέβαια, εάν έχεις το συγκεριμένο budget, το HTC είναι η καλύτερη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Mε την σειρα μου και εγω θα σου προτεινω το Sony ericsson γιατι ειχα το xperia,ηταν καλο και απο αποψη μουσικης και απο φωτογραφιας..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...