Jump to content

Προβλημα Με Hydor Koralia Evolution


Recommended Posts

εχω το εξης προβλημα,πριν κανα μηνα σταματησε να δουλευει η μια koralia την εβλαλα την καθαρισα κ ολα ενταξει.την προηγουμενη εβδομαδα ξανα σταματησε την εβλαλα την καθαρισα τιποτα,την εβαλα τρεις μερες στο ξυδι τιποτα παλι δεν δουλευει.τηνεχω περιπου εναμιση χρονο,κ την εχω παρει απο εξω,τι κανουμε;

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν έχει εγγύηση (που δεν έχει), αγοράζεις άλλη...πιθανότατα κάηκε μέσα το πηνίο.

Link to comment
Share on other sites

βαγγελη ευτυχως δεν καηκε,απλα χωρις το καπακι δουλευει οταν βαζω το καπακι σταματαει,αυτο πρεπει να λυσω τωρα.καμια ιδεα τι μπορει να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Κάπου θα μαγκώνει ο άξονας που πατάει στο καπάκι και τον σφίγγει

Link to comment
Share on other sites

Ολο προβληματα ειναι. Εγω ειχα τεσσερις και τις πεταξα. Εχουν προβληματα μετα απο καιρο με τα αξονακια και τα καπακια τους. Αν φτιαξεις κατι θα ειναι προσωρινο... Μη περιμενεις και πολλα πραγματα. Εγω στις δικες μου ειχα κοψει τον αξονα να μην ακουμπαει στο καπακι για να δουλευουν,στην εκινηση ειχανε λιγο θεμα μεχρι να συντονισουν αλλα μετα ηταν οκ... αλλα για μενα κοιτα συντομα να τις αντικαταστησεις με καποιες αλλες. Ειχα μιλησει και με τη Hydor για ανταλλακτικα αλλα δε βρηκα ακρη και ουτε εχουν καποιον επισημο αντιπροσωπο...μου ειχανε συστησει εναν τυπο στο ebay...φαντασου! :D Εγω πηρα tunze και ησυχασα!

Έγινε επεξεργασία - Greg_Reef
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...