Jump to content

Συνάντηση Σεπτεμβρίου - Γενέθλια Aquazone (Αθήνα)


Mr_Zoo

Recommended Posts

Σας περιμένουμε όλους από τις 6 και μετά. Μην λείψει κανείς !!!!!
;)

Εννοείται πως μόνο τον καφέ σου! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε τότε θα είμαι εκεί σιγουρα για την ώρα δεν με ενημερώσατε και ποιον να ζητήσω θα ήθελα μα ήξερα γιατί είμαι και λίγο ντροπαλός.Υπόψην έρχομαι από Νίκαια μαζί με την κοπέλα μου το αμάξι χωράει άλλους 3 οπότε όποιος θέλει δεκτός.

Link to comment
Share on other sites

Από τις 6 και μετά θα είμαστε εκεί! Μέσα μέσα στο βάθος θα καθόμαστε με σημαιάκια στα τραπέζια. Μπορείς να ρωτήσεις και τους σερβιτόρους αν μπερδευτείς.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, οι ψαρικαμενοι κάνουν μπαμ από μακριά, θα τους καταλάβεις! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαστε εκει :)

(Aν εχεις κανεις κανενα κλαδεμα ανθεκτικο σε χρυσοψαρα θα ειναι ευπροσδεκτο) :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω, αν με θελετε στην παρεα σας..........

Έγινε επεξεργασία - VRILO
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βρεθούμε ευχαριστώ και τον κ.Παναγιώτη για το δώρο που μου έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν τέλεια.Συγχαρητήρια παιδιά.Και εγώ και η κοπέλα μου είμαστε πολύ χαρούμενη που μπήκαμε σε μια τέτοια παρέα.Στανταρ θα ξανάρθουμε και χρόνια πολλά στο foroum.Μια ερώτηση προς κ.Φώτη.Τα φυτά τα τελεφταια που μου δώσατε τα πολλά είναι επιφάνειας; Η κοπέλα μου επέμενε πως έτσι της είπατε και τα έχουμε και επιπλέουν.Κατα τα άλλα και πάλι ευχαριστουμε που ήρθαμε και συγχαρητήρια για την παρέα σας.Εις το επανιδείν λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο Φώτης ακόμα θα είναι στο olympico σου απαντάω εγώ.

Ναι είναι επιφανείας.

Link to comment
Share on other sites

Άντε να γυρίζετε σιγά σιγά στα σπίτια σας να βάλετε και καμιά φωτογραφία για μας της παραμεθορίου! Εκεί θα ξημερώσετε?

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως αυτήν την φορα άργησα να έρθω αλλα και πάλι ήταν πολυ όμορφα με πολυ καλη παρέα και κουβέντα.....στην επόμενη στην ώρα μου θα είμαι!

αναμένω φωτογραφίες......

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας πολλά!!!Όπως πάντα περάσαμε υπέροχα! Θα ανεβάσω φωτό σύντομα.,, :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και χρονια πολλα σε ολους στο forum...να ευχαριστησω τον nidal για την προσφορα του ενυδρείου που κατα τυχη το κέρδισα εγώ...οπως και στα παιδια που οργανωσαν την συναντηση ...Δημοσθενη τα σαλιγκαρια σου ειναι ολα τα λεφτα!! :bigemo_harabe_net-145: εχουν αρχισει το party...οσο για το ενυδρειο,,για θαλασσινο παει....και παλι ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω οπως καθε φορα περασα υπεροχα αντε και του χρονου πιο πολλοι :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω φωτο,να ζηλεψω....Πραγματικα εσκασα που δεν ηρθα...ανωτερα βια τελευταιας στιγμης...Δεν θα ξαναεπαναληφθει Δημοσθενη

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω φωτο,να ζηλεψω....Πραγματικα εσκασα που δεν ηρθα...ανωτερα βια τελευταιας στιγμης...Δεν θα ξαναεπαναληφθει Δημοσθενη

και καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω φωτο,να ζηλεψω....Πραγματικα εσκασα που δεν ηρθα...ανωτερα βια τελευταιας στιγμης...Δεν θα ξαναεπαναληφθει Δημοσθενη

Φωτο απο την τουρτα θα σου βαλουμε.... :ninja::D

Ωραια περασαμε,σας περιμενουμε και στην επομενη συναντηση

:)

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα aquazone,,,,ελπιζω να τα καταφερω να ερθω σε μια απο τις επομενες συναντησεις μιας και επαγγελματικες υποχρεωσεις με κρατανε εκτος αττικης,,,

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω φωτο,να ζηλεψω....Πραγματικα εσκασα που δεν ηρθα...ανωτερα βια τελευταιας στιγμης...Δεν θα ξαναεπαναληφθει Δημοσθενη

θα σε δωσω ρεμαλι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...