Jump to content

Εχουμε Κανεναν Καλο Μαστορα??


giorginakos

Recommended Posts

λοιποοοον χτες τα μεσανυχτα ραγισε ο κυβος της dennerle ο 60αρης και τωρα εχω μεινει σ αναμενα καρβουνα!

αν γινεται να κανουμε καμια πατεντα ετσι ωστε να μην προβω σε καινουρια του αγορα θα ημουν ευγνωμων!

οποιος εχει ενυδρειακη σιλικονη και νομιζει οτι θα μπορεσει να διορθωσει τα πραγματα ας περασει απ το σπιτι μου.

κερναω και καφε! :bigemo_harabe_net-128:

Link to comment
Share on other sites

Απο ποια μερια ραγισε? απο το κουρμπαριστω μερος η απο πισω?

Έγινε επεξεργασία - Lamprosk
Link to comment
Share on other sites

Απο ποια μερια ραγισε? απο το κουρμπαριστω μερος η απο πισω?

απο πισω στην πλατη! η βλακεια ειναι οτι δεν τον πηρα απο μαγαζι αλλα απο συνχομπιστα μηπως και με καλυπτε καμια εγγυηση! τωρα τι κανω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν γινετε να βγαλεις το πισω κομματι και να βαλεις καινουργιο!

Αλλιως παμε για αλλο ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν γινετε να βγαλεις το πισω κομματι και να βαλεις καινουργιο!

Αλλιως παμε για αλλο ενυδρειο!

αυτο εκανα! εκοψα με κοφτακι τις ενωσεις του και το εβγαλα! αποτελεσμα σαν το προηγουμενο σιγουρα δε θα χω! οποτε παω για καινουριο. μηπως το εχει σταμπαρει πουθενα το ματι σας το ενυδρειο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα! εκοψα με κοφτακι τις ενωσεις του και το εβγαλα! αποτελεσμα σαν το προηγουμενο σιγουρα δε θα χω! οποτε παω για καινουριο. μηπως το εχει σταμπαρει πουθενα το ματι σας το ενυδρειο αυτο?

Εαν το τζαμι δεν ειναι κολλημενο πανω στον πατο αλλα εξωτερικα μπορεις να βαλεις καινουργιο τζαμι και θα ειναι σαν να μην εγινε τιποτα!

Τωρα αν ειναι κολλημενο πανω δεν ξερω πως θα κολλησεις τις πλευρες δεξια και αριστερα!Απο οτι βλεπω σε 30λιτρο μου παντος το τζαμι δεν κολλιετε πανω στον πατο !

Link to comment
Share on other sites

Εαν το τζαμι δεν ειναι κολλημενο πανω στον πατο αλλα εξωτερικα μπορεις να βαλεις καινουργιο τζαμι και θα ειναι σαν να μην εγινε τιποτα!

Τωρα αν ειναι κολλημενο πανω δεν ξερω πως θα κολλησεις τις πλευρες δεξια και αριστερα!Απο οτι βλεπω σε 30λιτρο μου παντος το τζαμι δεν κολλιετε πανω στον πατο !

εξωτερικα ειναι κολλημενη η πλατη! τωρα δεν ξερω κιολας αν συμφερει να κολλησω αλλο τζαμι γιατι εχω δει οτι οι σιλικονες οι ενυδρειακες και μη εχουν χρονικο οριο ζωης!

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικα ειναι κολλημενη η πλατη! τωρα δεν ξερω κιολας αν συμφερει να κολλησω αλλο τζαμι γιατι εχω δει οτι οι σιλικονες οι ενυδρειακες και μη εχουν χρονικο οριο ζωης!

Ακομα και ετσι να ειναι το χρονικο οριο ζωης δεν ειναι μικρο!

Ποσοι εχουν diy ενυδρεια και τα εχουν ποσα χρονια χωρις κανενα προβλημα!

Μην σε φοβιζει αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και ετσι να ειναι το χρονικο οριο ζωης δεν ειναι μικρο!

Ποσοι εχουν diy ενυδρεια και τα εχουν ποσα χρονια χωρις κανενα προβλημα!

Μην σε φοβιζει αυτο!

μωρε δεν με φοβιζει αλλα δεν με καθησυχαζει κιολας! εγω παντως θα προτημουσα να πηγαινα σ ενα καινουριο κατευθειαν!

Link to comment
Share on other sites

μωρε δεν με φοβιζει αλλα δεν με καθησυχαζει κιολας! εγω παντως θα προτημουσα να πηγαινα σ ενα καινουριο κατευθειαν!

H αποφαση ειναι διακια σου!

Εγω παντος θα το εφτιαχνα και θα επαιρνα κατι αλλο που θα ηθελα με τα λεφτα που θα αγοραζα ενα καινουργιο!

Link to comment
Share on other sites

Ωπα Ωπα....μην παίρνεται φόρα!!! αφου εχει σπάσει η πλάτη δεν είναι τίποτα....αγοράζεις μια σιλικόνη ενυδρειακη , ενα κομμάτι τζαμι 10ρι ρονταρισμενο . Ξυρίζεις την παλια σιλικόνη και πετας το παλιο τζάμι κολλάς το νεο και εχεις ωραιότατο ενυδρείο! Δεν πρόκειται να ξεκολλήσει ουτε να εχεις πρόβλημα!

Έγινε επεξεργασία - Lamprosk
Link to comment
Share on other sites

Ωπα Ωπα....μην παίρνεται φόρα!!! αφου εχει σπάσει η πλάτη δεν είναι τίποτα....αγοράζεις μια σιλικόνη ενυδρειακη , ενα κομμάτι τζαμι 10ρι ρονταρισμενο . Ξυρίζεις την παλια σιλικόνη και πετας το παλιο τζάμι κολλάς το νεο και εχεις ωραιότατο ενυδρείο! Δεν πρόκειται να ξεκολλήσει ουτε να εχεις πρόβλημα!

Αυτο προτεινω και εγω! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

οταν λεμε ρονταρισμενο??

Ρονταρισμενα ειναι στις ακρες για να μην κοβουν!

Link to comment
Share on other sites

Τροχισμενα στις ακρες με γωνια τετοια ωστε να μην κοβουν και να εχουν μεγαλυτερη ανοχη και αντοχη στα χτυπηματα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...