Jump to content

Να Το Αφησω Η Να Παω Για Ψαρεμα?


Recommended Posts

makrinarious pollipodarious ....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την πολυτιμη βοηθεια σου το επιασα το υπονοουμενο :D

περα απο τη πλακα περιμενε να σου πει καποιος ποιο εμπειρος .... ( μην το δολώσεις ακομα ) :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πόσταρα πριν 2 μέρες κάτι που μοιάζει σαν αυτό το οποίο μου έφαγε τα κλάμ. Για καλό και για κακό δόλοσε το.

Link to comment
Share on other sites

Πολύχαιτος...fire worm.....νομίζω.

Από τα πιο ωφέλιμα ζωντανά στην εκκαθάριση του ενυδρείου. Αρκεί να μην γίνουν πολλοί......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πόσταρα πριν 2 μέρες κάτι που μοιάζει σαν αυτό το οποίο μου έφαγε τα κλάμ. Για καλό και για κακό δόλοσε το.

προς το παρων το εχω σε ενα μικρο ενυδρειο δεν μου εκανε καρδια ειναι πολυ ομορφο εκει δεν εχω κλαμ μονο ενα star polyp κ δυο ανεμωνες ελπιζω να μην πειραξει τιποτα να σε καλα παντως

Link to comment
Share on other sites

Πολύχαιτος...fire worm.....νομίζω.

Από τα πιο ωφέλιμα ζωντανά στην εκκαθάριση του ενυδρείου. Αρκεί να μην γίνουν πολλοί......

λες ε? ελπιζω να εχω μονο ενα.Να σε καλα θα το τσεκαρω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

προς το παρων το εχω σε ενα μικρο ενυδρειο δεν μου εκανε καρδια ειναι πολυ ομορφο εκει δεν εχω κλαμ μονο ενα star polyp κ δυο ανεμωνες ελπιζω να μην πειραξει τιποτα να σε καλα παντως

για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο φερε μου τις ανεμωνες :P

Link to comment
Share on other sites

το εχεισ πιασει με τα χερια?καταπασα πιθανοτητα πρεπει να ειναι σκουλικοπετριδα (ετσι το λενε στα νησια) μια φωτο μεσα απο το ενυδρειο θα ηταν καλυτερη για να σιγουρευτουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ένα βιότοπο που θα του ταιριάζει μούρλια..... Η περιοχή λέγεται Αγκίστρι....

0002265.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

το εχεισ πιασει με τα χερια?καταπασα πιθανοτητα πρεπει να ειναι σκουλικοπετριδα (ετσι το λενε στα νησια) μια φωτο μεσα απο το ενυδρειο θα ηταν καλυτερη για να σιγουρευτουμε.

σκολοπετρα το λεμε εμεις .... εχω ακουσει οτι εχει δηλητηριο και αν σε τσιμπησει ειτε παθαινεις φαγουρα ειτε και να σε σκοτωσει μπορει ... για την φαγουρα ειμαι σιγουρος για το δευτερο ετσι και ετσι ... λογικα ειναι καπως ετσι

IMG_6362.jpg

στις παραλιες υπαρχουν πολλα τετοια οποτε εαν ειναι ωφελιμα οπως λετε να παμε να μαζεψουμε κανα δυο ... ξερει ομως κανεις ?

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει για δολωμα ασε που αν το πιασεις με γυμνα χερια θα εχεις θεμα σιγουρα!! :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...