Jump to content

Παραγωγή Rotifers


Recommended Posts

Αν και θα ταίριαζε καλύτερα στις αγγελίες, προτίμησα να το αναρτήσω εδώ λόγω συγκεκριμένου ενδιαφέροντος.

Ποιος / ποιοί θα θέλατε να συμμετάσχουμε για αυτόν τον εξοπλισμό και να έχουμε μια συνεχή παραγωγή από ζωντανά Rotifers ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Rotifer-culture-kit-D-reactor-marine-fish-coral-/290530859875?_trksid=e17000.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUA%26otn%3D6%26pmod%3D220601680542%26ps%3D63%26clkid%3D1437168736029793733&_qi=RTM756415#ht_2393wt_1271

Εγώ εδώ και καιρό έχω ξεκινήσει την παραγωγή ζωντανού φυτοπλαγκτόν.

Αν ξεκινήσουμε και με Rotifers θα καλύψουμε μεγάλη γκάμα ζωντανής τροφής για τα ενυδρεία μας, σε συνδυασμό και με τις ζωντανές Αρτέμια που κάνω.

Όσοι "άρρωστοι" βόρειοι προσέλθετε.

Link to comment
Share on other sites

Κι’αλλα θέλεις να βάλεις βρε παιδάκι μου σε εκείνο το ενυδρείο?

Στην nasa δεν έχουν τέτοιο πραγματα, κανόνισε να στην πέσουν τίποτα αστυνομικοί και άντε να τους εξηγήσεις μετά τι είναι όλος αυτός ο εξοπλισμός!

Χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ακριβό είναι πάντως γιαυτο που είναι σαν κατασκευή + τα έξοδα τις αντλίας....Σίγουρα θα βγει πιο φτηνό σε DIY....

Δεν εχει και αδικο Ebenos... :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Καλη σκεψη βαγγελη και πραγματικα θα με ενδιεφερε με τις γεννες των κλοουν που εχω σχεδον μονιμως,αλλα ειμαι σε φαση που μαζευω λεφτα για τζαμια για να αναβαθμισω επιτελους το σαμπ μου..

Εκ κινητου συντονιστη..

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό έκανα το κάλεσμα, λόγω του κόστους του, αν μαζευτούμε όμως 4-5 άτομα θα μας έρθει πολύ καλύτερα.

Για τζάμια πες τον bababrlilio, έχει κάτι άκρες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...